Ali Dürüst - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O kadar meraklıydı bu Ali Dürüst futbol yönetmeye, neden GS yönetimine girip başkan olmadı da hırsızın yönetimine girip batmış Türk futbolunu yönetmeye çalışıyor. Bu adamı hiç anlayamadım zaten hep büyük sorumluluk almaktan kaçmıştı Galatasarayda.

Sende mi gittin bu kalpten Ali abi hadi bakalım yolun açık olsun Allaha emanet ol sende terim gibi bağzı şeylerden yoksun bir insanmıssın güle güle

Türk futbolu hic bir zaman siyasetin güdümünden cikmadi, belki de kuruldugundan beri siyasetin elindedir. Türkiye´de secilen Baskanindan, ekibine kadar, etkili olan yer herzaman Ankara olmustur. Eskiden durum belki daha bile beterdi, Altayspora 2000 yillarinda Diyarbakir´da yapilan operasyon, dünya futbol tarihinde duydugum en igrenc olaylardan birtanesidir. Ozaman nerdeydi Federasyon baskani, neredeydi Haluk Ulusoy ?
Kimse kendini kandirmasin, Haluk Ulusoy oraya gecse ayni sekilde hareket eder. Kendisi secilmeyecegini bile bile aday olup, tutamayacagi vaatlerde bulundu. Oysaki daha sike süreci baslarken, ne dedigini iyi hatirliyorum.

Ali Dürüst´ün o yönetime girmesi bos güc kayibi olurdu ancak. Siyaset dur diyene kadar Demirören orada olacaktir, ve sonra yeniden biri secilecektir. Bu olusumlarin icinde olmamak esas Galatasaray´a ihanet olur.

Şaka maka Ali Dürüst'ün Haziran sonrası geldiği Milli Takım son 4 maçta 10 puan toplayıp sadece 1 gol yiyerek en iyi 3. olarak EURO 2016 vizesi aldı.

Adamın elini attığı yere bereket geliyor.

Totem olarak bile 2. başkan yapmak lazım bu adamı. :D

Bulunduğu dönemde kazandığımız şampiyonluklar

1996-1997 Süper Lig
1997-1998 Süper Lig
1998-1999 Süper Lig
1999-2000 Süper Lig
2011-2012 Süper Lig
2012-2013 Süper Lig
2014-2015 Süper Lig

1998-1999 Türkiye Kupası
1999-2000 Türkiye Kupası
2014-2015 Türkiye Kupası

2012 STSL Süper Kupa
2013 STSL Süper Kupa

1999-2000 UEFA Kupası
1999-2000 UEFA Süper Kupa

Yanılmıyorsam Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadığımız 2 senede de vardı kendisi.

Sayısal mı iddia mı oynatmak lazım bilemiyorum ancak, adamın balı Fener balından bile üstün. :D

Galatasaray başkanlığı için elini taşın altına koymayıp, Tffde yalakalık yapan zad.

Bu taraftar seni de unutmayacak.

Tff nin içinde Galatasaraylı birilerinin olması gayet iyi bence.
Yalakalik falan da değil bana kalırsa.
Yabancı sınırı nasi kalktı saniyonuz ha yanlış zamanımıza denk geldi orası ayrı.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt