Ali Dürüst - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 sene önce basariya giden yolda, körprüyü kuranlardandin Ali Baskan. Hic bir zaman ön plana cikma hevesin yoktu, basaridan pay istemedin. Sizlerin yaptigi köprüyü yikanlar, batirmaya basladiklari gemiyi, kurtarmaya yine tam zamaninda siz geldiniz. Sag olun var olun. Bu takima Galatatasaray kültürünün ne demek oldugunu, nasil bir halati hep beraber cektigimizi, yeniden hatirlattiniz. Hakkinizi ödeyemiz sizin gibi gizli kalmasi gereken kahramanlarin. Simdi yine gidiyorsun, sessiz sedasiz.

Son düzenleme:
Yönetim Kurulu toplanarak aşağıdaki kararları almıştır:
Yönetim Kurulunda ki istifalar sebebi ile Türk Ticaret Kanunu'nun 363 üncü maddesi kapsamında üye seçimi yapılmış neticesinde, yeni üyeler arasındaki görev taksimi müzakere edilmiştir. Gündem ile ilgili olarak yapılan müzakere neticesinde aşağıdaki karar alınmıştır.
Buna göre ;
1.Sayın Dursun Aydın Özbek'in Yönetim Kurulu Başkanı, Sayın Fatih İşbecer'in, Başkan Vekili, Sayın Cüneyt Tanman'ın, Sayın Ali Dürüst'ün ve Sayın Ural Aküzüm'ün Yönetim Kurulu Üyesi , İsmail Sait Kulacaoğlu ve Niyazi Yelkencioğlu'nun da Bağımsız Üye olarak atanmasına,
2.Keyfiyetin İstanbul Ticaret Sicilinde tescil ve ilan edilerek Kamuoyu Aydınlatma Platformunda açıklanmasına,
Oybirliği ile karar verilmiştir.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. / GSRAY [] 04.06.2015 19:13:56

Galatasaray Sportif AŞ'de Y?netim Kurulu G?rev Taksimi - GALATASARAY.ORG

Oyle tuhaf hamleleri var dogru ama bir gercek varki ne zaman yonetimde olsa bu takim hep iyi gitmistir. o bakimdan tecrubeli birisi..

Aysal in yönetimdeyken, Ali Dürüst ve Söför Albayrak yerli transferler ile sorumluydu, hic bisey yapmayip ortada birakmislardi bizi, cünkü yönetimden ayrilacaklarini bildikleri icin. Bu mu Galatsasaraylilik ?

Aysal in yönetimdeyken, Ali Dürüst ve Söför Albayrak yerli transferler ile sorumluydu, hic bisey yapmayip ortada birakmislardi bizi, cünkü yönetimden ayrilacaklarini bildikleri icin. Bu mu Galatsasaraylilik ?

Vallah onlari bilemem ama adam 8-9 yil yoneticilik yapmis ve 8 defa sampiyonluk gormus galiba, yani bos adam olmadigi da asikar. Tabiki isin detaylarini bilemem ama bunlara tesaduf diyemeyiz.

Üst Alt