Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi

Cevap: Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi

lan kewellın sahada sol ayağı yetiyodu herifin oynamasına gerek yoktu ki

yukarda yazanlarin hicbirine katilmiyorum, bu isler fizikle olsa kamil zayat man cityde oynuyor olurdu. ujfalusi takimdaki gelmis gecmis tum stoperleri cebinden cikarir.

Senin görüşündür, saygı duymam:ka21: Fizik olmayınca rezil oluyorsun işte Eneramo falan kafana basıp basıp geçiyor. Eneramo değil herhangi bi güçlü forvet bile bizim savunmayı pert ediyordu zaten.

ilk sene= takim iyiydi ama kewell sag kanatta siritiyordu gol falan atsa da, sene sonunda buyuk reis KADER KEITA alinmisti simdi sorsak keita deplasmanda ne yapti falan dersiniz kamiller o yuzden sormuyorum

ikinci sene= takim cok les oldugundan hafizam silinmis ama yanlis hatirlamiyosam ilk devre iyi oynamisti ikinci devre ise... ha evet sakatim diyip dunya kupasina kadar yatmisti [karaktersiz piece of shit]

ucuncu sene= fener macinda sonradan oyuna girmisti. hatirlayanlar icin muthis bir performans oldugunu hatirlatirim

yani bir vasat, bir kotu sezon, bir iyi devre bir yatisli devre neyini ovuyorsunuz ki adamin kariyerini mi kalitesini mi? elanoya baksak o da kaliteli futbolcu top kontrolu fln. PERFORMANSa bakilirsa neillin ujfalusinin 20de biri etmeyecegi gibi o da KEITAnin 40ta biri etmez

hayal dunyasindan donunuz pls

Senin görüşündür, saygı duymam:ka21: Fizik olmayınca rezil oluyorsun işte Eneramo falan kafana basıp basıp geçiyor. Eneramo değil herhangi bi güçlü forvet bile bizim savunmayı pert ediyordu zaten.

eneramo bize karsi bir mac oynamis onda da takiminin 4-0 yenilmesini taa forvetten izlemis heralde paralel evrende bize gol falan atti da yani gol atamayan forvet nereye kafaya basip geciyor anlamak guc. wheyleri kokain niyetine mi kullaniyon

ilk sene= takim iyiydi ama kewell sag kanatta siritiyordu gol falan atsa da, sene sonunda buyuk reis KADER KEITA alinmisti simdi sorsak keita deplasmanda ne yapti falan dersiniz kamiller o yuzden sormuyorum

ikinci sene= takim cok les oldugundan hafizam silinmis ama yanlis hatirlamiyosam ilk devre iyi oynamisti ikinci devre ise... ha evet sakatim diyip dunya kupasina kadar yatmisti [karaktersiz piece of shit]

ucuncu sene= fener macinda sonradan oyuna girmisti. hatirlayanlar icin muthis bir performans oldugunu hatirlatirim

yani bir vasat, bir kotu sezon, bir iyi devre bir yatisli devre neyini ovuyorsunuz ki adamin kariyerini mi kalitesini mi? elanoya baksak o da kaliteli futbolcu top kontrolu fln. PERFORMANSa bakilirsa KEITAnin 40ta biri etmez

:005::005: Yalnız bi ara o dönemi tam hatırlamıyorum 15 maçlık falan bi periyot sanırsam ciddi iyiydi. Keita ters kanattan ortalıyordu Kewell atıyordu paso. Kafa toplarına falan da baya giriyordu 2.forvet gibi, oyun olarakta gayet diriydi. Ama uzun sürmedi o dönem tam

hatırlamıyorum o maç serisini.

2.alıntın için de Allaha havale ettim seni. Eneramo o maç rezil etti ikisini de. Ahmet falan izlediyse konuşsun lütfen:ka21:

[video=youtube;0giYGDtn0Y4]https://www.youtube.com/watch?v=0giYGDtn0Y4[/video]

magnif playar innit :icon_twisted: english style header too

bi de bi golu vardi, takimdaki herkes sakatken leader rolunde idi, acaip bir build up yap yapmisti 4 tek pas & goal, kendi 3 top bilardo gibi yaratmisti o golu en sevdigim gollerinden biridir innit, bulamadim what a shame.

a quality player is different fo'sho.

yani bir vasat, bir kotu sezon, bir iyi devre bir yatisli devre neyini ovuyorsunuz ki adamin kariyerini mi kalitesini mi? elanoya baksak o da kaliteli futbolcu top kontrolu fln. PERFORMANSa bakilirsa neillin ujfalusinin 20de biri etmeyecegi gibi o da KEITAnin 40ta biri etmez

adam 40 a yakın gol atmış lan 3 senede yarım yamalak oynamasına rağmen + o fiyasko takımda daha nabıcak

İlk sezon 13 gol 7 asist, İkinci sezon 14 gol 6 asist, Son sezonunda 7 gol 6 asist yapmış. Tabii maç içindeki etkinlik vs de önemli ama iyi istatistik yapmış. Kanat forvet olarak golcü görevini yapmış. Şimdi kanatlardan böyle bir katkı alsak gol-asist babında inanılmaz oldu.

nonda da yarim donemde 16 gol atmisti ama oyundan cikarken isliklaniyordu

istatistikler mini etek gibidir yeri geldi mi guzeldir ama yunus can gibi ayilar giyince komik durur

Nonda son maçı hariç hiç ıslıklanmadı ne de güzel element uyduruyorsun lan HEAYRİ. Çarpıtmakta üstüne yok.

ıslıklanması taraftarla rijkaardın mallığı zaten tutup penaltı kullandırıyor rijkaad hırbosu karda çamurda herife

Üst Alt