Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi

Cevap: Alınabilecek İyi Stoperlerin Listesi

Höwedes muhteşem olurdu ama herif takımının kaptanı.Çok da iyi gidiyorlar bu sene,mümkün görmüyorum pek.Bana en mantıklı gelen Kjaer.Yazılanlar arasında alınması en kolay olanı belki de.Bizim yönetim kolaya kaçmayı pek sever.Serdar'ı da çok isterdim.

terry'i "bizim ülkede ırkçılığa ceza verilmiyor prick dedim diyerek yırtabilirsin" diyerek ikna edebiliriz :D şaka bir yana ocakta stoper almamız şart, dany de gidiyor afrika kupasına , crise kalmayalım yine

yine steroide abandigindan mallik ve hafiza kaybi gibi vaziyetler yasaman pek normal ama ac bak herifin yedirdigi gol sayisi 10+

ayrıca devre arası hiçbir takım bence banko stoperini satmaz, ancak sene sonu sözleşmesi bitiyorsa bırakabilirler, mesela douglas ,bochetti, diakite

sırf semih tecrübe kazansın diye samuel,ferdinand,puyol falan düşünülebilir mi acaba diyeceğim ama çok tecrübeli crisi görünce vazcaydım

kewell ve neill degil de kamil ve nail olsaydi isimleri ve biri suudi arap digeri de katarli olsa gorurdum yorumlari resmen 15 yasindaki kiz gibi yorumlar yapiliyor forumda ayiptir topcu gormesek neilla topcu diyecegiz. kekolari da hatirliyorum ne ujfalusisi ya neill varken tarzi mal yorumlarla tansiyonumu yukseltiyorlardi

Isvecli Granqvist de iyi savunmaci.

Genova ligin dibinde her türlü alınabilir benim çok beğendiğim bir stoper ayrıca golcü özelliği olan bir oyuncu genovada bu sezon golü yok ama gelirse çok iş yapar daha 27 yaşında

Andreas Granqvist - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Andreas Granqvist - Wikipedia, the free encyclopedia

[video=youtube;Kll1d1hYuyo]https://www.youtube.com/watch?v=Kll1d1hYuyo[/video]

kewell ve neill degil de kamil ve nail olsaydi isimleri ve biri suudi arap digeri de katarli olsa gorurdum yorumlari resmen 15 yasindaki kiz gibi yorumlar yapiliyor forumda ayiptir topcu gormesek neilla topcu diyecegiz. kekolari da hatirliyorum ne ujfalusisi ya neill varken tarzi mal yorumlarla tansiyonumu yukseltiyorlardi

Neill Ujfa'dan iyi olduğu içindir o yorumlar(muhtemelen) Yakışıklı diye adamlara gıcık olmakta ayrı dll'lik. Neill ilk sezon harika top oynadı çokta iyiydi inanmıyorsan dön Neill başlığına kendi yorumlarını oku omg. Defansta mal gibiydi ayrıca. Sonraki sezon ağırlaştı falan kabul ama ulu bi reyisti şüphe götürmez.

Neill Ujfa'dan iyi olduğu içindir o yorumlar(muhtemelen) Yakışıklı diye adamlara gıcık olmakta ayrı dll'lik. Neill ilk sezon harika top oynadı çokta iyiydi inanmıyorsan dön Neill başlığına kendi yorumlarını oku omg. Defansta mal gibiydi ayrıca. Sonraki sezon ağırlaştı falan kabul ama ulu bi reyisti şüphe götürmez.

neill ujfalusiden iyidir lafina katiliyorum ama gulmekten. ujfalusi komaya girse bile 10 neill eder

tabi dallama oldugundan 1.5 seneden .5'i anlatip ulu reyis diyosun ben de biliyorum ilk geldiginde iyi oynadigini lakin full sezonunda b.k gibi oynadigi gercegini degistirmez bu

ayrica kewellin ve neillin tipleri ve kariyerleri (bir de aksanlari) yuzunden ragbet gordukleri bir gercek kendimizi kandirmayalim

neill ujfalusiden iyidir lafina katiliyorum ama gulmekten. ujfalusi komaya girse bile 10 neill eder

tabi dallama oldugundan 1.5 seneden .5'i anlatip ulu reyis diyosun ben de biliyorum ilk geldiginde iyi oynadigini lakin full sezonunda b.k gibi oynadigi gercegini degistirmez bu

ayrica kewellin ve neillin tipleri ve kariyerleri (bir de aksanlari) yuzunden ragbet gordukleri bir gercek kendimizi kandirmayalim

Ujfa fizik olarak zayıf bi kere 10 Ujfa eklesen 1 Neill edebilir(Maybe) Herkes defanstaki sorunları ona bağladı paso ama ben geçen sezon güçlü forvetlerin Semih'le Ujfa'nın kafasına basıp basıp gittiğini unutmadım şükür:yenieek: Eneramo özellikle rezil etmişti ikisini de. Ujfa'dan iyi bek olabilir ama stoper oynamak için çok güçsüz ayrıca ağır. Neill son döneminde ağırlaştı formdan düştü biraz bişey diyemem ama onun dışında bu önerme komediden öteye gidemiyor maalesef.

Kewell olayı da ayrı tartışılabilir de çok bişey diyemem o konuda. Son senesine kızmışsın onun bence ondan eleştiriyrsun gibi.

Yalnız Rolando bu sene Porto'da sadece 5 dakika oynamış. Sakat mıdır acaba yoksa tercih mi nedeni bilen var mı?

very average [imo] not as shit as neill but average. kanatta oynadigi iyi mac sayisi 5'i gecmez. forvette adam olmadigindan oynadi ve daha iyiydi

Ujfa fizik olarak zayıf bi kere 10 Ujfa eklesen 1 Neill edebilir(Maybe) Herkes defanstaki sorunları ona bağladı paso ama ben geçen sezon güçlü forvetlerin Semih'le Ujfa'nın kafasına basıp basıp gittiğini unutmadım şükür:yenieek: Eneramo özellikle rezil etmişti ikisini de. Ujfa'dan iyi bek olabilir ama stoper oynamak için çok güçsüz ayrıca ağır. Neill son döneminde ağırlaştı formdan düştü biraz bişey diyemem ama onun dışında bu önerme komediden öteye gidemiyor maalesef.

Kewell olayı da ayrı tartışılabilir de çok bişey diyemem o konuda. Son senesine kızmışsın onun bence ondan eleştiriyrsun gibi.

yukarda yazanlarin hicbirine katilmiyorum, bu isler fizikle olsa kamil zayat man cityde oynuyor olurdu. ujfalusi takimdaki gelmis gecmis tum stoperleri cebinden cikarir.

kewll = decent passer

kewll = decent crosser

kewll = extravagant shooter

kewll = fast play builder

kewll = decent defender {imo}

kewll = fo'sho

Üst Alt