alexander sörloth - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alexander sörloth

12.01.2019 17:09
Norveçli Oyuncu Alexander Sörloth: Galatasaray Beni İstedi Ancak Ben Gent'i Seçtim
Devre arası transfer döneminde Cyrstal Palace'dan Gent'e kiralık olarak giden Norveçli oyuncu Alexander Sörloth, "Galatasaray beni istedi ancak ben Gent'i seçtim." dedi.

Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace'ın sezon sonuna kadar Belçika ekiplerinden Gent'e kiraladığı Norveçli forvet Alexander Sörloth, Galatasaray itirafında bulundu.

23 yaşındaki forvet, imza töreninde konuşurken ''Galatasaray ve Middlesbrough'da beni istedi ancak ben Gent'i seçtim. Beni isteyen büyük takımlar olmasına rağmen teknik direktör Jess Thorup nedeniyle Gent'e transfer oldum. Beni yakından tanıyan birisi ve onunla çalışmanın daha iyi olacağına karar verdim.'' dedi.

9 MİLYON EUROYA İNGİLTERE'YE GİTMİŞTİ
Geçen sezon devre arasında 9 milyon euro bonservis ücretiyle Midtjylland'dan Crystal Palace takımına transfer olan genç forvet, bu sezon ligde 12 maçta forma giyerken gol atamadı. 1.95 boyuyla hava toplarında etkili olan ve oyun tarzıyla Johan Elmander'i hatırlatan Sörloth, Norveç Milli Takımı'nda da 18 maça çıkarken 2 gol kaydetti.

kaynak

Türk liginin ne kadar şişirilmiş bir balon olduğunun bir başka örneği. Iki maçtır Leipzig forması giymiyor daha önceki maçlarda da hep yedekten oyuna girdi.

Ondan önceki lig maçlarına antrenmansız mı çıkmış?

Sakatlık var diye sonradan girdi mecburiyetten.

Nagelsmann, Trabzonspor’dan sezon başında Leipzig’e transfer olan Alexander Sörloth’un oynayıp oynamayacağına ilişkin bir soruya da, Norveçli oyuncunun Leipzig takımıyla çok az antrenman yaptığını, forvette hangi futbolcuların oynayıp oynamayacağına bu akşam yapılacak son antrenmanın ardından karar vereceğini belirtti.

hocasının açıklamasına mı inanayım yoksa senin her fırsatta dolaylı yoldan türkiyeye salladığın postlarına mı

Sakatlık var diye sonradan girdi mecburiyetten.

Nagelsmann, Trabzonspor’dan sezon başında Leipzig’e transfer olan Alexander Sörloth’un oynayıp oynamayacağına ilişkin bir soruya da, Norveçli oyuncunun Leipzig takımıyla çok az antrenman yaptığını, forvette hangi futbolcuların oynayıp oynamayacağına bu akşam yapılacak son antrenmanın ardından karar vereceğini belirtti.

hocasının açıklamasına mı inanayım yoksa senin her fırsatta dolaylı yoldan türkiyeye salladığın postlarına mı
Zoruna mı gidiyor muz cumhuriyetine laf sokmam? Türkiye her alanda şişirilmiş bir balondur.

Türk liginin ne kadar şişirilmiş bir balon olduğunun bir başka örneği. Iki maçtır Leipzig forması giymiyor daha önceki maçlarda da hep yedekten oyuna girdi.

Kedini paylaştığın "Hayvanlar Alemi" başlığı dışında sürekli bir memnuniyetsizlik, alakasız yerlere siyaset karıştırma, ülkeyi veya takımı kötüleme yapıyorsun. Ben de bu ülkeden çok memnun değilim ama sen abartıyorsun. Sörloth çıkıp 2 tane sallasa ülke futbolu yeterli mi olacak?

Kedini paylaştığın "Hayvanlar Alemi" başlığı dışında sürekli bir memnuniyetsizlik, alakasız yerlere siyaset karıştırma, ülkeyi veya takımı kötüleme yapıyorsun. Ben de bu ülkeden çok memnun değilim ama sen abartıyorsun. Sörloth çıkıp 2 tane sallasa ülke futbolu yeterli mi olacak?
Övünülecek bir şey göster de övünelim.

Ben düştüğü duruma filan sevinmiyorum. Sadece ne kadar rezil bir durumda olduğunu üstüne vura vura vurgulamak istiyorum.

Salak mıyız, farkında değil miyiz sanıyorsun. Ulan twitterdan gündemden kaçmak için giriyoruz şuraya. Biraz olsun gündemi unatabilmek için şu leş futbola katlanıyoruz.

Bir tweet düşüyor kalkıp onun üstünden tüm türkiyeye geçirip boş çıkarımlarda bulunarak sallıyorsun. Bir haber çıkıyor yine altında senin aşalağıyıcı yorumların. Ülke bok bir halde olabilir hatta daha kötüye de gidebilir de yaw bari insan sorloth üzerinden çıkarım yaparak sallamaz yaw.

Yarın passport'un iptal edilse götüm götüm döneceğin yeri her fırsatta itin götüne sokmak da ne bileyim

Üst Alt