Haber - Ali Koç: "Herkes hükümeti desteklemek zorunda değildir. Her maç stadı, sahayı mı kapatacaksınız?" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: "Herkes hükümeti desteklemek zorunda değildir. Her maç stadı, sahayı mı kapatacaksınız?"

Ayrica bu hukumet degilmiydi bunlarin götunu kurtaran? Erdogan olmasa kume duseceklerdi. Sonra cikmis herkes bize karşi edebiyati, siyeeee

Hiç birşey becerememiş, bir de kendi beceriksizliğini acındıra acındıra anlatmış.
Hem konu siyasi diyor, hem siyasilerin tekelinde olan mahkeme de adalet dileniyor.
Aziz başkan bu olayı bir telefonla çözerdi.

Ya abicim dediklerinde haklılık payı oldukça fazla hiç birşey demiyorum da , klüpler birliği açıklamasını alıntılayıp birşeyler yazarken neden böyle değildin tam siyasetçi mantığı var adamda rüzgar neredeyse oraya dönüyor. Tamam klüpler birliği alınan karar ortak karar kabul de ilk alıntılayıp güzellemeler yapıp sonra bu açıklamaları yapmak samimiyeti kalmıyor bana göre.

GS iyi gittikçe bunlar kuduruyorlar. Birde yeni projeler falan çıkınca iyice kafayı sıyırdılar. Kimi bulsalar saldırıyorlar. Durum bundan ibaret.

Ali Koç:

En ağır ihlaller, en yoğun hakem hataları, neden hep bizim en iddialı olduğumuz dönemlerde başımıza geliyor? Bu, bardağı taşıran damla noktasına gelmiş bir durumdur. Hükümet, devlet gibi kavramlar da hepsi birbirine karıştı, onlar için düşüncelerimi de anlatacağım.
Allah aşkına hangi hakem hatası? Bu sezon kayrilma dışında nasıl bir hata yapıldı bunlara? Kac tane beleş penaltı. Oyuncuları alismis surekli yerlerde gezerler faul penalti beklerler. Var ceza sahasi dışındaki pozisyona penalti verir. Herhalde bahs ettiği hatalar bunlar olmalı. Lehimize mi yapmayın diyo ne anlamadım ben.
Bunlar bir senaryo kurup gerçekmiş gibi inanıyorlar. Adam siyaset hakkında konuşurken bile her paragrafın başında bu sezon söyle oldu böyle yapıldı bize. Mağduruz hep aynı kelimeler. Bu adam suanki durumu kendi lehine kullanıyor. Yoksa bende sonuna kadar katılırım hükumet istifa diyen der kimse karışamaz ama bu adamın amacı kendi başarısızlığını örtmek. Kardeşi kardeşe kirdirirsiniz diyor. Gözünü kan bürümüş yahu. Başkası söylese bunları futbol için saçmaladığı yerler hariç katılırdım sonuna kadar ama bu Ali Koç denen zat ciddi ciddi egosundan basarisizligindan ülkeyi birbirine katabilecek kadar kafayı yemiş. Fener ve malum parti ve ikisininde başkanları ayni benim gözümde. Eylemlerinin hic farkı yok

yanlışı daha önce bize karşı yapılmış yanlışlarla değerlendirmek olmaz. hükümete karşı yapılan çok doğal bir tezahurattan yasak getirilemez. dilerim aynısı bizim stadta daha yüksek sesle dile getirilsin. bu basit şampiyonluk yarışından öte durum. hak herkes için lazım renk ayırmamak gerek artık. yetti.
Bizde olmaz o dedigin. Olmasin da ztn aradan sessiz siyrilip gidelim knk

Üst Alt