Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

"Ünal Aysal, yarın akşam Kuruçeşme'deki otelinde eski yönetimine yılbaşı yemeği veriyor. Bu yemek mutad! Seçimle ilgili değil. Daha önce tarihi planlanmış bir organizasyon. Derin GS olarak tanımlanan AHMET OCAKLI, bu yemek için yurtdışından geliyor. Seçim kazanı kaynar orada."

Bizim camia yine lobi faaliyetleri ile kaynıyor. Biz başkanımızı bulduk Burak Elmas en mantıklı tercih, ağır topların masaya yumruğunu vurması lazım bu Dursun belasından muhakkak kurtulmalıyız.

Aranılan kan bulundu sanırım.
3b0d23767fc8cb4a903ce5a88ceb471d.jpg

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beyler olağanüstü seçim günü oylamanın yapılacağı yakın bir yere pilav stantları kurup pilavcı tayfayı orada oyalamak lazım yanında şöyle güzel bir et döner de olursa hepsi seçimi bırakıp geleceklerdir :D

Ali Dürüst:Başkan olabilirim de olmayabilirim de önemli olan Galatasaray'a hizmet.Orda benim aday olup olmamam önemli değil.Başkanlık önemli bir mecra.Bir kurumun başkanı oluyorsunuz sonuçta.Başkansınız diye de tüm yetkileri elde toplamak olmaz tabi.İş bölümü gerekir.Galatasarayda bunu yapmak lazım.Başarı böyle gelir........

Her zamanki gibi lafı döndürür ama hiçbirşey söylemez.Aday da olmaz

Başarılı olmayacağına inanıyorsa aday olmasın zaten,yönetimlerde bulunsun.Çok doğru konuşmuş,başarılı olduğumuz her dönem böyleydi.Şu an bundan eser olmadığı için başarısızız.

Listesini, projelerini bir görelim. Daha ses tonunu bile duymadan sırf Faruk Süren'in damadı diye başkanlığa layık görülüyor. Bir kendini anlatsın hedeflerini anlatsın zaten bir çok kişi de destekleyecektir. Kaşına gözüne bakarak başkan seçiyorsak daha çok ah vah deriz.

Süren'in damadının aday olmasını bence Dursun da beklemiyordu. Beklemediği yerden vurduk bizim vasıfsızı, şimdi Mustafa Cengiz'i de adaylıktan çekilip Elmas'ı desteklemeye ikna etmek gerek.

Dursun Özbek, Galatasaray tarihinde benim gördüğüm en yalancı ve sinsi başkanıdır. Adamın tek derdi koltuk sevdası, sıkışınca transfer yapmalar, olmayacağı belli olmasına rağmen td lerde ısrarcı olması ve sürekli yalan söylemesi. Muhtemelen tüzük deki bu açığı da iyi hesaplayıp sırf mayısta aday olacak adayların hazırlıksız yakalanmasını sağlamak için seçime gidecek kadar da sinsi birisi. Galatasaray tarihinde böyle kişilerin başkan olmaması lazım, tabi kongre üyelerini görünce şaşırmıyoruz.

Faruk Süren efsane başkandır ama şuan aktif rolde yönetimde yada başkan olarak gelmesini istemem. Çünkü Galatasaray, türk futbolu, işleyişler filan o eski yıllar gibi değil. Mustafa Denizli gibi gelmesiyle gitmesi arasında ciddi eleştiriler alır. Zaten efsane başkan olarak böyle kalsın.

Ünal Aysal da muhtemelen bu siyasi anlayış ile türk futbolunun içindeki bazı iğrenç insanların olması sebebiyle istediklerini doğru düzgün yapamayacağından gelmesini istemem. Zaten geleceğini de hiç düşünmüyorum.

Adnan Öztürk kulüp için büyük kayıp olur. Dursun dan bile kötü başkan olur diye tahmin ediyorum. Bana hiç güven vermiyor.

Turgay Kıran, Mustafa Cengiz vb fosillerin de başarılı olacağını düşünmüyorum ve umarım da gelmezlar.

İnşallah daha genç (Burak Elmas, Ali Sabancı vb) hedefleri ve enerjisi olan, en basit haliyle stadyumda izledikleri şeyin ne olduğunu bilen, düzgün cümle kurup kendini ifade edebilen, kulübün hakkını sağlam bir şekilde koruyan gerçekten bu işi kaldırabilecek planları ve projesi olan, hatta çoğunluğun saygı duyduğu eski başkanların yada yöneticilerin de desteğini alan kendi işlerinde gerçekten başarılı olan yaratıcı insanların gelmesini isterim. Belki bu profile uyan değişik, ilk defa duyduğumuz isim de olabilir.

Dursun'u artık Galatasaray başkanı sıfatıyla görmeye tahammülüm yok. Onun ayarındaki diğer isimleri de görmek istemiyorum.

Doğru yapılanma yapılamazsa karanlık günler maalesef çok uzakta olmaz. Mevcut düzende artık doğruları iyi yapan kulüpler başarıyı sağlıyor artık eskisi gibi formayı sahaya koysan şampiyon olur devri kapandı. Ligin sıralamasını ve oynanan futbolu hepimiz görüyoruz. Artık eski başarıları övünmek için değil bir tecrübe olarak önümüze ışık edip doğru yapılanmayı başlatmamız lazım.

Divan kurulunda konuşan, genç beyinlerin artık fosillerin önüne geçmesi lazım. Genç derken yeni yetme, çaylak, güçsüz bireyler anlaşılmasın bir çok genç üye kendi işlerinde ya da çalıştıkları kurumlar da ciddi başarı öyküleri yaratan insanlar. Onlara ihtiyacı var kulübün.

Bu Burak Elmas ciddi bir gaz aldı arkasına ne yapıp edip bir şekilde Fatih Terim 'i de ikna ederse çok da yeterli oy alır başkan olmak için

Üst Alt