Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam"

Ne yani tezlerin sunlar mi:

-Durust dark side'a gecti.
-Durustun nefsi test edildi ama gecemedi.

Saygi duymak isterdim lakin mumkun degil.

Forum ahalisine havale ediyorum seni.

Benim tezlerim de soyle:

-Durust mal.
-Durust kiminle nasil konusmasi gerektigini bilen bir herif.

Kimle nasıl konuşmasını bilen biri kolay kolay mal olamaz. Zira şu zamanda bunu bilen biri en kral yere gelir.

Para kaybetmeyi göze alacak kadar Galatasaray'ı sevememiş işte. Aynı testi yakında Albayrak için de göreceğiz bence. Bakalım o ne yapacak

Demirören'e mal denip duruyor ama baya çakal adam. Ya da bu aklı kim veriyorsa ona iyi kuruyor oyunu.

Kimle nasıl konuşmasını bilen biri kolay kolay mal olamaz. Zira şu zamanda bunu bilen biri en kral yere gelir.

Para kaybetmeyi göze alacak kadar Galatasaray'ı sevememiş işte. Aynı testi yakında Albayrak için de göreceğiz bence. Bakalım o ne yapacak

Demirören'e mal denip duruyor ama baya çakal adam. Ya da bu aklı kim veriyorsa ona iyi kuruyor oyunu.
Demirörenin beynimi varki? Birilerinin dötünü yaliyor onlarda sunu bunu yap diyorlar oda yalamaya devam edip yapiyor iste...

Yaw su duzeydeki mevzularin kac tanesine hakim olabilirsin de bu kadar kesin konusuyorsun.

Sadece bizimle iletisimlerini yorumlayabiliriz, kendi aralarinda kimbilir nasil insanlar.

Dusundugun kadar kolay oldugunu zannetmiyorum bu islerin.

Şu an için TFF yönetiminde kalmayı tercih etmiş olmasının sonuçlarını önümüzdeki dönemlerde değerlendirebiliriz. Benzer bir 'Kıyım' yine olursa asla orada durmaz zaten...

Söylemeden geçemeyeceğim; mevcut kadro ile sezon zaten baştan kaybedilmişti. Ara transfer döneminde yapılabilecek hamleler de mali tablo itibariyle kısıtlı iken...

Yaw su duzeydeki mevzularin kac tanesine hakim olabilirsin de bu kadar kesin konusuyorsun.

Sadece bizimle iletisimlerini yorumlayabiliriz, kendi aralarinda kimbilir nasil insanlar.

Dusundugun kadar kolay oldugunu zannetmiyorum bu islerin.

Görünen veya görünmesine izin verdiği kadarı ile algısı bu bende.

Yoksa nereden bileceksin gerçeği tam manası ile.

Ünal Aysal'ın yönetim değişikliğine gidip seçime gitmeye karar verdiği dönem de, istersen sen aday ol ben bırakayım demesine rağmen başkan olmak istemeyen kişi de Ali Dürüst değil mi idi ?

Şimdi de bu, ben fazla şaşırmadım.

Ali bey kendisini öven kekolara hasirt di belakbörd yapmis. Galatasarayin bu adamlarin umurunda oldugunu saniyorsunuz ya ona uzuluyorum.

Neden bu kadar tepki gösterdiniz ki?

Ayrımcılık yapmayın.

Aynısını terimde yaptı.
Koşa koşa gidip Tüpçü ile kahkaha atarak poz vererek imza attı.
Üstelik o dönem de üzerimize oyunlar oynanıyor hatta bundan en çok şikayetçi olanda terimdi.
Konuşursam yeryerinden oynar filan diyordu sonra bi baktık Tüpçü ile aynı karede poz veriyor.

Yanan hayallerdi sen lastiği gördün
Hanginiz motorunu garajına gömdü
Yağına suyuna bakımını yapmazsan
Yolda kalırsın agacım hadi gördük

Akılma gelenler Ünal Aysal ve bir de zamanında FB'de Ali Şen bırakıyoruz ve bir daha aday olmayacağız diyerek sözlerinin de sonuna kadar arkasında durmuş başkan profilleri. Ünal Aysal'a yok boş yapıyor yok omurgasız fırsatı bulup dönecek diye sallayanları da gördük ama sonuç ve kimlerin boş yaptığı ortada.

Birde Ünal Aysal bizde değilde FB'de başkan olmuş olsaydı bırakma kararı aldığında FB taraftarı %100 yürüyüşler yaparak sahiplenirdi ve %99 da geri döndürürler idi, biz de de tam tersi adamı bir linç etmedikleri kaldı.

Ünal Aysal icin bir sürü laf edildi ama gün gectikce bu adamlarin davranislari falan mide bulandiriyor, insana acaba adam hakli miydi dedirtiyor.

Şu an için TFF yönetiminde kalmayı tercih etmiş olmasının sonuçlarını önümüzdeki dönemlerde değerlendirebiliriz. Benzer bir 'Kıyım' yine olursa asla orada durmaz zaten...

Söylemeden geçemeyeceğim; mevcut kadro ile sezon zaten baştan kaybedilmişti. Ara transfer döneminde yapılabilecek hamleler de mali tablo itibariyle kısıtlı iken...
Mustafa bey diyelim haftaya daha ağır bir katliyam oldu diyelim Ali dürüst'ün tüpören'e olan guveni bitmiş mi olur yani bir haftada. Ben pek inanmıyorum aman tadımız kaçmasın ali rıza efendi diye düşünüp gelecek seçimde zaten affımi isterim aradan yırtarım diye düşünüyor. Muazzam ikili oynuyor, şahane.

Baskani (cengiz) severim ama o ve yonetimi bu uslup tarziyla hic bir haksizligin onune gecemezler

Gercekten kuru SIKI atmaktan oteye gecemiyorlar , uzuluyorum ama malesef boyle

De ki , isim vererek , "halis ozkahya isminde bugune kadar her GS macinda bizi katleden hakem ,hakemlikten el cektirilmedigi surece biz sahaya cikmiyoruz"

Bu birinci adim olur . Mac gunu (ki bjk maci var) yaklastikca isin ciddiyetine varilir ve hakikaten bunu yapacagimiza yonelik inanc ciddilestikce beinspor undan tff sine umursamaz davranamazlar

Ama 90% talebimiz bosa cikar , ve biz de bjk macina gercekten gitmeyiz ve hukmen maglup oluruz

Mac gunu gecer , sali gunu bir daha cikarim "halis ozkahyanin halen hakemlik lisansinin devam ettigini gormekteyiz , bu sebeple onumuzdeki maclara cikmayacagimiz yonundeki kanaatimiz aynen devam etmektedir"

Bu kez o istenenin yapilmasi 50% 50% gelir

Gene mi yapmadilar , bir beyanat daha , atiyorum o hafta ne var , basaksehir macina cikmiyoruz

Cikmadin ve kume mi dustun ? Bir aciklama daha yaparsin

"Tff neznindeki uygulamalar nedeniyle GS futbol bransinda faaliyet gosterememektedir , seyircilerimiz gerekli tepkilerini ilgili mecralara gosterebilirler"

Ondan sonra seni buhranli gunler bekler , ama bu tepki esnasinda secimler oncesinde hic bir kurum ya da kurulus eylemsiz , umursamaz kalamaz

Ali bey kendisini öven kekolara hasirt di belakbörd yapmis. Galatasarayin bu adamlarin umurunda oldugunu saniyorsunuz ya ona uzuluyorum.

Yahu hala arayı düzeltmek ve Galatasarayın daha fazla zarar görmemesi için geri dönmüş diye kendini avutan var..
Galatasaray ali dürüst denen sahtekarın umrunda değil..
Aynen kaçak ünal ,Hırsız dursun veya yalancı adnan polatın olduğu gibi...
Bunların alayı aynı bk...Bu adamların hiçbirisi Galatasaraylı değildir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu hala arayı düzeltmek ve Galatasarayın daha fazla zarar görmemesi için geri dönmüş diye kendini avutan var..
Galatasaray ali dürüst denen sahtekarın umrunda değil..
Aynen kaçak ünal ,Hırsız dursun veya yalancı adnan polatın olduğu gibi...
Bunların alayı aynı bk...Bu adamların hiçbirisi Galatasaraylı değildir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O arkadaslar bazi seyleri konduramadiklari icin kendilerini oyle kandiriyorlar. Galatasaray bu adamlar icin reklam, is, kariyer, eglence, oyuncak vsdir. Sevgi falan degil.

Üst Alt