🍍 ali koç - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
çok büyük hayal kırıklığı oldun şahsımda. koç ailesine imrenerek bakardım, çok kaliteli bir aile, vizyon sahibi, güzel insanlar olarak bilirdim yinede bilmek istiyorum sen hariç. demekki fanatiklik insanın gözünü kör edip herşeyi sıfırlayabiliyormuş. seni kim fenerli yaptıysa, seni bitiren o olmuş malesef.

Ali Koç: "Ben hiçbir yere kaçmadım. Elim ayağım titriyor hakikaten ayıp. Yüzüme karşı gelip 'Eşime çocuğuma sahip çıktın' diyen sen değil miydin? (Şekip Mosturoğlu'na)

Ali Koç: “Haber yaptırma, trolleri kullanma ve belli başlı gazeteciler üzerinden gündem yaratmayı benden çok daha iyi biliyorsunuz Sayın Mosturoğlu”
Sen de iyi öğrenmişsin bunu Mosturoğlu'ndan.

çok büyük hayal kırıklığı oldun şahsımda. koç ailesine imrenerek bakardım, çok kaliteli bir aile, vizyon sahibi, güzel insanlar olarak bilirdim yinede bilmek istiyorum sen hariç. demekki fanatiklik insanın gözünü kör edip herşeyi sıfırlayabiliyormuş. seni kim fenerli yaptıysa, seni bitiren o olmuş malesef.

IMG_2483.jpg

Şoförü yapmış.
Onu bitiren fanatik Fenerbahçeli olmak değil, Galatasaray düşmanı olmak oldu.
Burada bile onun soyadını kullanan var onun Türk futbolununa katkısının olacağını düşünerek sanırım. Rakiplerin önünü keserek başarılı olmayı hedef alan hep kaybeder.

sayın doruk ata tanrıverdi ve sayın ali koç'tan özür dilerim
kuşumdan niye özür dilemedin :oops::oops:

22745.jpg

Üst Alt