Altyapı seçmeleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altyapı seçmeleri

Cevap: Altyapı seçmeleri ??

Bakırköyspor var amatör kümede.Emre Güngör'ün futbola başladığı yer.Detaylı bilgi bulursam yazarım.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

--------------------------------------------------------------------------------

ANTREMAN TESİSLERİ

ÇİÇEKÇİLER MEVKİ (FLYIN ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANI) FLORYA / İSTANBUL

0212 663 34 21

ALT YAPI

ÇİÇEKÇİLER MEVKİ (FLYIN ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANI) FLORYA / İSTANBUL

0212 663 34 21

ŞENLİKKÖY STAD

BAKIRKÖYSPOR ŞENLİKKÖY STADYUMU ŞENLİKKÖY / FLORYA / İSTANBUL

0212 579 71 77

Belki yardımcı olabilir.

Ben 2 sene önce Kartalspor seçmelerine katılmıştım, buralara yakın olsaydın Kartal senin için çok iyi olurdu. Çünkü altyapıya önem veren bir kulüp. Hocası bizim Servet Çetin'in abisidir. Yeteneklerini gösterirsen sırasıyla yüksellirsin. Ama bendende geçti bu işler. Avrupa yakasını pek bilmediğim yardımcı olamayacağım.

Evet yapman gerekenleri soyluyom:

Oncelikle Istanbuldaki butun prof kulupleri arayip iletisime gecmen. Tesisler nerede, altyapi nasil, secmeler var mi, yoksa kendini nasil gosterebilirsin bunlari ogren.

Hadi bu sezon prof kulup olmadi, devre arasinda super amatorden bir takima yazil. Cevrende mutlak vardir. Bunu arastirman lazim, TFF'ye sorabilirsin veya okulunda beden hocasi varsa falan. Sezon sonuna kadar orda takilir, sonra yazin prof kuluplerin secmelerine girersin. Olmadi super amatorde devam edip orda yukselirsin.

Ben 2 sene önce Kartalspor seçmelerine katılmıştım, buralara yakın olsaydın Kartal senin için çok iyi olurdu. Çünkü altyapıya önem veren bir kulüp. Hocası bizim Servet Çetin'in abisidir. Yeteneklerini gösterirsen sırasıyla yüksellirsin. Ama bendende geçti bu işler. Avrupa yakasını pek bilmediğim yardımcı olamayacağım.

Olsun sende sağol :D

Hayri usta bende futbola adım atmak istiyorum.98 doğumluyum kaleciyim fizik çok uygun 1.70 boy (görseler bile kimlik çıkarmak zorunda kalıyorum bu yüzden çok sorun çıktı) kilo 57 .. Avrupa yakasında Etiler - Şişli civarında bir klüp varmı ?

Üst Alt