Alkışlar Aleks Taşçıoğlu'na (!) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alkışlar Aleks Taşçıoğlu'na (!)

Yani oyle bir pozisyon ki , faul de verse devam da dese olur tipte

cunku denayer ama oyle ama boyle sag kolunu aciyor , eger bu mudahalenin oyuncunun dengesini bozacagina inanmiyorsan o zaman itme , yok eger itip de bir sey bekliyorsan , o zaman yakalandin mi faul olur

burada suclu denayer . Baska aciklamasi yok

fakat benim anlamadigim , firat yardim mi istedi yoksa yardimci inatla mi verdirdi ? Cunku eren in golunden hemen once eren de adami itti , hem de penaltidakinden daha da sert itti , o zaman golu de iptal etseydi

bana kalirsa firat vermeyecekti , inatla yardimci verdirdi

fakat muslera , denayer , donk 3 lusu hakemi de ikinci plana atti

bu arada bu yardimcinin verdigi penalti haric hakem gayet iyiydi bence

Boyle pozisyonlarda savunma oyunculari cok dikkatli olmak zorunda

iten kisi ile itilen kisi siddeti anlayabilir ama izleyen kisi sadece tahmin edebilir

algi ile olgu farklilasir . Amerikan guresinde sanirsin ki adamlar birbirlerini paramparca ediyor ama aslinda temas bile yoktur cogunda

denayer kolunu aciyor , ne siddetle ittigi herkesce oznel sekilde yoruma aciktir , ama bence yardimci hakemler bu tip pozisyonlara karismamalilar , yarin video hakem geldiginde isler iyice karisacak , cunku gri bir pozisyon

Podolski’nin ofsayt olmayan golünü de yemiştir 2 sene önce. Rezil herif

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hadi itlik yapıp faul verdiniz ulan kabak gibi dışardaki pozisyonu içeri taşıyıp penaltı yaptırdınız tetikçi pislikler.

Asil suclu denayer . Adamdan ileride , hem mesafeyi kapattiriyor , hem yapacaksa da faulu gec yapiyor , hem de yaptigi faul esnasinda yuzde yuzluk bir golu filan onledigi de yok

resmen gollerden birini muslera ve savunma , digerini denayer hediye etti

insallah fb deki gibi kangrenlesmez bu hatalar bizde de

Asil suclu denayer . Adamdan ileride , hem mesafeyi kapattiriyor , hem yapacaksa da faulu gec yapiyor , hem de yaptigi faul esnasinda yuzde yuzluk bir golu filan onledigi de yok

resmen gollerden birini muslera ve savunma , digerini denayer hediye etti

insallah fb deki gibi kangrenlesmez bu hatalar bizde de

Hakemlere o şansı verirsen niyetleri de kötüyse onlar da golü yapar.

Başakşehir puan bırakmasa adım gibi eminim o düdüğü çalmazlardı. Maçta 1-1 veya 1-2 biterdi sonrasında.

Denayer acemi bir stoper. Alan bilgisi yüksek olmadığı için her hamlesinde bir acaba dedirtiyor. Kötü de oynamıyordu 2-3 maçtır dün de dahil ama bunları yapıyor. Oynadıkça atması lazım. Atamıyorsa zaten yerinde sayar.

Sivasın duran top harici biri bu olmak üzere 2 tane pozisyonu vardı fırsatı kaçırmadı it faul olmayan olsa bile dışarıda olan pozisyona penaltı çaldı bu sene hiçbir şekilde hakemlere fırsat vermemek lazım aynı olaylar trabzonda, başak maçında da başımıza geldi

Penaltıyı carti curtu geçtim akıllı bir stoper o işi oraya kadar getirmezdi vurup yıkacaksın marianonun kartında olduğu gibi ben alırım beni geçemez olayına girdimi böyle elimize verirler

abv juve

10 kisinin 9 u faul diyor , son donemde bize karsi yurutulen harekata en net karsi duran toroglu dahil herkes faul dedi

ben de faul diyorum , zaten o yuzden denayere kiziyorum , ya faul yapma kaderine razi ol , ya da erken yap , zaten adamin onundeyken geride kalmissin , bir de en kotu senaryo penaltiyi yapiyorsun

"o kadar itmeyle bir sey olmaz , o temasla oyuncu dusmez" laflarina da asla katilmiyorum , eger o itmeyle oyuncu etkilenmeyecekse o zaman itme , madem bir etkisi yok

ustelik burada karsilikli bir hareket yok , yanindan gecip giden adami kolunu acarak engelliyor , dengesini bozuyor

bu macta hakem , musleradan da denayerden de gomisten de terimden de sonra sira gelecek kisidir

Üst Alt