Alternatif Sunun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alternatif Sunun

Terim'in bu sezon müthis formsuz oldugunu ve özelistiri verip oyuncu tercihleri, oyun ve teknik heyette radikal degisikliklere gitmezse mevcut mali kosullarda kaldigi sürece kronik basarisizlik yasatacagini düsünen bir Terim destekcisi olarak Mancini'nin defans sorununu cözdügünü ve mac icinde rakibi bogmasa da üzerine düsünülmüs atak organizasyonlari yaptirdigini söyleyebilirim.

Mancini hocamin yeri ayridir bende. Kanayan yaradir . Gitmeyip kalsa belki daha da iyi isler yapabilirdi bizde. Baglar uyusmustu cunku. Ama Mancini de deplasman + degisiklik sacmaliklari vardi maalesef

Ama terim bu sene asiri formauz ve kafasi saha da degil disarda olan olaylarda. Olabilir herkes dususte olabilir. Mou da, heynckes de, Pep de Klopp da. AMA habire aynisini denemesi insana koyuyor iste. Bosver su eren ve Omeri. Omer anca Nagatomo sakatlanirsa oynamali yoksa oyuna bile sonradan girmemeli

Sammer yillardir bosta Ragnick yazin bosa cikiyor, ikna edemeyiz mi diyorsun?

Bir de zaten en az 3.5 sene kadar daha hocayla devam ederiz diye dusunuyorum ben.

En iyi dönemimizde Aysal ile bile adımız geçtiğinde ikna edemedik.

Bu adamları getiremezsin buraya kolay kolay. Mali yapıyı görünce direkt reddederler zaten. İmajımız kötü.

Mancini hocamin yeri ayridir bende. Kanayan yaradir . Gitmeyip kalsa belki daha da iyi isler yapabilirdi bizde. Baglar uyusmustu cunku. Ama Mancini de deplasman + degisiklik sacmaliklari vardi maalesef

Ama terim bu sene asiri formauz ve kafasi saha da degil disarda olan olaylarda. Olabilir herkes dususte olabilir. Mou da, heynckes de, Pep de Klopp da. AMA habire aynisini denemesi insana koyuyor iste. Bosver su eren ve Omeri. Omer anca Nagatomo sakatlanirsa oynamali yoksa oyuna bile sonradan girmemeli

Umudumuz devre arasi...

Bu sezonla beraber son 14 senede ilk yariyi bir kere 30 puan alti kapatmisiz. O da rezil 2010/11 sezonuydu. Bu sezonda 26-28 puanla anca bitiririz gibi geliyor bana. Hic o kadar puan alan takim sonra sampiyon olmusmudur bu ligde? Ikinci yari resmen 45 puan toplasan bile yetmeye bilir

Üst Alt