Ali Dürüst - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yıllardır yancı olarak ezilmekten zevk alan tek isim.
Ayrıca Aysala laf edenler şimdi bir kez daha düşünsünler.
Albayrak, dürüst bu ikisi yukardan ne talimat geldiyse hiç düşünmeden kabul eden zavallılar.
Adnan öztürk nde başkanlık seçimlerinden neden son anda vazgeçtiğini herkes daha iyi anlamıştır.

Galatasaray'ı Temsil etmek adına tff nin yönetime girmeye çalışan her insanı desteklememiz lazımken köstek oluyoruz.Tff yönetim kurulu komple fenerlimi olsun istiyorsunuz anlamadım gitti.

Aysal Ali D. kovduktan sonra ne kadar isabetsiz transfer yaptığını da gördük

Yarsuvat döneminde takımın birlik olmasında Apoyla kredi hak ediyor Dürüst. Ayrıca o aynı dönemde bazı Aysal tarafından alınan kazığı sattığimizi da unutmayalım :ka21:

Galatasaray'ı Temsil etmek adına tff nin yönetime girmeye çalışan her insanı desteklememiz lazımken köstek oluyoruz.Tff yönetim kurulu komple fenerlimi olsun istiyorsunuz anlamadım gitti.

feneri kollamak icin gelen tff yönetimin bize hayri hic olmaz, Ali Dürüst ün orda olmasi göz boyamasi. Bakin Galatasaray in bas mimarin sampionlarindan birisini bile aldik yönetime

feneri kollamak icin gelen tff yönetimin bize hayri hic olmaz, Ali Dürüst ün orda olmasi göz boyamasi. Bakin Galatasaray in bas mimarin sampionlarindan birisini bile aldik yönetime

İyi ya işte yönetim kurulunda oy birliği ile karar alamazlar.Yanında ala vere dalavere çeviremezler.Şu bir gerçek Ali Dürüst o yönetime girsede girmesede seçilecek çünkü siyasi irade destekliyor.O yüzden Dürüstün tüpçünün yönetimde olması olmamasından daha iyidir.

Fatih terim faktörü ile kabul etmiştir. Başka açıklaması olamaz
Büyük ihtimalde terim hoca ile yakın calışır

Demirören yönetimi bize 4 senede 3 sampiyonluk getirdi. Böyle devam ederse Ulusoy´yönetimini bile gececek basarimiz anlaminda. TFF´nin icinde bulunmak lazim, bunu yillarca yaziyorum. Terim´in bile orada olmasi, belirli konularda lehimize isliyor, esas disinda kalirsan, sana zil takip oynatirlar. Sen orada lobbyni kuramazsin, siyaset güc kaybettigi an, 3. Temmuz öncesi gibi yeniden Aziz Yildirim orayi ciftligi haline getirir.

Üst Alt