Alper ve Batuhan Tamam! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper ve Batuhan Tamam!

Cevap: Alper ve Batuhan Tamam!

Arada bir sorunlu adam iyidir. Biz zoru severiz. Kopup gelsin ikiside. Kim dedi bilmiyorum ama bir atasozu var; GALATASARAY formasini giymemis daha Turk daha iflah olmamistir.

Atla deve degil ya. Mustafa Pektemek dururken Sercan gibi BALONa 3 milyon Euro bayildik.

kayseriye verelim 3 onu saysınlar 3 te biz verelim ambrabat gelsin

Bbu adam 10 M euro eder mi ya. Devre arasınd Shaqiriye 12 vermeyen yönetim Alper'e mi 10 M euro vericek Allah aşkına. Yalan dolan haber bunlar.

batuhabda potansiyel müthiş . eren derdiyoktan daha kral olaiblir . ben isterim ki oda gelsin

yalnız batuhan'ın ibb maçında yaptığı gol vuruşunu Türkiye içinde yapacak başka bir adam daha yok..

Yahu Alper neyse3 de forvet alınacaksa ne demeye Muhammed Demir yahut Cenk Tosun düşünülmez de alemci Batuhan düşünülür? Hiç idrak edemiyorum.

Kolay, Muhammet'e acik kapi birakarak o ikisi asla elit seviyeye ulasamayacaklar. Normal yararli oyuncular olacaklardir en fazla. Fakat Batuhan'i kazanacagini dusunuyorsa eger, bir efsane yaratir Fatih hoca.

Üst Alt