Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Spor Salonu | 12.750

GS'a çatının kapanması için 27.5M TL taahhüt verilmiş Toki tarafından. Dönemin yönetimi "Biz yaparız, siz o parayla ıvır zıvır alın" denmiş.Adnan Polat'la Işın Çelebi'nin yatacak yerleri yok be..

şimdi arenanın yanıdaki boşluğa baktım da Abdi İpekçi 80 m x 100 m alana kurulmuş. kapalı alan olarak. Arena'da ise 80 m x 100 m alan çıkıyor o kısımda. ama resimlerdeki gibi ayrık olmuyor. mimari olarak bir yolu bulunabilir ama 15.000 kişilik salon sığar mı şüphelerim var. Tabi daha dar alanda 15.000 kişilik atmosfer de çok farklı olur. Orası da ayrı konu.

Bence de stadın yanındaki arazi 15 bin kapasitelik salon için dar. Değişik bir mimariyle sığdırılabilir evet ama TT Arena düz bir stat olduğu için yanındaki salon farklı bir mimariyle olursa ne kadar uyumlu durur bilemiyorum.

Kepaze aysal tokiden parayı alıp çatıyı kapatmamış, birde stadı erken açmış

Aysal'ın saçmalıkları Polat'ın da berbat ötesi bir başkan olduğu gerçeğinden bağımsız değerlendirmeli.

Sürekli zaten elma ile armut karıştırılarak savunulmaya çalışıyor. Bari sen yapma bro.

İkisi de kulübü maddi olarak rezil biçimde yönetmiştir. Skandal kararlar almışlardır.

Aysal'ın saçmalıkları Polat'ın da berbat ötesi bir başkan olduğu gerçeğinden bağımsız değerlendirmeli.

Sürekli zaten elma ile armut karıştırılarak savunulmaya çalışıyor. Bari sen yapma bro.

İkisi de kulübü maddi olarak rezil biçimde yönetmiştir. Skandal kararlar almışlardır.

Yalan yok buna katılıyorum amaçsız uçuk paralar var ama bazı konularda boşuna muhabbeti dönüyor :D

Sarı-kırmızılı kulüp Arena'nın yanına yapılacak kapalı basketbol salonu projesi ile bu sorunu çözdü. Başkan Dursun Özbek'in temaslarının ardından yönetim kurulu üyesi Tarık Taşar bu hafta içinde Ankara'da Spor Bakanlığı ile son görüşmeleri yaptı.

Bari şöyle bişey yapın biraz mutlu olalım

MIAMI-HEAT-MECZ-HALA-W-SRODKU-AMERICAN-AIRLINES.jpg

d93484dbf2f24653be34b92d1301710e.jpg

Oval mimari seçilmiş ve bayağı dik. Umarım proje 5-10 seneyi bulmaz basketbol salonu inşaatı daha kolay. 1 senede bitirdi Ülker Arena'yı Fenerbahçe.

Sanmam proje resmi bu beton rengi o yüzden. Kırmızı olacaktır koltuklar.

Dış cephe Vodafone Arena gibi duruyor bence V kolon buna giderdi asıl.

Üst Alt