🍍 ali koç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç: "Ben hiçbir yere kaçmadım. Elim ayağım titriyor hakikaten ayıp. Yüzüme karşı gelip 'Eşime çocuğuma sahip çıktın' diyen sen değil miydin? (Şekip Mosturoğlu'na)

Ali Koç: “Haber yaptırma, trolleri kullanma ve belli başlı gazeteciler üzerinden gündem yaratmayı benden çok daha iyi biliyorsunuz Sayın Mosturoğlu”

Şenol Ozcakıcı sur Twitter : "Fenerbahce Başkanı ve Yonetim Kurulunu, usulsuz uye alımı ve toplu aidat odemekle itham eden Ali Koc, Fenerbahce tuzuğunun 62/f maddesi uyarınca hak mahrumiyeti cezası alır ve secime giremezse kimse şaşırmasın.… https://t.co/K1qs51kEAp"

DUjIg2MXkAIIZ1H.jpg

sports tv bodrum da konuşuyordu bitti

son 20-30 dk boyunca izledim.. aklımda kalan şey. fenerbahçenin geleceğinden kimse bahsedemiyor....

devamlı bana dedi ki ben ona dedimki, evrak, fetö,savcı, avukat, suç duyurusu, vs. vs. vs.......

A. Y seçilirse devam eder kervan biliyoruz.
Ali Koç ise sanki motivasyonunu kısa sürede yitirir başkasına paslar gibi geliyor.
Şimdiden gençlerin önünü açacağız, onlara Destek çıkacağım diyor. Dhaa ne kadar gencledtirecekse başkanlık mertebesini.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kreşteki yeğenine verecektir. Tam F5 işi olur hani.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Koç: "Bana bir kumpas kurulabilir dedim. Ocak ayında 'kaçtı' dendi. Başkanımız bunu sık sık dile getirdi. Sonra benim hakkımda bir suç duyurusunda bulunulmuş. Bana geldiğinde 'Deli saçması' dedim. Ama 101 kişi sizi şikayet ediyorsa bu çocuk oyuncağı değil."

Ali Koç: "Benim ciddi ciddi FETÖ'nün projesi olduğumu, siyasete gireceğimi söylemeye başladılar. Bize kapalı zarfta bir belge geldi. Vefa Küçük'e gösterdim, gözlerine inanamadı. Hala 101 kişinin ismini verin deniyor. Önümüzdeki hafta başvurumuz sonuçlanacak ve isimleri alacağız."
Ali Koç: "Başkanımızın, benim bir FETÖ projesi olduğumu anlatması beni inanılmaz derecede kırdı. Ben gerçekten böyle bir insansam beni neden 2015'te yönetime davet ettiniz? Neden beni geleceğin başkanı olarak işaret ettiniz?"

Çok ilginc Vala bu kadar samimi iki kişinin bu kadar nefret dolmalari.
Yalniz 2o15 de a.y nin ekibini topla gel başkanlığa hazırlık yap demesini aile ve başka sebepler diye geçti. A. Y aile izin vermedi diyordu zaten de diğer sebepleri açıklamadı. Şeffaf olun kardeşim. O alanları yazılı bi şekilde başkana iletmiş öyle diyor.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali Koç: ''Galatasaray'ı örnek alacağımız konular var. Bizden daha iyiler bunu kabul etmemiz gerek.''

Aziz başgan seçimi kazandı bile.

Üst Alt