# Alexandre Song Billong - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alexandre Song Billong

Cevap: # Alexandre Song Billong

Fanatik sıyırmış yine Song'u getirmeden Jones'i eklemişler. Haberlerin altında artık Haydar Dümen Yalçın'ın imzası yok :)

Arkadaşlar Tanımadığınız insanlar hakkında yorum yapmayın lutfen. Hadi yorum yapıyorsunuz hakaret etmeyin burda 2 tane insana hakaret ediyorsunuz. Hiç bir şekilde hayatlarını bilmediğiniz 2 insan bunlar. Birisi hayatını inandığı şeye adamış Haydar Dümen doğrudur yada yanlıştır inanmış ve herkezede bunu anlatmıs korkmamış utanmamış beni taşlarlarmı yuhalarlarmı döverlermi dememiş. Hanginiz cesaret edersiniz tv de 1970 lerde cinsel sorun konusunda eğitim vermeye.. sokakta gezemessizniz bırakın burda yorum yapmayı..

Gelelim 2. kisiye Yalçın Dümere... Hayatının belli kısmında bir çoğumuzun ancak hayal edebileceği bir üne sahip olmuş her türlü imkanı edinmiş sonrasında sebeplerini biz bilemeyiz ama Sinemadan gazeteciliğe geçmiş.. Sinemadan uzaklasınca kendini kaybetmemiş o bildiğiniz abuk sabuk ünlüler gibi dağatmamış işinde gücünde gayetde beyefendi bir adam.. İster inanın istterde inanmayın en az sizin bizim kadar da Galatasaraylıdır. Yıllardır radyoda takip ederim ne insanlara ne Galatasaraya ne de diğer takımlara zarar verecek bir hareketde bulunmamıştır. Ha bir duyum almış bunuda bizlerle paylaşmış olur yada olmaz ama adamla dalga geçmek çok çocukca. Burada size birisi bir ters yazı yazsa sayfalarca mesaj atıp bağarıyorsunuz sonra adama bakın hahahaha aglayacak nerdeyse diosunuz.... O da size aaa sunlara bak bir topcu yuzunden birbirlerine kufur ediyorlar die sizi manset atsın o zaman gazateye.

Ben bu iki insanında avukatı deyilim fakat bu olaylar bize yakışmaz. Bİz Galatasaraylıyız.. Biz gelenekleri adetleri örfleri olan ve bunları koruyan bir takımız. Bizde kardeşlik esas değilmi biz buna Galatasarlılık ruhu demiyormuyuz... Bu mudur Galatasaraylılık ruhu hiç tanımadığımız insanlar la alay etmek onlara hahahaah demek. İşi Galatasaray haberlerini size ulaştırmak olan gercekten iyi bir Galatasarylı ve iyi bir insan olan birisine bunları yazmakmıdır. Kusura bakmayın belki banada kızacaksınız ama ben doğruya doğru derim. şunuda unutmayın Yalçın Dümerin gazeteciliği yanında aynı zamanda bir sinema oyuncusu olması ve iyi bir kişiliği olması ona bizim bilmediğimiz kapılarıda acabilir.

Gelirse mükemmel olur,yönetim bu transferi yalanlamadığına göre vardır birşeyler.G.sarayımız için hayırlısı olsun

Arkadaşlar Tanımadığınız insanlar hakkında yorum yapmayın lutfen. Hadi yorum yapıyorsunuz hakaret etmeyin burda 2 tane insana hakaret ediyorsunuz. Hiç bir şekilde hayatlarını bilmediğiniz 2 insan bunlar. Birisi hayatını inandığı şeye adamış Haydar Dümen doğrudur yada yanlıştır inanmış ve herkezede bunu anlatmıs korkmamış utanmamış beni taşlarlarmı yuhalarlarmı döverlermi dememiş. Hanginiz cesaret edersiniz tv de 1970 lerde cinsel sorun konusunda eğitim vermeye.. sokakta gezemessizniz bırakın burda yorum yapmayı..

Gelelim 2. kisiye Yalçın Dümere... Hayatının belli kısmında bir çoğumuzun ancak hayal edebileceği bir üne sahip olmuş her türlü imkanı edinmiş sonrasında sebeplerini biz bilemeyiz ama Sinemadan gazeteciliğe geçmiş.. Sinemadan uzaklasınca kendini kaybetmemiş o bildiğiniz abuk sabuk ünlüler gibi dağatmamış işinde gücünde gayetde beyefendi bir adam.. İster inanın istterde inanmayın en az sizin bizim kadar da Galatasaraylıdır. Yıllardır radyoda takip ederim ne insanlara ne Galatasaraya ne de diğer takımlara zarar verecek bir hareketde bulunmamıştır. Ha bir duyum almış bunuda bizlerle paylaşmış olur yada olmaz ama adamla dalga geçmek çok çocukca. Burada size birisi bir ters yazı yazsa sayfalarca mesaj atıp bağarıyorsunuz sonra adama bakın hahahaha aglayacak nerdeyse diosunuz.... O da size aaa sunlara bak bir topcu yuzunden birbirlerine kufur ediyorlar die sizi manset atsın o zaman gazateye.

Ben bu iki insanında avukatı deyilim fakat bu olaylar bize yakışmaz. Bİz Galatasaraylıyız.. Biz gelenekleri adetleri örfleri olan ve bunları koruyan bir takımız. Bizde kardeşlik esas değilmi biz buna Galatasarlılık ruhu demiyormuyuz... Bu mudur Galatasaraylılık ruhu hiç tanımadığımız insanlar la alay etmek onlara hahahaah demek. İşi Galatasaray haberlerini size ulaştırmak olan gercekten iyi bir Galatasarylı ve iyi bir insan olan birisine bunları yazmakmıdır. Kusura bakmayın belki banada kızacaksınız ama ben doğruya doğru derim. şunuda unutmayın Yalçın Dümerin gazeteciliği yanında aynı zamanda bir sinema oyuncusu olması ve iyi bir kişiliği olması ona bizim bilmediğimiz kapılarıda acabilir.

Şimdi dikkat ettim özür dilerim arkadaşım, Haydar Dümen Bey'e hakaret etmişim :) Hatamı görmeme vesile olduğun için şahsına ayrıca teşekkür ediyorum.

"Galatasaray haberlerini size ulaştırmak olan gercekten iyi bir Galatasarylı ve iyi bir insan olan birisine bunları yazmakmıdır."

İşte sizin de belirttiğiniz gibi Yalçın Dümer iyi bir Galatasarylı bizler ise NACİZANE birer GALATASARAY'lı.. (en azından bu işten zerre kazancımız yok, cebimiz dolmuyor. Prim derdinde değiliz ve en önemlisi insanları kandırmıyoruz)...

Sayın Timurlenk'in dediği gibi "Alex Song'u Galatasaray'a yazan kendi adini yazabiliyor mu acaba?" sözünden yola çıkarsak iyi bir Galatasarylı olan Yalçın Dümer GALATASARAY'lılığı biliyor mu acaba?

:)

Kesinleşecek bugün lafını son dört gündür ediyor...Onun işini görürüz az kaldı...Darısı BCA sporun...

Haydar Dümen'i konuya niçin koydun bilmiyorum ama Yalçın Dümer hakkında ki argümanlarını at çöpe gitsin bana göre.Çok kısaknıyorum onu deli gibi hemde, onun yerinde gözüm var.Sokakta gezemem ama yılda 30 tane Türkiye şehrine giderim...Ne yaparsın işte.Anca bu kadarı elimden geliyor...Siz önce objectif olun bu adamların ne ilk ne de son saçmalığı bu.Madem desteklemişsin adamı, bi araştır bakalım son 3 yılda neleri kimleri yazmış....Sonra gel bir daha konuşuruz...

Haydar Dümen'i konuya niçin koydun bilmiyorum ama Yalçın Dümer hakkında ki argümanlarını at çöpe gitsin bana göre.Çok kısaknıyorum onu deli gibi hemde, onun yerinde gözüm var.Sokakta gezemem ama yılda 30 tane Türkiye şehrine giderim...Ne yaparsın işte.Anca bu kadarı elimden geliyor...Siz önce objectif olun bu adamların ne ilk ne de son saçmalığı bu.Madem desteklemişsin adamı, bi araştır bakalım son 3 yılda neleri kimleri yazmış....Sonra gel bir daha konuşuruz...

Ben yazmıştım daha önceki postumda Yalçın Haydar Dümen diye :) Haydar Dümen'e alındı o Yalçın bahane :)

:f50::f50::f50::f50:

ya bide gelirseee......ikisi birden...bakın arkadaşlar 007 yi sakın haaa unutmayınn....Haldun abimizi sakın haa unutmayin...benden söylemesi..:)

Arkadaslar siz insanların yaptıklarını eleştirmekle insanlara hakaret etmek arasındaki farkı anlayamıyormusunuz. Size göre zaten sizden daha iyi Galatasayarlı yok Üstteki arkadasta sey demiş bi Galatasarydan paramı kazanıyoruz.. Para kazanan Galatasaraylı olmuyomu.. Gs Store çalışanlarından tutun tüm Klüp çalışanlarına... Masaründen Doktorundan Futbolcusuna kadar hiç kimse Galatasaraylı değil zaten onlar sadece para bilir.. Öylemi.... en azından bu işten zerre kazancımız yok, cebimiz dolmuyor. Prim derdinde değiliz ve en önemlisi insanları kandırmıyoruz demissiniz..Adam Başkanla 2 3 gun oncesinde roportaj yapmış yayınlamış.. Yöneticilerle konuşmus yazayımmı demiş ilgileniyoruz ama ne bize dahasını sorma demisler imalı imalı oda bizle paylaşmış.. Simdi bu Diarra Song yada Jones den herhangi biri alınırsa ne diyeceksiniz merak ediyorum biz dumur olduk sory die yazı yazacakmısınız.....

Bir insana arkadasım yaptığın haber yanlıs yanlıs duyum almıssın demek ayrı... Sen yalancısın adam değilsin senden bi halt olmaz demek ayrı... O da size desin o zman nasılsa oda size sizin ona yakın oldugunuz kadar yakın.. O da size yazsın siz yalancısınız siz Galatasaraylı değilsiniz siz kuşsunuz ama bu sitede ajansınız ben arastırdım 7 göbeğinizde Galatasaraylı yok desin olurmu... İnsancıl olurmu... Yaşınıza vercem ama bazılarınız yaşınıda almış ama düşünüp hareket etme yeteneğini üstüne alamamış malesef. Saçmalamaya gelince siz gidin Galatasaray Bursaya bile bile mac sattı diyen Gazetecileri saçmalıyor diye eleştirin. Bu adam olmasa transfer haberimiz yok Allahtan korkun..siz değilmisiniz ya boşa olsun bi haberimiz olsun diye transfer nöbetlerinde yazan bana arattırıp buldurtmayın 2000 kusur sayfayı. Birde Haydar Dümeni konuya ben koymadım koyana sorcaksın onu...

Üst Alt