altay bayındır - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kötü kaleci olduğunu düşünmüyorum. Sadece fenerin tipik öğütme süzgecinden geçiyor. Altayı Muslera ile harmanlamak lazım

Sözlesmesini uzatmiyor diye acaba ne zaman kadro disi birakirlar? Ali biz tek kendini 100% fenere vereni istiyoruz der ve oyuncuyu taraftarini önüne atar.

gel bize bedava 1-2 yil yedekle sonra ömür boyu gec kaleye, bukadar yükleniyorlar saka gibi 3lü oynarsan ne bekliyorsun, laf edenler dün ugurcani izledimi acaba?

Maç esnasında bakışlarındaki dehşet dolu ifadeyi görünce üzüldüm ne yalan söyleyeyim. Düzgün karakterli bir çocuk, herhangi bir defosunu görmedim. Genç yaşta, tutunması en zor kulüpte, saçma sapan bir kadroda beklentilerin çok üzerinde başlangıç yapmıştı. 2 metreye yakın boyuna rağmen olağanüstü bir çevikliğe sahipti. Tabii önemli eksiklikleri de vardı; mesela o boyuna rağmen topa çıkışları facia idi...

Geçirdiği ciddi sakatlıkların da etkisi olabilir ama daha çok kaleci antrenörünün değişmiş olmasına bağlı olabileceğini zannediyorum; eksikliklerini tamamlaması gerekirken, daha da gerilediğini gözlemliyorum. Eğer uygun bir teklif gelirse Avrupa' ya açılması kendisi için en iyisi olacaktır, öyle de yapacağını zannediyorum...

Ben abartıldığını düşünüyorum açıkçası.

Öyle aman aman bir transfer yapacağını da sanmıyorum. Orta sıra bir takıma gider ancak.

Ama şu bir gerçek ki, hem bu hem de Uğurcan bu sezon çok ama çok kötüler.

Kendisine tavsiyem Başakşehir'e gitsin. Avrupada oynayamaz 3 büyüklerde ıslıklanır. Başakşehirde hem istediği parayı verirler hem de taraftar baskısı olmaz.

kötü kaleci değil bence o yamyamların içinde iyi bile dayanıyor aklı varsa sözleşme uzatmaz biz alalım yedeğe Musleradan sonra bakarız

Ali Koç'un bu arkadaşın protesto edilmesiyle ilgili soruya ''buna cevap vermicem'' tarzında cevabı tam bir rezaletti. Tam fbye yakışır hareketti.

Kaç kurtul.

Üst Alt