🍍 ali koç - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
A.y değil tam olarak. bunun telefonları feto kanadından 1600 kusur dinlemesi çıkmış. Devlet ile feto kanadı davalıkmis bu da taraf olarka katılıyormis davalara. (İstanbul ağır ceza.) A. Y da bunu seçimlerde dile getirmiş büyük ihtimal ona da ayrı küsmüş.
Diyor ki o süreçte maddi manevi fb nin ve başkanın yanında olan bendim. Beni nası buraya koyabilir beni nası burdan karalayabilir.

2. Davalı olayıda tarihi eser kacakviliiyla alakalı ymis. (Bu kısımda gülenler oldu baya sert çıktı o kişilere. Gülünecek şeyler değil diye.)
Baya baya ciddiye alıyor feto suçlamasıni.
Ailesinden de bazı kişiler var büyük ihtimal suçlamalarda.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu arada bizide yalada, Galatasarayda demokrasi filan var dedi. Fbli kardeslerimiz böyle bir haini hayata secmez.
Baskan adaylarımızın tv ler çıkması, üyelik numaralarının alınması SMS davetiye gibi şeyleri üyelere yapabilmemizden bahsetti.
Buna hiçbise vermemiş aziz. Üyeler atmış numaralarını mail yoluyla.

Fena dikta kurmuş a.y.
Yalniz sole bise de var kulübü üyelerr açan da aziz yıldırım. Açmasa ölene kadar başkanlık yapardı. Kendi de dile getiriyor zaten bunu.

Ali Koç'a dair bizim taraftardaki küçümseme pek hayra alamet değil. Bu adam belki gelecek sene şampiyon yapamaz ama birşeyler değiştireceği muhakkak. Umarım Türk futbolunu saygı çerçevesinde bir rekabetle yükseleceği şekilde etkiler. Onalr iyi olursa biz daha iyi oluruz. Mustafa Cengiz ve Ali Koç karşılıklı iyi bir rekabet üretebilirler.

Ali Koç'a dair bizim taraftardaki küçümseme pek hayra alamet değil. Bu adam belki gelecek sene şampiyon yapamaz ama birşeyler değiştireceği muhakkak. Umarım Türk futbolunu saygı çerçevesinde bir rekabetle yükseleceği şekilde etkiler. Onalr iyi olursa biz daha iyi oluruz. Mustafa Cengiz ve Ali Koç karşılıklı iyi bir rekabet üretebilirler.
Bahsettiği şey senin söylediğin benzeri bişey. biz saygı ve sevgi gösterecez ki Onlarda bize göstersin. İlk adımı biz atacağız. Sizden bunu rica ediyorum diye devam etti.

Yalniz kanal actirmis bu konuşmaları canlı yaptırabilmek için. İsmi tuhaf bişeydi kanalın. Geçici bise olsa gerek. Yayını ordan izledim.

Konuşma biter bitmez yarım saat havai fişek gösterisi yapıldı. Adam koç sülalesine mensup olmanın tüm ayricaliklarini yapiyor.

Bahsettiği şey senin söylediğin benzeri bişey. biz saygı ve sevgi gösterecez ki Onlarda bize göstersin. İlk adımı biz atacağız. Sizden bunu rica ediyorum diye devam etti.

Yalniz kanal actirmis bu konuşmaları canlı yaptırabilmek için. İsmi tuhaf bişeydi kanalın. Geçici bise olsa gerek. Yayını ordan izledim.

Konuşma biter bitmez yarım saat havai fişek gösterisi yapıldı. Adam koç sülalesine mensup olmanın tüm ayricaliklarini yapiyor.

Bugün Meral Akşener de öyle yapmıştı herhalde. Ulusal kanallar vermeyince ne yapsınlar :)

Rekabetin dozu en üstten seyretsin ama saçma sapan hakaretlerle, annemizin liginde kendimizi tatmin etmekten öte geçmeli artık bu rekabetin yeri. Şu takımlar CL'de, AL'de çeyrek, yarı hatta finallerde karşılaşsın.

Umarim baskan secilmez

Futboldan az cok anliyor ve soy adindan dolayi her türlü korku salma potansiyeli mevcut

Aysal gibi olur en fazla. Bir kaç sene sıkıntı yaratır kesin, sonrası malum.

Aysal örnegi bence dogru degil,Türkiye'de taninan bir isim degildi aysal basari gelince egosundan dolayi kendini ön plana atmak istedi ve bizi batirdi

Ali koc'u gectim koc ailesini tüm Türkiye gayet iyi taniyor,aysal da oldugu gibi ben yaptim bütün basarilar benim dedikten sonra kendi reklamini yapmasina gerek yok sonucta taninan bilinen bir aile

Aysal gibi olur en fazla. Bir kaç sene sıkıntı yaratır kesin, sonrası malum.

Aysal doğru bir ekiple işbaşı yaptığı,başarının nasıl geleceğini bilen bir ekiple çalıştığı için direk başarılı olduk.Ali Koç ben bu işi profesyonellere bırakayım,sistem kurayım,kurumsallaşayım falan derse başarılı olamaz kısa vadede,başarı kısa vadede gelmeyince de taraftar tepkileri yükselir.Fb 4 senedir kupa alamıyor,acil başarıya ihtiyaçları var kendilerine gelmeleri için.Başarısızlığa sabredecek bir yapıda olduklarını düşünmüyorum şu anda.

geçenlerde gs ile ilgili biri soru sorduğunda o bizim iç meselemiz deyip terslemişti adamı. şimdi bizim adımızı ağzına almış, o sizin iç meseleniz ali koç, bizi karıştırma.

Üst Alt