Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

Burak Elmas adamın hem yaşı genç
Dursun gibi ekranda görünce adamın midesini bulandırmıyor eli yüzü düzgün
Genç olmasına rağmen futbol yöneticiliği tecrübesi var üstelik en başarılı zamanımızda görevdeydi
+ olarak da hem geçmiş bağlantıları hem Faruk Süren 'in desteği ile ciddi kitleleri arkasından sürükleyebilir bu adam

Ama önemli olan diğer adayların da desteğini alıp oylarımızı bölmeden Dursun 'a karşı tek yumruk olarak seçime girilmesidir ...

Cidden bilmediğim için soruyorum, laf maf sokma amacı yok; Dursun'un oylarının yüksek olduğunu nereden biliyorsunuz ? Oyların bölünme muhabbeti var da ondan soruyorum, sanki Dursun'un blok halinde garanti oyu varmış gibi...

Sanırım Dursun'un seçildiği seçimde 2800 oy almasından, devamındaki süreçte onca skandala ve başarısızlığa rağmen kendisine yönelik muhalefetin yeteri kadar yükselmemesinden ve Dursun'un belli seviyedeki oyu garanti görmeseydi baskın seçim riskine girmeyeceği kanısından kaynaklanıyor bu çekince.

Son düzenleme:
Yüzümüz gülsün artık ne olur. İyimser konuşmak istiyorum daha önce mesajımda da söyledim hangi yönetim olursa olsun Fatih hocam gelecek gibi. Bu aday da parçaların yerine oturmasını sağlıyor. Umarım her şey yolunda gider. "Elmas" dönemimiz tekrardan başlar !

Sn. Burak Elmas'ın yakışıklı, diksiyonu düzgün, karizmatik, vizyoner ve 96-00 döneminde 'Gelecekteki Başkan' olarak anılmış olduğunu öğrendim.

Faruk Süren, Ali Dürüst gibilerin desteğini alırsa ki, alacaktır, H.O

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Dürüst'ü de yönetiminde görür müyüz diye düşünmüyor değilim özellikle Terim'in geleceğini düşünürsek Ali Dürüst de gelebilir

Cidden bilmediğim için soruyorum, laf maf sokma amacı yok; Dursun'un oylarının yüksek olduğunu nereden biliyorsunuz ? Oyların bölünme muhabbeti var da ondan soruyorum, sanki Dursun'un blok halinde garanti oyu varmış gibi...

Hocam cümle kuramayan adamı oraya kim oturtduysa o istemeden kalkmaz bana bunun aksini kimse inandıramaz bu adam birşeyleri halletsin diye getirildi görevinin de bittiğini düşünmüyorum...

Dursun barzosu 10 günlük süre verdi, ona rağmen 4-5 tane aday çıkıyor. Nasıl camia lan bu böyle, çok acayibiz.

Bazen diyorum ki bu camia bitmiş, yakın gelecekte iyice g.tü başı dağıtıp küçülürüz. Sonra bir anda bir şeyler oluyor, birileri hızır gibi yetişiyor hoooop yine fark açmışız. Şu yükselme-alçalma dönemlerini biraz daha stabil hale getirsek fena olmayacak. Ya dip, ya zirve arası yok bizde anasını satayım.

Ben şöyle düşünüyorum renktaşım en son bu mali ve idari ibra konusunda genel kurulu hep birlikte izlemiştik
Evet gerçekten Galatasaray 'ın çıkarlarını düşüne gayet doğru konuşan üyelerimiz de vardı ama büyük çoğunluk zaten oylarını satıp gelmişti oraya muhalefet edenleri yuhalamak mı istersin kürsüde oturan dede 'nin bizim muhalefetçileri susturması mı istersin en sonunda oldu bittiye getirip bu herifi ibra ettikten sonra ayakta alkışlıyanları mı istersin

Sıkıntı şu ki bu adamı ibra edenlerin hiçbiri konuşurken Galatasaray 'ın çıkarlarından Galatasaray 'ı iyi yerlere geleceğinden bahsetmedi bile hepsi Dursun 'un güç aldığı yerlere veya kişilere yaranmak için oyunu satıp gelmişler zaten oraya

+ olarak birde bu imza kampanyası vardı reis orda bile çoğu üye kılını kıpırtatmadı o gün kılını kıpırtdatmayan üyeler yarın seçim olunca koşa koşa Dursun 'a oy vermeye geleceklerdir diye düşünüyorum

Ali Dürüst:Başkan olabilirim de olmayabilirim de önemli olan Galatasaray'a hizmet.Orda benim aday olup olmamam önemli değil.Başkanlık önemli bir mecra.Bir kurumun başkanı oluyorsunuz sonuçta.Başkansınız diye de tüm yetkileri elde toplamak olmaz tabi.İş bölümü gerekir.Galatasarayda bunu yapmak lazım.Başarı böyle gelir........

Her zamanki gibi lafı döndürür ama hiçbirşey söylemez.Aday da olmaz

İşte böyle böyle kimse elini taşın altına koymayınca ortalık Dursun gibi çapsızlara kalıyor be renktaşım

eksi bütçeler ve baskın seçim dursunun arkasındakileri azalttı bence...önemli olan karşısına güçlü aday çıkması...dursun'un baskın seçim yapma nedeni zaten güçlü aday çıkmadan mayıstan önce fişi çekeyim...eğer burak elmas'ın arkasında etkili bir ekip olursa dursun'a şans vermiyorum

İnşallah öyle olur be reis şu Dursun 'dan kurtuluruz artık

Ortamlarda eli sargılı iken bile cool

Dursun Özbek gibi bi tipten sonra hayal gibi
136aa0d8c52258484a5ccbaca3993899.jpg

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herkesin mutabık kaldığı bir aday mükemmel. Seçilirse başarıya bakılmaksızın Fatih hocamla ömürlük sözleşme yapılması lazım. Bu ikili uzun süreli planlamada hayalimiz olan CL'yi getirebilir.

Üst Alt