Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı

49ers ve purdy kazansın artık yaw mahomes daha çok sb oynar, chiefs'ın koşu savunması kötü cmc üstattan tokat show bekliyorum ama diğerleri ayak uydurabilir mi bilmem

2023 yili Franchise Tag degerleri assagida.

Quarterback: $32.1 million
Linebacker: $20.9 million
Defensive end: $19.7 million
Wide receiver: $19.7 million
Defensive tackle: $18.9 million
Offensive lineman: $18.2 million
Tight end: $11.3 million
Running back: $10.1 million

Kullanim sureleri az. Ama ben bilmem. Herbokubilolog haci bektasa sormak lazim.
kardeşim alık mısın. tek arif sen misin. oku bakalım hangi arife demişim. senin böyle bir iddian olmuş mu ki sana diyim

49ers chiefs finali geliyor dediğimde sallıyodunuz. bari bi gelip helal olsun deseydiniz. bir de herbokubilolog olmuşuz. fazla tevazu sonucu laf yiyoruz vasat heriflerden

birde wr için hem oyun zekası hem atletizm üst düzey olması gerekirken rb'nin daha çok atletizm ağırlıklı olması da etkiliyor herhald
WR icin zekasini kullanacagi nokta route dedikleri yani kosu yolunu belirlemesi ve QB'nin verdigi direktif dogrultusunda topu atacagi noktaya defans elemanindan once ulasabilmektir. Atletizm kismi da bunun icine dahil edilebilir.

RB'ler de sadece fizik gucle ilerleyen oyuncular degil aslinda. Verilen taktik cercevesinde Offensive Line'in acacagi bosluklari degerlendirmeleri ve her seyden onemlisi topu muhafaza etmeleri gerekiyor. Gecen Baltimore'lu zevzek touchdown'a ucacam derken elindeki topu cizgiye ulasamadan caldilar. Cunku topu yeterince sıkı tutmadi. Cogu bir iki sene parlayan tipler. Derrick Henry gibi azmanlar da arada cikiyo.

kardeşim alık mısın. tek arif sen misin. oku bakalım hangi arife demişim. senin böyle bir iddian olmuş mu ki sana diyim

49ers chiefs finali geliyor dediğimde sallıyodunuz. bari bi gelip helal olsun deseydiniz. bir de herbokubilolog olmuşuz. fazla tevazu sonucu laf yiyoruz vasat heriflerden
Ne biliim hayri'ye yadzdiktan hemen sonra sen yazmissin alindim ve gucendim. Bu arada bravo tebrik ederim. Affet nolur.

Üst Alt