Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst: "Yıldırım Demirören'e güvenim tam"

Hakemin hata yapması bizim adamlarımızın defolarını örtmemeli. FB maçı daha başlamadan Donk' un yaptığı hareket, Hasan Şaş' ın ortada bir şey yokken yaptığı saçmalıklar filan da mı Fırat' ın suçuydu?...(Şaş' ın maç sonunda yaptıklarının hiç affı yok da bahsettiğim o değil, daha maçın ortalarında sıçmaya başlamıştı. Galatasarayımıza hiç yakıştıramıyorum, başka adam mı kalmadı yahu?...).
Taraftara düsen saydigin defolari tartismakmi yada yapilan haksizliklara tepkimi göstermek? O defolari Terim görüp gerekeni yapar zaten...sen burda defolari sabaha kadar tartisinca birseyemi yariyacak?

Bu arada bazilari akli sira yine vizyonculuk oynamaya baslamislar

Sanki Unal Aysal Yildirim Demiroren'le yan yana pozlar vermedi, gecen sene durduk yere sinerjimizi bozmaya kalkmadi, bizi tarihimizde ilk defa Avrupa'dan men rezilligiyle yuz yuze birakmadi, takimi adeta felc edecek bir mali yukun altina girmedi, sportif anlamda durdurulamaz hale gelmis duzeni bozmadi

Bunlarin hepsini gectim, giderken verdigi hangi sozu tuttu?

Yaptigi iyi seyleri ben de ozluyorum, baskanliginin ilk iki yilinda ciktigi seviyelere kimselerin kolay kolay erisemeyeceginin de farkindayim ama attigi kaziklari unutup burada kendi kendinize vizyon show yapinca komik oluyorsunuz.

Ali Durust'un Galatasarayliligi da iste bu kadarmis. Kardesim adam en azindan bir cirpindi. Unal Aysal'in Galatasarayliligi ne kadar?

Pısırık, hiçbir liderlik özelliği olmayan bir adamdı zaten. Omurgasız ve karaktersiz olduğunu da öğrendik.

Bu omurgasızdan yıllarca Galatasaray'ın yeni başkanı olacak diye beklenti içine girildi. Ki şahsen böyle korkak, pısırık 2. adam rolünü bile beceremeyen adamdan istifa ettiğinde de onurlu bir davranış beklemiyordum. Rezil ettin kendini cümle aleme.

mhk kararlarını paylaşsanıza sabahtan beri yayınlandı çok oldu.

tekrar gündeme getirmek lazım ses kayıtlarını yayınlasınlar.

Aysal'ı da Dürüst'ü de Terim'i de Albayrak'ı da koşulsuz desteklersiniz daha çok hayalkırıklığına uğrarsınız. Şimdi Dürüst'ü yerin dibine sokuyoruz. Bence yüzde yüz haklıyız. Ama adaletin olduğu yerde olan insanların 3 kere karar değiştirip sürekli gel git yapmasından hiç rahatsız değil misiniz?

Üst Alt