Almanya'da Turu Geçeriz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya'da Turu Geçeriz

Cevap: Almanya'da Turu Geçeriz

istanbul'daki maçtan çok daha rahat bir karşılaşma olacak... turu da şaşırtıcı bir rahatlıkla geçicez... ahanda yazıyorum buraya...

arenada rezalet taraftar kitlesiyle galibiyet beklemiyordum. arenadaki taraftar takımımızı olumsuz anlamda çok etkiliyor.

deplasmanda oyuncularımız kalitesini daha iyi gösteriyor. almanlar neye uğrayacaklarını şaşıracaklar. bu sefer sonunda kazanamayacaklar.

Almanyadaki maçın ne olacağını bilmem ancak bu maçın kafalara takılıp ligde puan kaybedileceğinden eminim...Umarım yanılıyorumdur.

Psikolojik olarak çökme noktasına gelmiş olduğu söylenen Schalke takımını ayağa kaldırdık diyebiliriz dün gece. Ayrıca adamlar hiç de kötü durumda değillermiş oynadıkları futbol hele ilk yarıdaki oyun Barcelona, Bayern Münih gibi takımlar düzeyindeydi. Erken yedikleri gole rağmen bozulmadılar ve galibiyeti kaçırdılar. Rövanşta avantaj onlarda ama yine de turu geçme şansımız az değil. Başarabiliriz..

arenada rezalet taraftar kitlesiyle galibiyet beklemiyordum. arenadaki taraftar takımımızı olumsuz anlamda çok etkiliyor.

deplasmanda oyuncularımız kalitesini daha iyi gösteriyor. almanlar neye uğrayacaklarını şaşıracaklar. bu sefer sonunda kazanamayacaklar.

Renktaşım ben takımıma her zaman güveniyorum ama ikinci yarı başladığından beri Fatih Hoca sürekli rakibin lehine ikramlarda bulunuyor.Tek iyi oynadığmız maç Antalya maçı ki o maçta 5'li orta saha ile kalabalık olarak çok iyi pres yaptık ama hoca yinede 4-4-2'ye döndü ve en kötüsü bir gün önce ben oyuncularımdan maksimum verim almak için uğraşan bir teknik adamım diye konuşup maçta Sneijder'i sol açık oynatması zaten katkının maksimum olamayacağını kesinleştirdi orada ne bekliyordu da yapamadı diye kurtarıcı olarak Amrabat'ı aldı.Sneijder hazır elinden geleni yapıyor ama Hoca da onu oynatmamak için elinden geleni yapıyor.Dün 4-4-2 gibi değildik tam 4-4-1-1 gibiydi Drogba'da forvet arkası dolaştı genelde geçen sezon ki Necati'nin rolü gibi.Fatih Hoca bu sezon inatla maçlardan ders almıyor hep sonuca odaklanıyor gibi duruyor çünkü sonuçlara bakıldığı zaman çok başarılıyız ama bu sezon 4-4-2 oynadığımız maçlarda ne sorun yaşadıysak dünde aynısı oldu.

Ben rövanstan ümitliyim acikcasi... Schalke bu macta bizim son derece stressli ve kötü oynamamizdan dolayi iyi oynadilar rovansta ise af etmiyecegimize inaniyorum.

bundan kötü bir galatasaray bir daha bulamazlar yanlis taktik arti cim rezaleti rövans macinda olmasa ozaman tur imkansiz degil

Psikolojik olarak çökme noktasına gelmiş olduğu söylenen Schalke takımını ayağa kaldırdık diyebiliriz dün gece. Ayrıca adamlar hiç de kötü durumda değillermiş oynadıkları futbol hele ilk yarıdaki oyun Barcelona, Bayern Münih gibi takımlar düzeyindeydi. Erken yedikleri gole rağmen bozulmadılar ve galibiyeti kaçırdılar. Rövanşta avantaj onlarda ama yine de turu geçme şansımız az değil. Başarabiliriz..

Orta Sahada rahat top oynatırsan adamlarda oynar hatta her takım oynar.

bu futbolla nah geceriz

Schalke müthiş oynuyor sanki, dünkü kötü futbolumuza rağmen kaç tane net gol kaçırdık, adamlar FIFA'da Pace kasar gibi her topu anca Farfan, Bastos'a yolla başka bir şey yok. Yaptığımız her hata adamların iyi görünmesine yol açtı. Onların oyunu yüzünden hata yaptık da demiyorum çünkü öyle değil, Selçuk'un daha karşısındaki adama pas atamayışı, Hamit'in topu taşıyamaması kendi anlamsız hatalarımızdır. Almanya'da dün akşamki maçtan çok daha güzel bir zeminde ve mentalitede oynayacağız.

Üst Alt