Altyapı seçmeleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altyapı seçmeleri

Cevap: Altyapı seçmeleri ??

Ikinizde Istanbul'daysaniz bircok option var degerlendirin derim ama kafaniza gore is yapmayin ha ayilenizle.

Internetten ara bul alt yapi sorumlularini, IBB olsun Kasimpasa olsun, bank asya takimlari olsun git dene sansini.

Merhaba biraz yardımcı olmak amacıyla yazmak isterim.Galatasaray Altyapısına girmen çok zor hele 94'lüysen dahada zor..Galatasaray altyapısına o yaşta girersen büyük ihtimal.Aydın yılmaz , Arda gibi bir futbolcu ihtimalide yüksek..Sana önerim..Oturduğun şehirdeki klüplerin seçmelerine katıl.Misal ben KartalSpor seçmelerini kazanmıştım...2,5 senedirde burda çok güzel şekilde futbol eğitimi alıyoruz..Sana önerim Eğer istanbuldaysan KartalSpor elemelerine kesinlikle katıl..Sanırsam Haziran ayında yapılan seçmeler var..3 günlük bir seçme süresi var..Bir sporcu en az 2 kez antremana girer 3.çağrılırsan seçmeleri kazanmışsındır demektir.

Başka bir yol daha sölemek isterim.Yerel klüplerde oynayabilir eğer zevk için istersen..Bağcılarspor,Alıntepespor gibi.:)

Merhaba biraz yardımcı olmak amacıyla yazmak isterim.Galatasaray Altyapısına girmen çok zor hele 94'lüysen dahada zor..Galatasaray altyapısına o yaşta girersen büyük ihtimal.Aydın yılmaz , Arda gibi bir futbolcu ihtimalide yüksek..Sana önerim..Oturduğun şehirdeki klüplerin seçmelerine katıl.Misal ben KartalSpor seçmelerini kazanmıştım...2,5 senedirde burda çok güzel şekilde futbol eğitimi alıyoruz..Sana önerim Eğer istanbuldaysan KartalSpor elemelerine kesinlikle katıl..Sanırsam Haziran ayında yapılan seçmeler var..3 günlük bir seçme süresi var..Bir sporcu en az 2 kez antremana girer 3.çağrılırsan seçmeleri kazanmışsındır demektir.

Başka bir yol daha sölemek isterim.Yerel klüplerde oynayabilir eğer zevk için istersen..Bağcılarspor,Alıntepespor gibi.:)

Kartal bana çok uzak kalır :D

Yinede sağol kardeş..

Ben Adana'dayım.Ancak burda amatör küme&2.lig takımlarında şehiler arası turnuvaya hak kazanıp,orda iyi performans sergileyen oyuncuların büyük takımlara gittiğini biliyorum.

Eger gercekten yetenegine cok ama cok guveniyorsan ki seni izlemem lazim onemli kisilere adini verebilirim ama sana tavsiyem Hayri abinin dedigi gibi bir yol izlemen Atakancim..

Hayri Başkanım kusura bakma ama sen baya uçmuşun :eek:

Fatihteymiş biraz daha bana yakın bulabilirmisin yinede sağol..

Oralari cok bilmiyorum zaten de en yakini Fatih gibi geldi, ha Kucukcekmecespor varmis onu gordum sadece dibinde sayilabilecek ama onun disinda bolgeyi bilmeden sana birsey soylemem zor.

Amatör kümelerle iligili birsürü forum,site vs... var.Ordan da yararlanabilirsin.Ayrıca TFF'nin sitesinde de vardır.

Üst Alt