alexander sörloth | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alexander sörloth

Bu herifi Palace'tan da hatırlıyorum yav, 85'te filan oyuna alınan kazmanın tekiydi. Hiç ışık vermiyordu. Hatta aynı takımın 10 numarası da bayağı uzun boylu kazma bir İngiliz'di sanırım, Connor mı neydi. Hakikaten iyi scout ama oyuncunun kendini geliştirme çabası da takdire şayan. Trabzon Katarlıları veya devlet hazinesi işin içine katmazsa büyük ihtimal Kosova'nın gülünden ucuza gidecektir ama şu piyasada bizim ligde oynamasa en az 30'luk potansiyeli olan bir eleman diye düşünüyorum.

biraz açık alan forveti eplde iş yapmaz o boşlukları vermezler ama bence 35 milyon euro değeri vardır

bence lig rekorunu kıracak ve kırmalı da. Cenk'in rekorunu eğer opsiyon maddeleri falan yoksa 30'a falan gidip kıracaktır

47'
Alexander Sorloth (Norveç) çektiği şutla golü buluyor.
46'
Devre arası sona erdi ve maç az sonra yeniden başlayacak. Oyuncular sahaya geri döndü ve ikinci yarı başlıyor.

Şu adamı alabilsek var ya ne efsane olur . Drogbaya saygısızlık olmasın diye ondan sonra futbolcu forması almadım ama bu adam gelirse formasını alırım abi. Adam gerçekten dört dörtlük bir futbolcu, adama bakınca sanki elmandeein gelişmişini görüyorum.

tek kişilik dev kadro. tek basina şampiyon yapıyordu trabzonu baska destekleyebilen olmadı adamı. keske bizim olsaydı

fıfa 18 oynayıp bunu tanımayan yoktur tabı fıfacı önermesıyle futbolcu alacak bır klup degılız he fıfa menajerı önerısıyle alıyoruz o baska mevzu

Üst Alt