Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi

Cevap: Alınabilecek İyi Stoperlers List

Nedense hep Alman stoper istemişimdir bize. Yıllarca Mertesacker hayali kurdum sarı kırmızı için. Mertesacker yetmezmiş gibi Podolski'yide aldı Arsenal. Şimdi ki favorim Höwedes. Çok beğeniyorum, tam bir lider. Fiyatı tuzlu mu olur bilmiyorum ama gelse kurban kesip yerim :)

Nedense hep Alman stoper istemişimdir bize. Yıllarca Mertesacker hayali kurdum sarı kırmızı için. Mertesacker yetmezmiş gibi Podolski'yide aldı Arsenal. Şimdi ki favorim Höwedes. Çok beğeniyorum, tam bir lider. Fiyatı tuzlu mu olur bilmiyorum ama gelse kurban kesip yerim :)

mertesacker hayali cok kurdum yillarca ben de la

nasil oynuyor arsenal'i hic izlemiyorum

Hehe FM' den biliyorum ama hiç izlemedim Kirchhoff' u. Ama ismini sevmiyorum ne o öyle kirşof kanuları vardı fizik dersinde.

abi alman ligi stoper kayniyor, mesela dortmunda santana var ,adam hic forma sansi bulamiyor,sadece subotic ya da hummels sakatlandi mi o zaman oynayabiliyor, o da kirchhofun brezilyali bi kumas daha iyi versiyonu :D

Cevap: Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi

keske bize imza atmadan once ofsayt kuralini sorsaydi yoneticiler belki farkederlerdi ne kadar cop bi adam oldugunu

Haklısın Heayricim çok çöptü:ayatollah: Sabri- Servet-Hakan'ın olduğu defansta da ofsayt olayını falan eleştirmek ayrı komedi ötesi:yenieek: Neyse kirletmeyek başlığı.

Üst Alt