# Aliaksandr Paŭlavič Hleb - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Hleb konusunda az önce bazı duyumlar aldım ciddi duyumlar ama olurmu olmazmı zaman göstericek yöneticiler bunu yalanlaya bilirler ama kısa bir süre içinde bu transfer gerçekleşe bilir bu arada lincoln konusundada dün akşam önemli gelişmeler olmuş kısa bir süre içinde almanyaya yada fransaya transfer olabileceği konuşuluyor saygılarımla

Kaynak : aslanyurekliler

Hleb konusunda az önce bazı duyumlar aldım ciddi duyumlar ama olurmu olmazmı zaman göstericek yöneticiler bunu yalanlaya bilirler ama kısa bir süre içinde bu transfer gerçekleşe bilir bu arada lincoln konusundada dün akşam önemli gelişmeler olmuş kısa bir süre içinde almanyaya yada fransaya transfer olabileceği konuşuluyor saygılarımla

Kaynak : aslanyurekliler

Hleb gelirse Alicanın heykelini dikeriz:m26::f68.gif:

Hlebi alırız Sneijderi alamayız bu daha mantıklı bir haber.Ama peşinde olduklarına inanmıyorum.

Hleb'i alsak nerede oynatacağız? Şimdi ileri üçlünün sağına adam aldık soluna da mı alcaz o kadar paramız yok

yahu elimizdeki Lincoln den vazgeçtik. tamam disiplini bir kenara. Hleb in tarzı az daha defansif olarak Lincoln ile aynı. Şimdi disiplin yine bir kenara. Rijkaard ın sistemine uysa Lincoln gözden çıkarılmazdı renkdaşlarım sonuçta bütçesi ortada bir takımız o yüzden Hleb falan Keita transferinden hikayedir çünkü Keita nın gelişi sistemimizi ortaya koydu.

yahu elimizdeki Lincoln den vazgeçtik. tamam disiplini bir kenara. Hleb in tarzı az daha defansif olarak Lincoln ile aynı. Şimdi disiplin yine bir kenara. Rijkaard ın sistemine uysa Lincoln gözden çıkarılmazdı renkdaşlarım sonuçta bütçesi ortada bir takımız o yüzden Hleb falan Keita transferinden hikayedir çünkü Keita nın gelişi sistemimizi ortaya koydu.

lincoln konusunda katılmıyorum.

lincolnü kapı dışarı eden rijkaardın sistemi değil , yönetimin sabrının taşmasıdır.

hlebin şu anki sistemde bizde oynayabileceği yerler dolu.onun yerine ortanın ortasına bir işçi arı lazım bize.

hleb de çok çalışkan ancak en iyi meziyetlerini kanatta gösterir .

lincolnü kapı dışarı eden rijkaardın sistemi değil , yönetimin sabrının taşmasıdır.

hlebin şu anki sistemde bizde oynayabileceği yerler dolu.onun yerine ortanın ortasına bir işçi arı lazım bize.

Lincoln nerde oynar ? 4-3-3 sisteminde bana anlat lütfen ?

Bu oyuncuyla ilgilendiğimizi düşünmüyorum.

4-3-3 sistemine çok ters bir oyun tarzı var.

4-3-3'e ters bir oyuncu olsaydı barça neden alırdı? :)

ama daha çok kanatlarda verimli olur orada da adama ihtiyacımız yok bizim.

orta sahada da oynaybilir ama beklenileni vereceğini sanmıyorum hele arda-hleb oynarlarsa defansı çok boşlamış oluruz.

4-3-3'e ters bir oyuncu olsaydı barça neden alırdı? :)

ama daha çok kanatlarda verimli olur orada da adama ihtiyacımız yok bizim.

orta sahada da oynaybilir ama beklenileni vereceğini sanmıyorum hele arda-hleb oynarlarsa defansı çok boşlamış oluruz.

tamam bak kendi kendine cevap vermişsin :)... Barçanın neden aldığı bizi ilgilendirmez. birçok sebebi olabilir. o an boşta olduğu için dinamik olduğu için güçlü olduğu için vs vs yada 4-3-3 ten 4-4-3 dönüşte kullanmak için vs vs. Ama bir Lincoln ün 4-3-3 te yeri yok bunu artık anlasak iyi ederiz. Geri kaç maç döndü yardım etti savunmaya ? yada kaç kez 90 dakika oynadı üstelik neredeyse 5 kişilik orta saha oynayan bir Galatasaray da ?

tamam bak kendi kendine cevap vermişsin :)... Barçanın neden aldığı bizi ilgilendirmez. birçok sebebi olabilir. o an boşta olduğu için dinamik olduğu için güçlü olduğu için vs vs yada 4-3-3 ten 4-4-3 dönüşte kullanmak için vs vs. Ama bir Lincoln ün 4-3-3 te yeri yok bunu artık anlasak iyi ederiz. Geri kaç maç döndü yardım etti savunmaya ? yada kaç kez 90 dakika oynadı üstelik neredeyse 5 kişilik orta saha oynayan bir Galatasaray da ?

ben lincoln'ün sistemde yeri olduğunu falan savunmuyorum ki, bence de 4-3-3'ün hiçbir yerinde yer bulamazdı. :)

ben "hleb 4-3-3 için uygun değil"'a karşılık yazdım mesajımı. 4-3-3 için uygun bir futbolcu ama bizim o yerlerimiz dolu. bknz; keita, bknz; arda. :)

Burda sistemden ziyade yönetim demişsin ? yani sistemde olur anlamı çıkıyor. Kaldı ki sisteme uysa Rijkaard kal dese kim kovmak ister bu adamı ? Lütfen biraz daha düşünelim çünkü yönetimimiz "aciz" demiyorum ama Teknik Direktörün isteğini yapma gayreti içindeyken adama sırf disiplinsiz davrandı diye git demezler. Ayrıca Rjkaard istese disipline eder yada konuşurdu kendisi söyledi "görüşmedim" diye. İstediği tarzda oyuncu olsa asla ama asla gitmezdi velevki gitti bir küçük konuşmaları olurdu lakin olmadı bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt