Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Cevap: Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

ersani fazla abartmayin yaw.türkiyede bir futbolcuyu 5-10 m,acta yildiz 2-3 macta kazma yapiyorlar :)

serdar kesimal kölnün ikinci takimindan alindi.eger ünal aysal almanyanin 2.liginden böyle oyuncu alsa ne derdiniz? galatasaraydan bahsediyoruz kayseri yada manisadan degil

iyi oynarsa hic birsey demeyiz.

mesela baris 3.ligden geldi. ilk sezonunda takimin banko oyuncusuydu. herkesin takdirini toplamisti (simdi herkesin tepkisini toplasada :eek:). önemli olan faydali ve yetenekli adamlari bulmak.

servet ve zan'a dünyanin parasini vercegme altyapidaki adamlara firsat veririm.

herkes fikrinde özgürdür.ben servet ve gökhan zan türkiye sartlarinda iyi stoperler diyorum nokta

baris geldigi sene süper diyorlardi ya simdi? culio geldigi gün ooo süper tam istedigimiz box to box oyuncu dediler ya simdi?

iyi oynarsa hic birsey demeyiz.

mesela baris 3.ligden geldi. ilk sezonunda takimin banko oyuncusuydu. herkesin takdirini toplamisti (simdi herkesin tepkisini toplasada :eek:). önemli olan faydali ve yetenekli adamlari bulmak.

servet ve zan'a dünyanin parasini vercegme altyapidaki adamlara firsat veririm.

iyi oynayip oynayamayacagini bilemezsin.kücük takimda oynamak farkli büyük takim farkli.anadolu takimlari iicn fark etmiyor bu

baris geldigi sene süper diyorlardi ya simdi? culio geldigi gün ooo süper tam istedigimiz box to box oyuncu dediler ya simdi?

Barışın top tekniğinin 0 oldugunu bilmeyen yoktur. O şartlarda Lincoln gibi yaratıcı oyuncuların yanında hamal olarak iyi iş yapıyodu ama 3 tane kazma aynı orta sahada oynarsa bariz belli oluyo adamın kazma oldugu.

iyi oynayip oynayamayacagini bilemezsin.kücük takimda oynamak farkli büyük takim farkli.anadolu takimlari iicn fark etmiyor bu

tamam iste. servet kücük takimlarda basarili olup büyük takimlara geldi. büyük takimlarda bir ise yaramadigi belli oldu.

ufak takim oyuncusu bu adamlar. kapanan takimlarda is yapar. ceza alanina gelen hava toplarini kapan bir oyuncu olarak nam saldi servet.

ama acik ve ofansif oynayan takimlarda...kendi defansini az kisi ile tutan takimlarda oynayamaz cünkü kademe anlayisi yok bu adamin. nerede nasil pozisoyn alacagini bilmiyor. 5 metreden ileriye pas atamiyor..vs. vs.

egemen en azindan herseyini vererek oyniyor

servet gibi "bana güvenmiyorlar, bu yüzden oynamiyorum" diyip, bilerek, kasten oynamamazlik yapmaz.

özelliklerine gelirsek, ervetten daha hizli, daha cabuk, servetten daha cok, daha iyi hava toplarina cikar.

Ayrica cok daha iyi kademeye girer ve pozisyon bilgisi daha yüksektir bence.

Yahu Servet`in yaptigi tek bi isi söyleyin bana. Cizgide rakibine omuz atarak top kapma, kaleciden gelen topu oyuna sokacam diye tirbüne yollamak, disinda?

ozaman size bir oyuncu yazayim.bayern münchenin 2.takiminda oynayan sag bek cüneyt köz 18 yasinda.

Üst Alt