Almanya'da Turu Geçeriz - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya'da Turu Geçeriz

Cevap: Almanya'da Turu Geçeriz

drogbayı sol bek yapsak bari:asd:

önemli olan inanmak bana inan:D oyuncuları inandırırsan o güveni onlara hissetirmesini sağlarsan sonucu alırsın- elensende kafan dik yürürsin..

ınanmak ayrı tattık basarı ayrı schalke gıbı takıma drogba sneıjder burak 3 lüsü cık sana top gostermezler

gazda bı yere kadar

cumbur cemaat hucum edersek sansimiz %0 , bu maca kosan adamlarla baslamamiz lazim

aydın-amrabat ozaman :lol:

orta sahayı 5 lemek değil mesele. pres ve savunmayı nerde başlatıcaz. alan savunması orta sahada karşılamak daha iyi oalcak gibi bence.

1e 1 de geçerler ise açık alanda alan çok boş olur. onun için çok dikkatli olmak gerekli.

ben dizilişe oyunculara bakmıyorum (tabi ucuk kaçık oyuncu olmazsa)

defansı nerde yapacağımızı-hücümu yönlendirmede kimleri ön plana atacağız.

sorun gol atmak değil- yememek veya attığımızdan az yemek

korkunun biseye faydası yok ama

ıstanbuldakı maçı hatırladımı içim ürperıyor acıkcası

en son eskısehır maçı var onumuzde

leverkusen den 5 yemıstık umarım oyle bı facıa olmaz

aydın-amrabat ozaman :lol:

orta sahayı 5 lemek değil mesele. pres ve savunmayı nerde başlatıcaz. alan savunması orta sahada karşılamak daha iyi oalcak gibi bence.

1e 1 de geçerler ise açık alanda alan çok boş olur. onun için çok dikkatli olmak gerekli.

ben dizilişe oyunculara bakmıyorum (tabi ucuk kaçık oyuncu olmazsa)

defansı nerde yapacağımızı-hücümu yönlendirmede kimleri ön plana atacağız.

sorun gol atmak değil- yememek veya attığımızdan az yemek

bizimkiler milan-barca macini izlesinler. topun arkasina nasil geciliyor ve alan savunmasi nasil yapiliyor ögrensinler en iyisi. bu takim o taktigi uygulaya bilir savunma anlaminda. önde press ve sayre gececeksin takimda nseijder drogba varken.

o maci hatirlatigin icin kizginim biraz simdi. o maci yerinde izledim malesef. billete verdigim paraya yazik olmusdu :D

tam faciadi leverkusen maci malesef.

bursadan 5 yedik, kupayı aldık fenere serbest vuruştan gol yedik iyi de oynasak futbolda bunlar var olacakda.

bende hertha berlin maçını örnek vereyim-geriden gelip 2-4 aldığımız, milan son 5 dakikada 2 golle devirdiğimiz.

bayern 4 çaktığında s04 tamam biz bunlara 4 atar diyemeyiz, es-es çok kötü oynayıp bunlar parçalar diyemeyiz.

genel olarak hep farklılık gösterdik, hocanın dediği gibi AVRUPA MAÇLARINDA Kİ REAKSİYONU HER ZAMAN FARKLIDIR GALATASARAY ın.

Leverkusen örneği var benim aklımda da ama umarım öyle bir şey olmaz.

Turu geçmemiz için de oyuncuların yerinde oynaması önkoşuldur.

Umudum vardı ta ki es es macını izleyene kadar. Bu futbolu oynayan bir takımın 16 ya kalması şampiyonlar ligine hakarettir.

Aslında sinyaller vardı. Erken bulunan bir golle gelen Antalya macı. Drogba girene kadar saçmaladığımız Akhisar maçı. Doldurup boşalttığımız Ordu maçı.

Şimdi şu soruya cevap vermemiz gerekiyor. Sniedjer'le daha iyi anlaşan ve Şampiyonlar Liginde oynamaya geldim diyen Drogba'ya ya da Şampiyonlar Ligi gol kralı Burak'tan birine, sen ilk yarı kenarıda bekle, senin yerine orta sahada daha cok mücadele veren Yekta, ya da Hamit oynayacak diyebilecek miyiz? Yoksa bu arkadaşlar küsmesin deyip elenecek miyiz?

Umudum vardı ta ki es es macını izleyene kadar. Bu futbolu oynayan bir takımın 16 ya kalması şampiyonlar ligine hakarettir.

Aslında sinyaller vardı. Erken bulunan bir golle gelen Antalya macı. Drogba girene kadar saçmaladığımız Akhisar maçı. Doldurup boşalttığımız Ordu maçı.

Şimdi şu soruya cevap vermemiz gerekiyor. Sniedjer'le daha iyi anlaşan ve Şampiyonlar Liginde oynamaya geldim diyen Drogba'ya ya da Şampiyonlar Ligi gol kralı Burak'tan birine, sen ilk yarı kenarıda bekle, senin yerine orta sahada daha cok mücadele veren Yekta, ya da Hamit oynayacak diyebilecek miyiz? Yoksa bu arkadaşlar küsmesin deyip elenecek miyiz?

demelıyız ama hangısıne gelde cık işin içinden

Üst Alt