Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

aday olacağını açıklasa bari.Dursundan sonra inanılmaz etki yapacaktır.İşallah bizi timsaha getirmez açıklar adaylığını

Faruk sürenin damadı demek futboldan anlayan bir başkan figürü demektir arka planda faruk süren yönetecek gibi birşey olacak umarım aday olur ve seçilir. Dursunun yapmaya çalıştığı adilikle ilgili güzel açıklamalar yapmış mayısı göremeceğini bildiği için erken seçime gitti ve herkesi tehdit etti toplantıda böyle aşşağılıkça hareketlerden sonra o kurulda dursunu seçiyorsa helal olsun derim kenara çekilirim o saatten sonra.

Faruk sürenin damadı demek futboldan anlayan bir başkan figürü demektir arka planda faruk süren yönetecek gibi birşey olacak umarım aday olur ve seçilir. Dursunun yapmaya çalıştığı adilikle ilgili güzel açıklamalar yapmış mayısı göremeceğini bildiği için erken seçime gitti ve herkesi tehdit etti toplantıda böyle aşşağılıkça hareketlerden sonra o kurulda dursunu seçiyorsa helal olsun derim kenara çekilirim o saatten sonra.

gelen Sinyor Grande Terimi getirsinde dursuna bile razıyım bizi şu açmazdan kurtaracak tek adam kısa vadede.

Burak Elması 96-2000 döneminde sık sık ekranda görüyorduk. O dönemde bu çocuk ( o zamanlar baya gençti) ileride bu kulübe başkan olur diyorlardı. Bende yakıştırmıştım, açıkçası başkanlığa çok uygun bir isim olur. Hem karizması hem futbol bilgisi iyidir, ismi de başkanlığa yakışıyor zaten.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seni başkan yapacağız!
60bd4282eaf79888a70f68d62bd60d42.jpg
24d039a0fe3afdde3814a97013ee8acf.jpg

Birde soyle bakmak lazim tek bildigi otelcilik olan yerel yonetici dursundan sonra ta japonyalara kadar eli uzanan bir baskan. Net 5 level atlamak demek.
Bu bende su etkiyi yaratti uzak doguya sponsor ve taraftar acilimi beni heyecanlandiran net bunlar. Sadece su ikisini yapsa yilda 10milyon eurodan ekstra gelir elde ederiz. Bu demek olur ki transfer parasini turneden cikarmak.
Bir yandanda bakiyorum bizi arabistanin collerine mac yapmaya getirip 4 leyerek geri getiren ve gelir yerine zarar etmemizi saglayan bir vizyoner baskanimiz var.

Üst Alt