Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"

Cevap: Ali Dürüst: "Sol bek ile ilgili bir düşüncemiz yok"

Balta hayatımda gordugum en kotu oyunculardan,

buna ragmen HAK malının yanında Ashley Cole gibi gozukuyor.

Geçen gün saldırdınız şimdi de <orunuza gidiyor demi haklı çıkmam buyrunn :)

48f5825bcfa239b92989a33048f682b3.jpg

sen de var bir terslik ama ne?

adam fenerbahceyle ve milli takimla ciktigi hic bir macta hakan batla kadar bile oynayamadi, ne form yakalamasi, ne form yukselisi, ne diyorsun yahu.

hakan batla kadar bile oynamiyor diyorum sana, hakan balta?

en azindna calim atabiliyormus, adam gecebiliyormus.

sanirim senin rüyanda yapiyor hasa ali bu isleri, bizim izledigimiz maclarda öyle seyler göremiyoruz biz cunku.

bu ülkede senden baska hasan aliyi begenen adam bulmak cok zor olur

adam at gözlüğünden bahsediyor ama atın kendisi bişey yapmış heralde

olm atın lan şunu ne diyor bu anlayan var mı :D

milli takımdaysa iyi değilse kötümüdür bumudur yani

sen de var bir terslik ama ne?

adam fenerbahceyle ve milli takimla ciktigi hic bir macta hakan batla kadar bile oynayamadi, ne form yakalamasi, ne form yukselisi, ne diyorsun yahu.

hakan batla kadar bile oynamiyor diyorum sana, hakan balta?

en azindna calim atabiliyormus, adam gecebiliyormus.

sanirim senin rüyanda yapiyor hasa ali bu isleri, bizim izledigimiz maclarda öyle seyler göremiyoruz biz cunku.

bu ülkede senden baska hasan aliyi begenen adam bulmak cok zor olur

hakanın dar alanda paslarını çalımlarını izlememiş bu çocuk aga :asd:

hasan ali karşısında narsingh gibi bi kazma oynarken 20 m ilerisine çıktı mı maç boyunca?

hamit robbene karşı 90 dk git gel yaptı kademe olmamasına rağmen o zaman dünyanın en iyi sağ beki diyebilirz bu mantığa göre

Narisng kazma?

Birbirinize hakaret etmeden fikirlerinizi paylaşın lütfen!

Bazıları hala daha bindirme yaptı sanır diyor maçta iyi oynadı demiyorum, siz şunu anlamaya çalışın hakan baltayı forumun yarısı beğenmiyor ama adam milli takımda değil mi hasan aliyi fb taraftarı begenmemiş ama milli takımda bunlar doğal şeyler alın okuyun https://www.gscimbom.com/forum/futbol-takimi-teknik-kadro/105763-_22-hakan-balta.html

Başta ne demişsin sen şimdi ne diyorsun? Bak yazdıkların :

Hasan Ali milli formayı vermez Baltaya adam çok iyi

Sen maçları izlemiyorsun heralde renktaş fb taraftarı niye begenmiyor öyle bir durum yok yanlışın var senin,bütün futbol programlarında herkesin ağzında adam at gözlüğünü çıkaralım lütfen sağlam adam doğruya doğru

Şimdi söylediklerinle daha önce dediklerin şeyler arasında fark var.

Bazıları hala daha bindirme yaptı sanır diyor maçta iyi oynadı demiyorum, siz şunu anlamaya çalışın hakan baltayı forumun yarısı beğenmiyor ama adam milli takımda değil mi hasan aliyi fb taraftarı begenmemiş ama milli takımda bunlar doğal şeyler alın okuyun https://www.gscimbom.com/forum/futbol-takimi-teknik-kadro/105763-_22-hakan-balta.html

translate edecek var mı

HAK bildigin roberto carlos vol2 mükemmel topcu onu izlemeye doyamiyorum hele o jesus yüzü yokmu nur yüzlü herif tü tü tü allah nazarlardan saklasin ömür boyu fenerin sol beki olarak kalsin. cunki bu gözlerin gördügü gelmis gecmis dünyanin en iyi sol beki.

sazan.avi

fb taraftarı niye begenmiyor öyle bir durum yok

var

bütün futbol programlarında herkesin ağzında adam

evet ama olumsuz olarak

değil, çoğu geçtim az bile iyi değil

hakan baltayı forumun yarısı beğenmiyor ama adam milli takımda değil mi hasan aliyi fb taraftarı begenmemiş ama milli takımda bunlar doğal şeyler

buradan kelime anlamadım. :ayatollah:

Bana göre adam iyi sana göre değil dalgalık bir durum yok şu an benim gibi düşünen herkes mal siz akıllısnız Rıdvan-Arif-H.şükür-Metin Tekin-A.Avcı-Şansal-M.Demirkol-........vs bu forumun dişinda da futbol konuşuluyor

Hasan Ali ile Hakan Balta'yı karşılaştıran zihniyete cevabım şu. Mehmet Demirkol normalde oyunculara karşı çok acımasız yorumlar yapmaz, ama dikkat edin her programda nerdeyse Hasan Ali'yi yeren yorumlar yapıyor. Fenerbahçe sol beki bu performansı göstermemeli diyor. Hakan Balta için de keza geçen seneden beri övgüyle bahseder. Hatta açık ara en iyi sol bekimiz olduğunu söyler durur. Niye Mehmet Demirkol'u örnek verdim, bu adam oyuncuları isimleriyle yermez genelde çok abartı kötü bir durum olmazsa.

Hakan Balta da tamam yetersiz ama şu an açık ara en iyi sol bekimiz.

Bana göre adam iyi sana göre değil dalgalık bir durum yok şu an benim gibi düşünen herkes mal siz akıllısnız Rıdvan-Arif-H.şükür-Metin Tekin-A.Avcı-Şansal-M.Demirkol-........vs bu forumun dişinda da futbol konuşuluyor

Dostum dalga geçmiyorum seninle ama Mehmet Demirkol özellikle her programda Hasan Ali'yi yetersiz bulduğunu söyler. Büyük takım beki olamayacağını ima eden laflar eder. Hakan Balta için ise sürekli açık ara en iyi sol bekimiz der durur. Bence sen başka bir dünyadan yazıyorsun bize :) Ben daha Hasan Ali'yi öven ne yorumcu ne de fenerli taraftar gördüm.

Üst Alt