alexander sörloth - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alexander sörloth

Salak mıyız, farkında değil miyiz sanıyorsun. Ulan twitterdan gündemden kaçmak için giriyoruz şuraya. Biraz olsun gündemi unatabilmek için şu leş futbola katlanıyoruz.

Bir tweet düşüyor kalkıp onun üstünden tüm türkiyeye geçirip boş çıkarımlarda bulunarak sallıyorsun. Bir haber çıkıyor yine altında senin aşalağıyıcı yorumların. Ülke bok bir halde olabilir hatta daha kötüye de gidebilir de yaw bari insan sorloth üzerinden çıkarım yaparak sallamaz yaw.

Yarın passport'un iptal edilse götüm götüm döneceğin yeri her fırsatta itin götüne sokmak da ne bileyim
Haklısın bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım. Ben bunu başarabilirim.

Adamlarda oyun sistemi olduğu için yeni gelen adamlar önce antrenmanlarda o sisteme alıştırılıyor ve sonrasında ilk 11’de yer bulmaya başlıyor.
Bizde gelen futbolcu gerçek antrenman yapıldığı takımdan geldiği için ilk maçında çok iyi performans sergiliyor ama bir kaç ayak tenisi antrenmanlarından sonra onunda sahada ne yaptığı belli olmuyor.

Adamlarda oyun sistemi olduğu için yeni gelen adamlar önce antrenmanlarda o sisteme alıştırılıyor ve sonrasında ilk 11’de yer bulmaya başlıyor.
Bizde gelen futbolcu gerçek antrenman yapıldığı takımdan geldiği için ilk maçında çok iyi performans sergiliyor ama bir kaç ayak tenisi antrenmanlarından sonra onunda sahada ne yaptığı belli olmuyor.
Acı bir saptama.

Rize maçında iyi bi forvetimiz olsa nasıl olurdu diye düşündüm sonra gittim tsde attığı golleri izledim ve iç geçirdim

Alabilirsek ve tsdeki gibi tutarsa

Bizde kayseri-rize maçlarındaki oyun kıvamını korursak makasların daralacağı günler gelir

Türkiyeden 3 transfer yaptilar, ikisi sezonun en iyisilerdi (bruma + Sörloth), ikisi de flop oldu xd. Bi daha bu lige bakmazlar max 2. ligden felan alirlar

Rize maçında iyi bi forvetimiz olsa nasıl olurdu diye düşündüm sonra gittim tsde attığı golleri izledim ve iç geçirdim

Alabilirsek ve tsdeki gibi tutarsa

Bizde kayseri-rize maçlarındaki oyun kıvamını korursak makasların daralacağı günler gelir
Ya su kodugumun Falcaosu son iki mscta oynada iki kere 3-4 gol atip, simdiden gol kralligini ilan etmisti

Devre arası diagne ve falcao satılıp zorunlu satın alma opsiyonlu kiralansa muhteşem olurdu..

Adamın hal ve hareketleri ben topçuyum diye bas bas bağırıyor.. ligi zaten donunda salladı..

Hoca diagne ve falcao inadından vazgeçip sorloth u takıma kazandırmalı

Devre arası diagne ve falcao satılıp zorunlu satın alma opsiyonlu kiralansa muhteşem olurdu..

Adamın hal ve hareketleri ben topçuyum diye bas bas bağırıyor.. ligi zaten donunda salladı..

Hoca diagne ve falcao inadından vazgeçip sorloth u takıma kazandırmalı
sence falcao ve diagneye talip çıksa satılsa, sorlothu de alma imkanımız olsa fatih hoca ısrar mı eder yok kalsınlar diye.

Ne inadından bahsediyorsun. sanki elde başka adam var da hoca ısrar ediiyor

Üst Alt