Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Cevap: Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

bazi yorumlara gercekten cok sasiriyorum. ali dürüst oyuncularimiz kalitesiz deyince alicisi cikmazmis.

tabi canim, herkes deli bir biz akilliyiz. size birsey söyleyeyim mi, az cok futboldan anlayan adamlar zaten bu oyunculara elini asla sürmez.

bu adamlarin ismi var sadece. g.zan, servet, balta vs. milli takimda oynadi diye belli bir beklenti var. oysa bu adamlar zaten eskiden de vasatti.

g.zan ve servet bu ülkenin en kötü stoperleri ve herzaman da öyleydi zaten. sadece kaliplari ve boylari yüzünden oynatiliyorlardi. ayni zamanda bizim "dahi" hocalarimizin stoperlerden topu oyuna sokma gibi beklentileri olmadigi icin her maca banko 11 cikiyorlar(di).

lakin bu sezon herkes görmüs olmaliydiki, bu adamlarla yüksek hedefleri asla kovalayamazsin cünkü hep comak sokarlar.

gercekten sasiriyorum. her mac illallah cekiyoruz ama lafa gelince "seneye kalmalilar". yok arkadas, hepsini postalayacaksin. kusura bakmayin ama bunlari kalacagina giderim alt yapidan adamlari oynatirim daha iyi.

kazim...nerede oynadigi belli degil. bizi 1 milim ileriye tasiyacak kapasitesi yok. sabri ve caglar yine öyle. bu adamlar kesinlikle gitmeli ki gelecegimiz aydinlik olsun.

gökhan zan,servet ,balta,baris,ayhan bunlari cogu anadolu kulüpleri alir.okadarda degil

tamam servet ve gökhan zan cok iiy stoper degil belki ama bana bunlar kadar iyi olan baska yerli stoper gösterin? ersan gülüm demeyin daha 10 mac ancak yapti.

tamam servet ve gökhan zan cok iiy stoper degil belki ama bana bunlar kadar iyi olan baska yerli stoper gösterin? ersan gülüm demeyin daha 10 mac ancak yapti.

neden?! ersan 10 mac yapmis olabilir ama yinede bunlardan iyi. hakettigi yere gelememis bugüne kadar. sans yaninda degilmis. servet ve zan yeteneklerinin cük üstüne yerlere geldiyse bu onlarin marifeti degil, futbolu ve stoperleri "kalip'dan" ibaret gören td'lerin ve yöneticilerin marifeti.

kendimizi kandirmayalim. bu adamlar ilk önce kaliplari var diye oynuyorlar, yani fizik gücleri yüksek oldugu icin.

baska hic bir numaralari yok. en kolay calimlari yiyen adamlar. daha gecen sezon a.madrid'e karsi servet'in hatasi yüzünden elendik. bu sezon kac mac kaybettik saymasini unuttum. balta keza öyle. zan zaten 2 mac oynar, 10 mac yatar. bosuna "cam adam" demiyoruz.

Serdar Kesimal, Serdar Aziz , Hüseyin Tok , Sinan Osmanoğlu[/QUOTE

:) bunlari alalim seneye bu kazmalari gönderin dersiniz:) serdar kesimal gibi almanyada tonla var.bunlardan sadece serdar aziz iyi

sende dedin bak Serdar Kesimal'dan tonlarca var niye almıyoruz Servetten Gökhandan kötü olamazlar.Hüseyin Tok bizimkilerden kalitelidir dert etme

anadolu takimlarinda oynayanlar bunlardan cok daha kötü

yöneticiler daha iyilerini bulsunlar. benim isim degil ya scouting yapmak. scouting ekibi var diyorlar görelim nasil calismislar.

bjk adana'dan kimsenin tanimadigi ersan'i buldu getirdi, adam tr'nin en iyi stoperi ilan ediliyor.

demekki daha iyileri var. tek yapilmasi gereken lütuf edip aramak ve arastirmak. hazira konarsan bulamazsin tabiki daha iyisini.

herkes neill gitsin, zan, servet, balta kalsin diyor. bu takimin en iyi stoperi neill. bu ne perhiz bu ne lahana tursusu ?! :eek:

ersan, eren güngör

hatta egemen

yerli degil ama antepli siyahi stoper

sbjkye göre, fenere göre konusmak gerekirse

lugano, yobo, sivok, toraman

bunlar hepsi zan-servetten iyi.

bazilari fark atar, bazilari az farkla ama yinede daha iyiler.

ömer erdogan'i da sayabiliriz.

eminim ahmet kesim de bunlardan cok daha iyidir. adamin top ayagina geldigi zaman zaten top hakimiyeti belli oluyor.

Üst Alt