Alper ve Batuhan Tamam! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper ve Batuhan Tamam!

Cevap: Alper ve Batuhan Tamam!

Direk oynayacak bir santrafora gerçekten de ihtiyaç yok. Eldeki santraforları yedekliyecek genç bir yetenek çok daha akıllıca bir hamle olur. Alternatifler arasında Batuhan'dan daha iyisi de yok. Mustafa Pektemek derdim, atı alan üsküdarı geçti. Biz ise gidip elalemin çöpüne bir de para verdik. Ne Muhammet Demir, ne de o Gaziantep'te ki diğer çocuk Batuhanla kaşık atamaz. Gelsin yarım sezon kendini ispatlasın. Ona bağlı kalmayacağımız için bizi en fazla maddi anlamda zarara sokar, ki bu çocuk için değer.

muhammed demir eger ilgilenilirse bence cok iyi oyuncu olur. gercekten cok klas bir cocuk.

A2 milli maclar haricinde de fazla izlemedim acıkcası. Ama son vurusları eksik, ben daha bisey görmedim. Belki cok iyi olur ileride görürüz.

Batuhan a bir programda soruyorlar. Avrupa da hangi futbolcuları takip ediyorsun diye. Batuhan havuzda... Cevap: Ben futbol maçı izlemem. Soruyu soran şaşırıyor. Nasıl yani diyor. Cevap: gerçekten oynuyorum ama futbol maçı izlerken sıkılıyorum. Bu yüzden futbol maçlarını hiç izlemiyorum.

Şimdi bu çocuk ne kadar yetenekli olursa olsun ne kadar ileri gidebilir ki?

Batistuta örneğini verebilirim. O da maç seyretmeyi sevmezmiş.

bu batuhan Fatih hocanın elinde mutasyona uğrayıp zlatan ibrahimovic'e filan dönüşebilir müthiş bir potansiyel var herifte ama gerizekalı bir türlü kullanamıyor..

Alper'e gerek yok. Batuhan ile 1 kere diyalog fırsatım oldu, o çocuk bu ülkeye zararlı :)

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Elmander'in yanıan hızlı bir oyuncu lazım...Uzun boylu değil,ağır değil...Alınsa bile Alper+ Batuhan 10M gereksiz. Alper 3M alınırsa olur.İkisi için 5M isteseler gene belki...İkisinide kabul etmezlerse hay hay Soner Aydoğdu var

batuhan geleceğine muhammet veya cenk tosun gelsin yada giresunlu eren gelsin sorunsuz adam gelsin

Arada bir sorunlu adam iyidir. Biz zoru severiz. Kopup gelsin ikiside. Kim dedi bilmiyorum ama bir atasozu var; GALATASARAY formasini giymemis Turk daha iflah olmamistir.

Atla deve degil ya. Mustafa Pektemek dururken Sercan gibi BALONa 3 milyon Euro bayildik.

Üst Alt