Almanya'da Turu Geçeriz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya'da Turu Geçeriz

Cevap: Almanya'da Turu Geçeriz

Iyi bir zeminde ilk yariyi atlatarak ,ikinci yari ise kontrollu hucumla 1-0 yada 2-1 lik bir skorla gececegimizi dusunuyorum acikcasi...

turu geçeceğimize,geçemesek bile son dakikaya kadar takımın mücadele edip,tur şansını zorlayacagına inanıyorum..ama turu geçemesek bile çok üzülmem bence ŞL'inde biz buraları oynayacak bir takım değiliz,avrupa futbolundan çok uzağız..

Bu taraftara harbiden yaranılmaz. Yazık günah Fatih hocayı yerin dibine sokuyorsunuz ya yazık...

Şu 4 4 2 taktiğinden vazgeçersek bencede turu geçeriz.Orada kesin gol bulacağımızı düşünüyorum.

Almanya'da ben gol bulacağımızı düşünüyorum. Schalke bu savunmasıyla 0-0'a yatabilecek bir ekip değil. Yeter ki o zamana kadar Sneijder'i, Drogba'yı takıma monte edebilelim, herkesin oynadığı mevki belli olsun, herkes yerli yerinde oynasın. Rövanş maçından burdaki maça nazaran daha ümitli olduğumu söylemiştim.

Bragaya yenebilceğimize inanan kaç kişiydi ? Sol üstte clujun manu karşısında öne geçtiğini gören (ben dahil) herkes tırnaklarını yolmaya dudaklarını ısırmaya başlamıştı.

Umudunuzu kaybetmeyin. Yanlız 3 hafta sonraki maçı şimdi kafadan çıkarıp lige konsantre olmalıyız. Turu geçeceğiz buna eminim.

burak saga cekilirse benim tek endisem onun orada varlik gösterememesi ve gözden düsmesi..cünkü cogu taraftarimiz gol attigi halde bile adama söylemedik laf birakmiyorlar..bide saga gecip orda kötü performans gösterirse.. burak 2,5 senedir en ucta oynuyor ve bence bu gelisimi durdurur onu sag tarafa cekmek..adam gün gectikce üstüne koyarak gidiyor bence:yenieek:

burak gelisme kayiteden bir oyuncu ordada oynar ordanda golünü atar akhisar maci öyle oynadik.

ve ilk defa bu sezon göze hos gelen futbol oynadik keske kadroyu böyle biraksaydi hic kurcalamadan !

Fatih hoca bu maceracilikla devam ederse fark bile yeriz. Sneijderi sol açık yapmak nedirya? Sabri falan. İkinci maçta stadta olacağım ama umut yok.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Insallah gecicez. Cok guzel bir yazi olmus. Nedir milletteki bu aglama anlamiyorum. Ne kadar gaza gelmis millet ya. Schalke ile copluk gibi sahada 1-1 berabere kaldin. Almanya'da gorursunuz kim elenicek.

vay be... urfi bir gitti takim dagildi resmen. bir lider oyun kuran güven veren bir stoper ne kadar önemliymis be :(

Insallah gecicez. Cok guzel bir yazi olmus. Nedir milletteki bu aglama anlamiyorum. Ne kadar gaza gelmis millet ya. Schalke ile copluk gibi sahada 1-1 berabere kaldin. Almanya'da gorursunuz kim elenicek.

sahadaki futbola bakarak yorum yapior cogu kisi hakli olarak malesef. adamlar resmen ezdi bizi futbol anlaminda ne yalan söyleyelim simdi. kendi sahamizda bukadar ezik oynadigimizi hatirlamiyorum ben acikcasi :SS:

Buna inancım gerçekten yok ve hak etmiyoruz bence bu oyun bu strateji ve bir kaç futbolcu ile biz bu arenada olmamamız gerektiğini bağırıyoruz.

Ben o maça çok iyi hazırlanacağımızı düşünüyorum.Adamlar bizi iyi etüt etmişler lakin golü biz erken bulmasaydık onlar bu kadar üzerimize gelemezdi.şanslılar ki ilk yarının sonunda golü bulunca Schalke ikinci yarı pozisyon verme ihtimali de ortadan kalkmış oldu.Ancak deplasmanda ki maça çok iyi hazırlanacağımız bir gerçek.Onlardan fazla istersek turu geçeceğimize inanıyorum.Drogba ve Sneijder'in o maça kadar daha ahzır hale geleceklerini de aklımızdan çıkarmayalım.

Üst Alt