# Aliaksandr Paŭlavič Hleb - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Hleb, Aston Villa’ya doğru

Katalan ekibinde mutlu olmayan Belaruslu oyuncu, Premier Lig’e gidebilir.

28.Haz.2009 19:12:41

Goal.com

İngiliz The Daily Star Sunday gazetesinin haberine göre; Barcelonalı orta saha oyuncusu Alexander Hleb, Aston Villa’ya transfer olabilir.

Katalan ekibinde zor günler geçiren ve fazla forma şansı bulamayan Hleb’in bu teklifi değerlendirebileceği belirtildi.

Barça'da istediği kadar oynayamıyor

Geçtiğimiz sezon Arsenal’den 14 milyon avro karşılığında transfer edilen Belaruslu oyuncu, sadece 19 maçta forma giyebilmişti.

Aston Villa teknik patronu henüz bir transfer yapmış değil, fakat ilk iş olarak savunma oyuncusu Martin Laursen yerine birini almayı düşünüyor.

Villa'nın parası var

İngiliz ekibin Amerikalı patronu Lerner, kulübün mali açıdan sıkıntısı olmadığını ve istedikleri oyuncuyu alabilecek durumda olduklarını belirtti.

Bu gelişme üzerine O’Neill de önümüzdeki sezon kadrosuna katmak istiyor. Aston Villa’da forma şansı bulma ihtimali daha yüksek olan Hleb de bu teklife sıcak bakabilir.

Bu arada Arsenal menajeri Arsene Wenger’in de, Hleb için devreye girebileceği alınan haberler arasında.

Galatasaray muhteşem bir kamp dönemi yaşıyor.. Hem doğal güzellik hem de tarihi atmosferde , Rijkaard yönetiminde çalışan sarı kırmızılılar da moraller yükseliyor..

Kampla birlikte yeniden turnuvaya katılacağı açıklanan G.Saray'da sıkıntılı geçen günlerden sonra herşey planlandığı gibi eski haline döndü..

RİJKAARD İLK FIRÇASINI ATTI.

Bugün iki idmanı da basına kapalı gerçekleştiren G.Saray'da Hollandali Teknik adam daha ilk günden kendi oyun mantalitesini yerleştirebilmek için çabukluk ve tekpas oyun idmanı yaptırdı. Turkspor.net istihbarak kaynaklarının bildirdiğine göre bugün basına kapalı yapılan idmanda Rijkaard'ın ayağında top tutan ve yavaş oynayan futbolcuları uyardı. Ancak bu uyarıya rağmen istediği tempoyu yakalayamayan Hollandalı teknik adam bütün takımı toplayarak "Ayağınızda top tutarsanız, hem tempoyu düşürürsünüz, hem de yorulursunuz.. Önemli olan topu koşturmak.. Hızlı oynamak ve topun bizde olmasını sağlamak.. Sizden istediğim bu. Bu konuda bir daha ikaz etmeyeceğim" dedi.

ADNAN SEZGİN RESMEN AÇIKLADI.. LEO FRANCO 1 TEMMUZ'DAN SONRA GELİYOR..

Türkiye'de ilk kez Turkspor.net 'in 2.5 ay önce duyurduğu Leo Franco haberini , Adnan Sezgin 1.5 ay önce gayri resmi olarak doğrulamıştı. Yalan ve Sazan medyası buna rağmen Leo Franco'yu elli tane takıma yolladılar ve G.Saray'a yeni yeni kaleciler bulup getirdiler.. Daha çok çoluk çocuğun dış kaynaklı diyerek verdikleri haberlerde Leo FRanco'nun G.Saray'a gelmeyeceği defalarca yazılmıştı.. Ancak Adnan Sezgin Resmen açıkladı.. Sezgin resmi sitede de yayınlanan açıklamasında şunları söyledi..

Adnan Sezgin: Leo Franco 1 Temmuz’dan Sonra İstanbul’da

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Hollanda kampında Galatasaray TV'ye özel açıklamalarda bulundu.

Öncelikle yeni sezonla ilgili düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Bilindiği gibi bu sezonu erken açmak zorundaydık ama bunu yaparken de Haziran ayının içinde milli maçlar nedeniyle maç oynamış arkadaşlar vardı. Bir de sakatlar vardı. Dolayısıyla üç gruba yönelik planlama yapmak zorunda kaldık. Sezonu 22'sinde açtık. 27'sinde de planlandığı üzere buraya geldik. İlk antrenmanımıza çıktık. Ayağımız uğurlu geldi. Yağmurla birlikte indik. Herşeyden çok memnunuz. Gerek otel gerek sahalar çok iyi. Tam istediğimiz gibi umarım iyi bir çalışma dönemi geçiririz. Bu senenin diğer yıllardan farkı çok erken bir UEFA müsabakası oynayacak olmamız. 11 Temmuz’a kadar burada kalıp Türkiye'ye döneceğiz. İlk maçımıza hazır bir şekilde çıkmak istiyoruz. Zaten ondan önce hiç bir resmi maç oynayamayacağımız için 4 tane hazırlık müsabakası organize ettik. Mümkün olduğunca takımı maç seviyesine çıkarmak lazım. Bu hazırlık müsabakalarının da bu yönde katkısı olacağına inanıyorum.

Galatasaray Zayton Kupası'na katılıyor ve ilk maçı 1 Temmuz’da...

Daha kuvvetli takımlara doğru planlama yaptık. Bu turnuvada da en son maçı Bayer Leverkusen'e karşı oynayacağız. Ondan sonra Türkiye'ye döneceğiz. Zaten 15 Temmuz’da erken saatlerde Kazakistan'a doğru hareket edeceğiz.

İklim koşullarının böyle olması çok güzel bir çalışma şartı sunacak.

Çok daha iyi olacak, biliyorsunuz İstanbul'da geldiğimiz gün 35-37 dereceye yükselmiş bir sıcaklık vardı. Futbolcuların antrenman yaparken yaşadıkları güçlükleri biliyoruz. Burası çok daha iyi bir ortam diye düşünüyorum.

Kafilede 33 futbolcu var. Paf takımdan gelenler var. Yeni transferler var. Galatasaray TV seyircilerine kadro yapısı ile ilgili söylebileceğiniz bir tüyo var mı?

Şimdi genç oyuncularımız da var bunun dışında U-21 ve U-19'un maçları var. Dolayısıyla ayın 16'sında milli takım kampına gidecek oyuncularımız olabilir. Bunun dışında sakatlarımız var ve yeni katılacak olanlarımız var mesela Nonda, Kewell ve Leo Franco ayın birinden sonra İstanbul'a gelecekler. Sağlık muayenesinden sonra da kampa dahil olacaklar.

Son olarak Kazakistan'a dönmek istiyorum. Çünkü siz gittiniz.

Daha önce gitmiştim ama bu oynayacağımız takım Rus sınırına yakın bir yerde, İstanbul'dan altı buçuk saatte gidilen bir yer. Çok iyi koşullar olduğu söylenemez. Onların bir avantajı şu an ligde 11. maçlarını oynadılar. Bugün de maçları vardı. 4-1 galip gelmişler. Biz de bir arkadaşımızı izlemek için oraya gönderdik. Her yöntemi kullanıyoruz. En hazır bir şekilde rakibimizin karşısına çıkmak için.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ BAŞLIYOR..

Turkspor.net Galatasaray'da sıkıntı geçen dönemi sizlere aktarmış bu sıkıntıların takımın kampa yerleşmesi ve hazırlık maçı yapılacak takımların bulunması ile sona ereceğini bildirmişti..

Bütün mesaisini kampın sağlıklı bir şekilde başlaması ve hazırlık maçı yapılacak takımların bulunmasına ayıran yönetim, yeniden turnuvaya katılmayı da hallederek, sıkıntıları sona erdirdi..

Bu dönemde ASLA VE ASLA tek bir transfer görüşmesi yapmayan futbolun patronları yarın kaldıkları yerden devam edecek..

Turkspor.net'in ısrarla son 5 günde sadece İSviçre de menajerlerle görüşülen ancak olumsuz sonuçlanan bir iki görüşmeden başka hiç bir görüşme yapılmadı haberlerine rağmen, YALAN MEDYASI bu arada en az 10 yeni isme Sarı Kırmızılı forma giydirdiler..

Beş gündür resmi tek bir transfer görüşmesi yapmayan, sadece mutlu ve huzurlu bir kamp ortamı sağlamak için çalışılan G.Saray'da yarından itibaren transfer görüşmeleri tekrar başlıyor..

HAFTA SONUNA DOĞRU BİR YA DA İKİ İSİM KESİNLEŞEBİLİR

turkspor.net istihbarat kaynaklarının verdiği habere göre, hafta başından itibaren önemli görüşmelerin yapılmaya başlanacağı Perşembe ya da Cuma günü en az bir transferin açıklanması bekleniyor..

turkspor.net özel..

Herkesin görüsü kendinedir ama sormak istiyorum..

Neden?

maddi açıdan..oyuncu kalitesinden değil tabi ki..

kulübün zaten bir sürü borcu var, bu sene CL ye de gidemiyoruz orda başarılı olup para kazanalım..

Hlebi 10 milyondan aşağı satacağını düşünmüyorum Barcelonanın..En azından Hlebe 10milyona yakın bonservis verecek kulüpler vardır..Hleb Barcada yaklaşık 2milyon alsa(tamamen sallama hiç bi fikrim yok) bizden en az 3 ister..

bu kadar parayı bir futbolcuya verecek lüksümüz var mı bizim ya da biz Abudabi takımı mıyız, öyle mi olmak amacımız ?

bence hayır..

Galatasarayın yeni Carrusca lar getirmesi gerek, genç ve ucuz oyuncularun üzerine gitmesi gerek..

Eğer piyasası olan birini alacaksak, yaşı genç olmalı ki tekrar satıp bonservisini kurtarabilelim..Bu yüzden Babel'i isterim mesela..

24 yaşında 2 sene oynar gene aldığımız para civarında satarız..Anelka gibi..

Turkspor.net'in ısrarla son 5 günde sadece İSviçre de menajerlerle görüşülen ancak olumsuz sonuçlanan bir iki görüşmeden başka hiç bir görüşme yapılmadı haberlerine rağmen, YALAN MEDYASI bu arada en az 10 yeni isme Sarı Kırmızılı forma giydirdiler..

turkspor.net özel..

sizden den ala yalancı mı var?

maddi açıdan..oyuncu kalitesinden değil tabi ki..

kulübün zaten bir sürü borcu var, bu sene CL ye de gidemiyoruz orda başarılı olup para kazanalım..

Hlebi 10 milyondan aşağı satacağını düşünmüyorum Barcelonanın..En azından Hlebe 10milyona yakın bonservis verecek kulüpler vardır..Hleb Barcada yaklaşık 2milyon alsa(tamamen sallama hiç bi fikrim yok) bizden en az 3 ister..

bu kadar parayı bir futbolcuya verecek lüksümüz var mı bizim ya da biz Abudabi takımı mıyız, öyle mi olmak amacımız ?

bence hayır..

Galatasarayın yeni Carrusca lar getirmesi gerek, genç ve ucuz oyuncularun üzerine gitmesi gerek..

Eğer piyasası olan birini alacaksak, yaşı genç olmalı ki tekrar satıp bonservisini kurtarabilelim..Bu yüzden Babel'i isterim mesela..

24 yaşında 2 sene oynar gene aldığımız para civarında satarız..Anelka gibi..

Aciklamalarinin bir bölümüne saygi duyarim tabiki..

Kuskularini dile getirmissin.Ama Galatasaray Hleb´i almaya karar verdiyse mutlaka maddi yönünü de hesaplamistir..

Ancak yeni Carruscalar getirirsek eger küme düseriz:D

Mutlaka demek istedigin farkli biliyorum ama yeni Ribery´ler desek daha dogru olur:D Karakter bakimindan degil tabiki, yetenek bakimindan

Aciklamalarinin bir bölümüne saygi duyarim tabiki..

Kuskularini dile getirmissin.Ama Galatasaray Hleb´i almaya karar verdiyse mutlaka maddi yönünü de hesaplamistir..

Ancak yeni Carruscalar getirirsek eger küme düseriz:D

Mutlaka demek istedigin farkli biliyorum ama yeni Ribery´ler desek daha dogru olur:D Karakter bakimindan degil tabiki, yetenek bakimindan

Ribery ve Carruscayı getirirken yönetim aynı şeyi düşünmüştür..İkiside kalite ve nispeten ucuz oyuncuydu..

Biri tuttu(kaçırdık), biri tutmadı...

2 tane daha alırız, biri tutarsa yeter..hepsinin tutmasını bekleyemezsin zaten..

Yönetim maddi yönünü hesaplamışmıdır emin değilim, yıllardır futbolcuların alacakları zamanında ödenmiyor seninde bildiğin gibi..Neyi hesaplamışlardır, Seyrantepe biter 25425293 kombine loca satar parasını çıkarırız..

Böyledir muhtemelen hesapları..

günü kurtaracak transfer istemiyorum ben, artık Galatasarayın bir büyük kulüp gibi önündeki 10 yılın planını yapmasını bekliyorum..

Hleb, Aston Villa’ya doğru

Katalan ekibinde mutlu olmayan Belaruslu oyuncu, Premier Lig’e gidebilir.

İngiliz The Daily Star Sunday gazetesinin haberine göre; Barcelonalı orta saha oyuncusu Alexander Hleb, Aston Villa’ya transfer olabilir.

Katalan ekibinde zor günler geçiren ve fazla forma şansı bulamayan Hleb’in bu teklifi değerlendirebileceği belirtildi.

Barça'da istediği kadar oynayamıyor

Geçtiğimiz sezon Arsenal’den 14 milyon avro karşılığında transfer edilen Belaruslu oyuncu, sadece 19 maçta forma giyebilmişti.

Aston Villa teknik patronu henüz bir transfer yapmış değil, fakat ilk iş olarak savunma oyuncusu Martin Laursen yerine birini almayı düşünüyor.

Villa'nın parası var

İngiliz ekibin Amerikalı patronu Lerner, kulübün mali açıdan sıkıntısı olmadığını ve istedikleri oyuncuyu alabilecek durumda olduklarını belirtti.

Bu gelişme üzerine O’Neill de önümüzdeki sezon kadrosuna katmak istiyor. Aston Villa’da forma şansı bulma ihtimali daha yüksek olan Hleb de bu teklife sıcak bakabilir.

Bu arada Arsenal menajeri Arsene Wenger’in de, Hleb için devreye girebileceği alınan haberler arasında.

https://www.goal.com/tr/news/447/ingiltere/2009/06/28/1351858/hleb-aston-villaya-do%C4%9Fru

Kendisi göndermedi mi zaten ? :D

Arsenal'e istemem şahsen , Walcott , Van Persie , Adebayor , Fabregas , Vela , Bendtner , Rosicky en önemlisi Arshavin yeterince güçlü bir hücum gücü.

Arsenal'den üç tane oyuncu bizde olsa...

--------------- Leo Franco ---------------------

Uğur Uçar ---- Gallas --- Servet --- Hakan Balta

----------------- Mehmet Topal ----------------

------ Cesc Fabregas ------ Arda Turan ---------

---- Walcott --------------------- Harry Kewell -

---------------- Milan Baros --------------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt