Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750

Hocam salonu yapmanın yolunu bulmuş.

ChRu4gtWwAApBVv.jpg

ChRv7xeW4AALGJ7.jpg

turkiyede bir is yaptiracaksan yada bir yere varmak istersen got kili olmak gerekiyor.
abdi ipekci salonda ne varda bu kadar aslantepede salon istiyorsunuz

abdi ipekçi keşke bizim olsaydı ama salon yapılacaksada o şekilde yapılsın loca falan olmasın olursada üstte olsun ama işte adam akıllı sponsor ve göt kılı olmaktan geçiyor yapabilmek

Bunun göt kili olmak ile alakasi yok. Spora yatirim yapan bir devlet, ve bayagi bir kiyak geciyorlar kulüplere. Buna karsilik da acilista showlarini yapmak istiyorlar... Al gülüm, ver gülüm meselesi. Baska ülkelerde, istedigin kadar yala, paran yoksa, yaptiramazsin zaten devlete stadini. Bir avrupa, yada dünya sampiyonasi ufukta olmadigi sürece.

Sunu da yazayim. Ne olursa olsun, ben salonun dolacagini da düsünmüyorum. Kendi paramiz ile yapmanin mantigi yok yani. Gecen sene F4´de doldururken tribünlere Fenerbahce taraftarlari, elenince bom bos tribünlere oynadilar Efes´e karsi.

Bizde de farkli degil durumlar. Playofflardan önce bu salonlar dolmaz.

ulan var ya sevdiğimiz adamlar yapınca yapılması gerekn bu diyoruz sevmediğimiz adamlar yapınca bilmem ne kılı gücün adamı yalama vs diyoruz.
doğrusu bu tip konularda iki yüzlüyüz maalsef.
ha çokta önemli değil kulübün işi olsun yeter gerisi bağlamaz beni.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’ten, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’nın yanında inşa edilecek kapalı spor salonu hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, salonun 12.000 kişi kapasiteli olacağını öğrenince, “Bu kapasite Galatasaray’a yetmez. Eurocup Finali’ndeki ilgi ortada. Salon en az 15.000 kişilik inşa edilmeli” talimatını verdi.

Üst Alt