Ali Sami Yen'de yıkım başladı [Güncel Fotoğraflar] - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen'de yıkım başladı [Güncel Fotoğraflar]

Cevap: Ali Sami Yen'de yıkım başladı [Güncel Fotoğraflar]

samiyen...-500x375.jpg

çok fena.

İçim sızladı resmen. Bir kaç fanatik Fener'li arkadaşım var, adamlar nasıl mutlu telefonlarının duvar kağıtlarında bu resimleri kullanıyorlar.

Foto çekebilecek arkadaşlardan bir ricam var

Bizim çadırın resmini yayınlayabilirmisiniz?

arazimizin genişliğine bakmak istiyorum

Teşekkürler.

yıkım çalışmalarını izlemek istemiyorum ! yıkılmasıyla ilgili hiç bir fotoğraf görmek istemiyorum ! O'nu yıktıklarını duymak, bilmek istemiyorum ! buna inanmak istemiyorum ! Ali Sami Yen gibi bir Mabedi yıkabildikleri, bunu yapabildikleri için nefret ediyorum insanlardan ! nasıl yani yaa, siz nasıl yıkarsınız Galatasarayımızın dünya devlerini yendiği o sahayı (ki ona yalnızca saha dememeliyiz. o herşeydir bizim için.) hangi mantıkla yıkarsınız ?? yeni sahamız daha güzelmiş. alttan ısıtmalıymış bilmem ne. ney bunlar ya ! o maneviyatı bize yaşatabiliyor mu şimdi ? hayır yaşatamıyor ve hiç bir zaman yaşatamayacak. maddi değeri daha yüksek çok muhteşem bir sahaymış Aslan Tepe ! adını bile hakkıyla yaşatmamıza izin vermiyorlar Türk Telekom diyorlar. orası Ali Sami Yen Spor Kompleksi !

:( Keşke Şuraya 35 bin kişilik bir stad yapsaydık sığardı...

Orta yatan aslında beton parçaları değil ... Milyonlarca Galatasaray Taraftarının sevinçleri üzüntüleri....

Elveda Samiyenim Elveda... Kusura bakma sahip çıkamadık sana...Hakkını Helal Et..

Off off oraya baktıkça Hagi nin attığı goller gözümün önüne geliyor duygulanıyorum vay bee bi zamanlar orda destanlar yazılmıştı inşallah bundan sonra o destanları ASY Arena da yazıcaz.

Ne maçlar yaşandı

Dünya cehennemi burda tanıdı

Elveda Sami Yen

Bir gün geri geliceğiz yeniden

Şuraya çok güzel, 45-50.000 kişilik stad yapılırdı. Tam anlamıyla stad işinde de fiyasko yaptı geçmiş yönetimler.

Üst Alt