Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam"

Ali Başkan dozunda politika yapmış yine. İstifa kararını öyle fevri bir kararla verecek yapıda birisi değildir; bin düşünüp bir konuşur; taraftarın hoşuna gitmeyen tarafı da bu özelliğidir ki tam da olması gereken yönetici profilidir benim nazarımda...

''Ortalığı velveleye vermesini boşuna beklemesin hiç kimse, o tarza sahip biri değildir. Ancak tam zamanında Galatasarayımız adına en doğru hareketi yapacağından da kuşkum yoktur'' minvalinde bir mesajım vardı diğer başlıkta; bu sözümün halen de arkasındayım...

Aysal’ın aldığı kararı 4 yıl sonra ki başka bir durumdan anlamlandırmaya çalışmak yanlış.

4 yıl önce bu ülke de bu kadar baskı yoktu.

Bundan 4 yıl sonra da şu an ki durum olmayacak. Dahafazla da olabilir.

Dürüst’e gelince ya ne bekliyordunuz. Bu adam hep korkaktı. Başkanlık için hep izin bekledi. Kendi adayım diyemedi. Şimdi de belli ki araya girenler 1-2 vaat vermiş geri döndü.

Kendi iradesi ile hareket edemeyen adamlar bunlar.

Aysal farklı olur tabi. O adamın tüm yatırımları yurt dışında. Burada tehdit edilecek bir şeyi yok. Ama o bile gelse şu an bu savaşı vermek kolay olmaz.
Durust mal herif ama korkak degil

Galatasaray sevgisini de tartismam

Su olaylarla ilgili taraftari da degerlendirmeni dinlemek isterim

Ali Başkan dozunda politika yapmış yine. İstifa kararını öyle fevri bir kararla verecek yapıda birisi değildir; bin düşünüp bir konuşur; taraftarın hoşuna gitmeyen tarafı da bu özelliğidir ki tam da olması gereken yönetici profilidir benim nazarımda...

''Ortalığı velveleye vermesini boşuna beklemesin hiç kimse, o tarza sahip biri değildir. Ancak tam zamanında Galatasarayımız adına en doğru hareketi yapacağından da kuşkum yoktur'' minvalinde bir mesajım vardı diğer başlıkta; bu sözümün halen de arkasındayım...
Okuyup bilgilenebilecegimiz bir girdi olmus

Siyasetin hangi kanalı tehdit etmiş belli oluyor, dik duramayanlarda bugün.

Ali Dürüst Galatasaray için bitmiştir.

Ülkemize yakışan hareketler bunlar. Kulübün kapısına kilit vurun.
Vicdanı hür Galatasaraylılar. G.tümle gülüyorum sadece. Ondan sonra niye beyin göçü oluyor diyorlar.

Ali Dürüst'teki geri vitesi görünce aklıma Aysal başkanın şikecilere şu cümlelerle geçirmesi geldi: "Mahmut Uslu beni anlamamış. Ben taraftarlar dost olsun dedim. Yoksa şikeye bulaşmış adamla ne dostluk yapacağım. şu andaki Fenerbahçe yönetimiyle dost olmamız mümkün değil. Ne zaman ki bunlar gider, o zaman iki kulüp tekrar dost olur."

Durust mal herif ama korkak degil

Galatasaray sevgisini de tartismam

Su olaylarla ilgili taraftari da degerlendirmeni dinlemek isterim

Ben mal biri olduğunu düşünmüyorum. Aksine içten pazarlıklı ve blöfçü bir adam.

Petre burada iken kendi getirdiği adama gündemimizde değil diye yalanlatıp 1 gün sonra transferini açıklamıştık zamanında.

Taraftar her zaman hisle hareket eder. Olaylar üzerinden bir fikir edinir ve sonuna kadar da o fikri savunur sonrasında. O yüzden taraftara bakarak kulüp yönetmek dünyanın en saçma işi. Hele sosyal medyaya bakarak yönetmeye kalkmak direk intihar. Çoğunluğa bakarak hareket edersen vizyonunun limiti de yapılmışlar kadar olur. Kulüp, siyaset ne olursa olsun yapılmamışı yapabilecek, liderlik edebilecek pozisyonda olman lazım. Yoksa ben de yönetirim kulübü.

Dürüst'e dönersek, korkaklıktan kastım, daha iyi yönetemeyecek bir çok kişi varken sürekli 2. adam olmayı yeter görmesi. Galatasaray sonrası Milli Takım başarılı mı? Değil. Bu adamın TFF de özgül ağırlığı yüksek mi? O da değil. Zira şu an kılıçtan geçiriliyoruz. Üstelik bu durum sadece Terim'e bağlı da değil. Aynısı Riekerink döneminde de yapıldı yine o mevkide kendisi varken.

O zaman burada kalışı bize ne gibi bir katkı sağlıyor ki, kalkıp Galatasaray'ını temsil ettiğini iddia ederek göreve devam kararı aldığını vurguluyor. Bundan sonra bir şey değişeceğine dair söz aldıysa, lehimize hata yapıldığında bu duruşsuzluğunun rakiplerin ağzına meze vermekten ve bizi yıpratmaktan başka neye yararı olacak. Savaşa gölge düşürmek oluyor bu yaptığı.

Ben mal biri olduğunu düşünmüyorum. Aksine içten pazarlıklı ve blöfçü bir adam.

Petre burada iken kendi getirdiği adama gündemimizde değil diye yalanlatıp 1 gün sonra transferini açıklamıştık zamanında.

Taraftar her zaman hisle hareket eder. Olaylar üzerinden bir fikir edinir ve sonuna kadar da o fikri savunur sonrasında. O yüzden taraftara bakarak kulüp yönetmek dünyanın en saçma işi. Hele sosyal medyaya bakarak yönetmeye kalkmak direk intihar. Çoğunluğa bakarak hareket edersen vizyonunun limiti de yapılmışlar kadar olur. Kulüp, siyaset ne olursa olsun yapılmamışı yapabilecek, liderlik edebilecek pozisyonda olman lazım. Yoksa ben de yönetirim kulübü.

Dürüst'e dönersek, korkaklıktan kastım, daha iyi yönetemeyecek bir çok kişi varken sürekli 2. adam olmayı yeter görmesi. Galatasaray sonrası Milli Takım başarılı mı? Değil. Bu adamın TFF de özgül ağırlığı yüksek mi? O da değil. Zira şu an kılıçtan geçiriliyoruz. Üstelik bu durum sadece Terim'e bağlı da değil. Aynısı Riekerink döneminde de yapıldı yine o mevkide kendisi varken.

O zaman burada kalışı bize ne gibi bir katkı sağlıyor ki, kalkıp Galatasaray'ını temsil ettiğini iddia ederek göreve devam kararı aldığını vurguluyor. Bundan sonra bir şey değişeceğine dair söz aldıysa, lehimize hata yapıldığında bu duruşsuzluğunun rakiplerin ağzına meze vermekten ve bizi yıpratmaktan başka neye yararı olacak. Savaşa gölge düşürmek oluyor bu yaptığı.
Kulube katkisinin olmasi icin ille de baskan mi olmasi gerekiyor?

Yorumlarini samimi bulmuyorum.

Zamanında Terim'i malum şahıs ile yan yana pek mutlu hallerini gördüğümde böyle koymuştu. Kendisinden yapacağı basın toplantısında bütün kirli oyunları açıklamasını beklerken böyle iki yüzlü demeçlerle fikir değiştirmesini üst kademeden birilerinin kurduğu baskıya bağlıyorum. İstifası birçok şeyin başlangıcı olabilirdi ve buna başlanmadan dur denildi.

Kulube katkisinin olmasi icin ille de baskan mi olmasi gerekiyor?

Yorumlarini samimi bulmuyorum.

Kulübe katkısının olması için başkan olması gerekmiyor ve öyle bir şey demedim.

Ama Galatasaray'ın başında Dursun ve Cengiz varken, daha yüksek bir profilli şahsının TFF'de 2. adam olup, o kurumda Galatasaray açık seçik biçilirken 2. adam konumunda olması onun adına da bizim adımıza da başarısızlık.

Başkanlığı beklenen taraftarın sevdiği bir isim konumunda olan biri iken nefret edilesi adam konumuna düştü. Yıldırım Demirören tek hamle ile üzerinde biriken stresin bir kısmını boşalttı gündem değiştirerek. Aynısını 4 yıl önce Terim üzerinden de yaptı ki o tarihten sonra bir kısım Terim'i seven insan bir daha sevmemek üzere soğumuştu.

YD denen sevimsiz herifin derdi resmen biz olmuşuz. Bizim başarılı gördüğümüz isimleri bünyesine katıp, öğütüp bitiriyor. Her kupa töreninde pancara dönen suratı, başka takımlara gül saçarak verdiği kupalar vs.

Ali Dürüst bunları göremeyecek kadar aptal asla değil. Sen gidip mallık var diyorsun ama değil inan ki. O zaman geriye kalan diğer ihtimal dark side'a geçip kendi derdine düşmesi oluyor ki bu ihtimal çok daha yüksek. Menfaat görünce insan, nefsi test edilir. Geçmek de kolay değil. O kokuyu aldı işte.

BAKINIZ MALLIK BUDUR
1543251003448.png

Son düzenleme:
Kulübe katkısının olması için başkan olması gerekmiyor ve öyle bir şey demedim.

Ama Galatasaray'ın başında Dursun ve Cengiz varken, daha yüksek bir profilli şahsının TFF'de 2. adam olup, o kurumda Galatasaray açık seçik biçilirken 2. adam konumunda olması onun adına da bizim adımıza da başarısızlık.

Başkanlığı beklenen taraftarın sevdiği bir isim konumunda olan biri iken nefret edilesi adam konumuna düştü. Yıldırım Demirören tek hamle ile üzerinde biriken stresin bir kısmını boşalttı gündem değiştirerek. Aynısını 4 yıl önce Terim üzerinden de yaptı ki o tarihten sonra bir kısım Terim'i seven insan bir daha sevmemek üzere soğumuştu.

YD denen sevimsiz herifin derdi resmen biz olmuşuz. Bizim başarılı gördüğümüz isimleri bünyesine katıp, öğütüp bitiriyor. Her kupa töreninde pancara dönen suratı, başka takımlara gül saçarak verdiği kupalar vs.

Ali Dürüst bunları göremeyecek kadar aptal asla değil. Sen gidip mallık var diyorsun ama değil inan ki. O zaman geriye kalan diğer ihtimal dark side'a geçip kendi derdine düşmesi oluyor ki bu ihtimal çok daha yüksek. Menfaat görünce insan, nefsi test edilir. Geçmek de kolay değil. O kokuyu aldı işte.
Ne yani tezlerin sunlar mi:

-Durust dark side'a gecti.
-Durustun nefsi test edildi ama gecemedi.

Saygi duymak isterdim lakin mumkun degil.

Forum ahalisine havale ediyorum seni.

Benim tezlerim de soyle:

-Durust mal.
-Durust kiminle nasil konusmasi gerektigini bilen bir herif.

Maalesef kutu iptalinde de böyle dönek taraftarımız vardır. Bir kaç bin tane aboneliğini sonlandıran olmuş. Şimdi bir kaç aylığına bedavaya gereksiz paketler öneriyorlarmış ve bunu kabul edenler var.
Bizden bir mok olmaz kısacası!

sahtekar şerefsiz.
Birde duygusallıktan bahsediyor.Senin duygu anlayaşına sokayım..
Baskıdan deyipde bunun gibi şerefsizlerin temize çıkarmayın.
Harbi Galatasaraylı adam ne baskı dinler ne tehdit..

Bunlar Galatasaraylı falan değil.

Üst Alt