Almanya'da Turu Geçeriz - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya'da Turu Geçeriz

Cevap: Almanya'da Turu Geçeriz

dani semih riera sabri!!!bu defansla çıktı farfanın bastosun karşısına tura inanmak kolay da buna inanmak zor!!!

dünyada hiç bir zihin drogbalı sneijderli melolu kadronun önüne sabriyi kaptan diye çıkartmaz taktik maktik hikaye senin forvetin drogbayken kaptanın sabri olamaz olmamalı!!!

schalke evinde baskili oynayan takim. konter taktigi ile yikariz bunlari orda belki. konter oyuncularimiz var amrabat burak gibi.

Ben de geçeceğimizi düşünüyorum açıkçası.

Hücum anlamında sıkıntımız yok ancak Burak-Drogba-Sneijder çok büyük topçular ama üçünün bir arada oynaması için beklerimizin sağlam olması ve Melo ve Dany'n

n günüde olmaları gerek,hoca gerekli dersleri almıştır bence ve en az 2 gol atıp turu geçeriz.

-----------------Muslera------------------

Eboue-------Semih---------Dany------Riera

------------Melo---------Selcuk-----------

Hamit------------Sneijder-----------Amrabat

-----------------Drogba--------------------

bu 11 ile baslamaliyiz. duruma göre Burak, Elmander girebilir. bu macta artik Drogba ve Sneijder maca damgayi vurmali. aksi takdirde bu 2 oyuncu CL acisindan bosa alinmis olacak. cift forvet sisteminden cl icin vazgecmek lazim. 2+2=4

Dagitacagiz bunlari arkadaslar. Almanya macina bileti nerde alabiriz hollandadan? Direk schalke siteside alabilirmiyiz?

Ben de maçtan önce tahmin konusunda 1-1 veya 2-1 demiştim. Keza Burak Drogba'ya uyabilse yenerdik de 2-1.

Medya rezil bir manipülasyon uyguluyo üzerimizde. Sene başında da tutturdular bi rüya takım diye. Şimdi de aynı durum söz konusu. Drogba ve Sneijder'ı aldılar çok havalılar gibi bi görüş mevcut herkeste. Bunu bizim iddiamız sanıyo millet de. Schalke'ye elenirsek en kolay takımı eleyemediler diyecekler, elersek de anca Schalke'yi elerdiniz zaten falan filan.. Ama ben eleyeceğimizi düşünüyorum. Deplasmanda çok iyi reaksiyon gösteriyoruz. Geçen senelerde Hamburg'da, Madrid'de 1-1 sonuç alıp döndük de noldu sanki adamlar avantajsız duruma mı düştü.. İlk maçı içerde oynamak güzel oldu herşeye rağmen. Schalke'yi eleyip çeyrek finalde bırakırız gibime geliyo. Ki bu sene için gayet iyi.

Üst Alt