Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750

b731e3f0d4924cd7829e2487c0704db6.jpeg

Umarım Ülker Arena gibi atmosferden yoksun olmaz. Kızılyıldız'ın salonu bana göre Avrupa'nın en iyisi. 25bin kişilik olmasına rağmen her maç dolduruyorlar.

15bin bize çok fazla. Derbiler ve bazı Avrupa maçları dışında 12-13bin kişilik, Merkezi yerdeki salon bile dolmuyor.

Dolması için; ekstra kampanyalar yapılmalı yoksa boşa yatırım olur.

bizim stadla bu spor salonunu görünce tek sey aklıma geliyor bunları gercekten mimaramı cizdirdiler ?

dursun kendim cizdi derse şaşırmam yada stajyer mimarlaramı cizdiriyorlar nedr

Sinen Erdem: 16.500, 22.500 (Konser)
Ülker Arena: 13.800, 15.000 (Konser)
Aslantepe: 12.750, 15.000 (Konser)
Abdi İpekçi: 12.500, 14.000 (Konser)
VW Arena: 5.240, 5.800 (Konser)
Akatlar: 3.200, 4.500 (Konser)

bu arada ülker arena şikecilerin degil ülker bunlara kiraladı orayı

aziz ismini degistirmeyi şikebahce arena yapmayıda istedi ama ülker vermedi

orayı yapanda tamamen ülker şikecilerden 1 kuruş gitmedi arsasıda ülkere daha dogrusu yıldız holdinge ait

bu arada ülker arena şikecilerin degil ülker bunlara kiraladı orayı

aziz ismini degistirmeyi şikebahce arena yapmayıda istedi ama ülker vermedi

orayı yapanda tamamen ülker şikecilerden 1 kuruş gitmedi arsasıda ülkere daha dogrusu yıldız holdinge ait

ülker arenanın olduğu arsayı fenere peşkeş çekmişlerdi diye biliyorum. salon yapılmadan önce m² birim fiyatı o bölgede en az 6.000-8.000 TL/m² iken bunlara 1000 TL/m² den vermişlerdi sanırım. bilgilerde hata olabilir ama cüzi rakamlarla satıldığını hatırlıyorum. hatta oraya otel vs yapacaklardı.

ülker arenanın olduğu arsayı fenere peşkeş çekmişlerdi diye biliyorum. salon yapılmadan önce m² birim fiyatı o bölgede en az 6.000-8.000 TL/m² iken bunlara 1000 TL/m² den vermişlerdi sanırım. bilgilerde hata olabilir ama cüzi rakamlarla satıldığını hatırlıyorum. hatta oraya otel vs yapacaklardı.

net bilgileri ögrenmek zor cünkü şikecilerde hersey gizli kapaklı yapılıyor düsünün adamlar borclarını medyaya az göstermek icin sadece kulüp borcunu acıklıyor cünkü sportif a.ş borcunuda açıklasa giren zenciyi görecek herkes
ülker de calısan bir arkadasım söylemisti fener cok ugrastı ismini degistirmeyi vs ama adamların derdi reklam oldugu icin ve tamamen kendileri yaptıkları icin kabul etmemisler
sadece belli yıllık kiralamıslar
arsa konusunda ise emin degilim ama salon resmen ülkerin vermezde zaten şikecilere okadar keriz degillerdir

Küçük alan olduğu için mecburen dik olacaktı.Atmosfer açısından iyi olur bence.

17c26ab216124d16a4b91526af1e69ed.jpeg

Şafak Edge'yi niye en öne koydunuz olm :asd22:

a6c64ab6a7e04d4d8e89bad472729f0a.jpeg

Çok dik görünüyor ama alan dar olduğu için çok da yapacak bir şey yok gibi. Gerçi bir de bittiğinde görmek lazım. TT Arena inşaatı başlamadan önce bu tip fotoğraflarda güzel görünüyordu ama şu anda dışardan bakınca üçüncü sınıf bilim kurgu filmlerindeki uçan daireleri andırıyor. :D

Üst Alt