Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı

Rtaş Detroit'te ne işin var milletin götünü kestikleri bi yer değil mi öyle anlatıyolar.

Tüm sezon iyi top oynamaya gerek yok ki. Daha doğrusu şampiyonluk oradan geçmiyor. 49ers sezon ortası form arttırıp divisionı alınca kontağı kapadı. Şimdi yavaş yavaş ısınıyolar sonunu getirecekler gibi geliyor

orası öyle yaw 4 takımdan herhangi biri şampiyon olabilir şaşırmam benimkisi son performanslara göre gtten tahmin sadece

Totemim tutmadi. Baltimore ya da Jackson'i sevdigimden degil ama sirf 15 gun daha Taylor Swift haberleri gormemek icin Chiefs yenilsin isriyordum da Ravens kendi ayaklarina sıktılar. 300 milyonluk Lamar Jackson safi yetenek ama gercekten akilsiz biri. Tabi NFL Taylor Swift'i de sonuna kadar kullanabilmek icin hakemler gerekli yerlerde faulleri istedikleri gibi caldilar ya da calmadilar.

Isin ilginc yani bu Andy Reid Eagles ile bayagi loser bi hoca gorunumu veriyordu ama herif 70 bilm3m kac yasinda isin piri oldu.

Taylor Swift'e gercekten cok gicik oluyom. Kari acaip reklam kasiyor.

Bir ilginc not daha. Chiefs'in sahipleri AFC sampiyonuna verilen odulunun ilham kaynagi Lamar Hunt'in ailesi.

images

Neyse, bir Michigander olarak, yillar sonra hypelandik, o Super Bowl'u istiyoruz.

Montgomery ile rakip defansi insallah yikacak, Hutchinson ile rakip QB'nin ustune cullanacak ve Amon-Ra ile Touchdownlar alacagiz :D

In GOFF we trust!
Gariban bir New York Jets taraftari olarak kalbim Lions ile beraberdi ama Dan Campbell ikinci devre 14 sayi ondeyken Field Goal yerine 4th down'da hucuma devam diyince dedim ki kirilma ani bu. Muhtemelen Chiefs kazanacak ve ne yazik ki de oyle oldu. Bir Jets taraftari olarak ben bile yataga kizgin gidecegim, Lions taraftarinin ruh halini dusunemiyorum. Gecmis olsun sevgili Goktug.

Isin ilginc yani bu Andy Reid Eagles ile bayagi loser bi hoca gorunumu veriyordu ama herif 70 bilm3m kac yasinda isin piri oldu.

Sevgili Arif

Andy Reid her zaman cok iyi bir Head Coach'tu ama ne yazik ki duzgun QB'ler ile calisma sansi olmadi Mahomes'a kadar. Yoksa Eagles ile Danovan McNabb gibi Superbowl'da stresten kusan bir QB ile finale kadar geldi. Sonra Vick ile NFC Championship game oynadi. Daha sonra bir onceki sezon draft'ta birinci sirayi elde edecek kadar kotu olan Chiefs'e geldi. QB olarak Alex Smith'le gecen sezonun en kotu Chiefs'ini ayaga kaldirdi sonra play off yaptirdi.

Belichik Brady'den once losing record sahibiydi. Brady'den sonra da losing record sahibi oldu. Reid ile Belichick kiyasinda ben Reid'i secerim. Ha bir de Reid'in oglu uyusturucudan dolayi vefat etmisti Eagles'tayken. Butun bu basarilari o dramaya ragmen geldi. Cok severim Reid'i acikcasi ama Taylor Swift yuzunden ver Travis Kelce'nin cocky tavirlari yuzunden cok net 49ers tarafindayim bu Superbowl'da.

Gariban bir New York Jets taraftari olarak kalbim Lions ile beraberdi ama Dan Campbell ikinci devre 14 sayi ondeyken Field Goal yerine 4th down'da hucuma devam diyince dedim ki kirilma ani bu. Muhtemelen Chiefs kazanacak ve ne yazik ki de oyle oldu. Bir Jets taraftari olarak ben bile yataga kizgin gidecegim, Lions taraftarinin ruh halini dusunemiyorum. Gecmis olsun sevgili Goktug.

Sevgili Arif

Andy Reid her zaman cok iyi bir Head Coach'tu ama ne yazik ki duzgun QB'ler ile calisma sansi olmadi Mahomes'a kadar. Yoksa Eagles ile Danovan McNabb gibi Superbowl'da stresten kusan bir QB ile finale kadar geldi. Sonra Vick ile NFC Championship game oynadi. Daha sonra bir onceki sezon draft'ta birinci sirayi elde edecek kadar kotu olan Chiefs'e geldi. QB olarak Alex Smith'le gecen sezonun en kotu Chiefs'ini ayaga kaldirdi sonra play off yaptirdi.

Belichik Brady'den once losing record sahibiydi. Brady'den sonra da losing record sahibi oldu. Reid ile Belichick kiyasinda ben Reid'i secerim. Ha bir de Reid'in oglu uyusturucudan dolayi vefat etmisti Eagles'tayken. Butun bu basarilari o dramaya ragmen geldi. Cok severim Reid'i acikcasi ama Taylor Swift yuzunden ver Travis Kelce'nin cocky tavirlari yuzunden cok net 49ers tarafindayim bu Superbowl'da.
Ust uste 3 kotu oyun maci bir anda dondurdu. 4th down'da hucum etme, sonra 50 yardlik pasta interception deneyip top kaska carpip rakibin topu almasi, sonra bir de hucum ederken fumble oyunu tersien cevirdi. Yazik oldu. Ama Lions icin onemli bir sezondu. Cok uzun suredir buraya kadar gelememislerdi. Kismetse artik seneye Super Bowl yapariz.

GO LIONS!!!

biz 24 25 kişilik kadroları konuşuyoruz bu adamlarda 50-60 kişilik kadro ve maaş döngüsü var .

deli para dönen dünya NFL

Sevgili Arif

Sen diyorsan dogrudur hocam. Reid'i begendigimi kastetmemistim. Uc sene ustuste konf finali oynamak kolay is degil. Sadece bir turlu o esigi gecemedigini soylemeye calisiyordum. Kaldi ki nihayet SB'a erdiginde karsisinda bahsettigin Brady - Belichik ikilisini buldu. McNabb cok kotu degildi bence. Iyi bir defanslari vardi ustelik. Hatirlarsan ayagindaki kirik cok iyilesmemesine ragmen Owens muthis oynamisti.

Chiefs'e geldiginde o donem alinabilecek en iyi QB olan Smith'i getirdi. O da flashy degil ama sadece game manager akilli bir QB idi. Onunla da gidebildigi kadar gitti. Bahtina Mahimes dustu. O da simdi prime donemini yasiyor. Sanirim 28-29 henuz. Kelce 33 falan. Bu sene olmazsa seneye birakir bence. Sari kirmizi renklwrine ragmen rakibi tutmak uzuyo beni. Ama gercekten bu kadinla beraber biktirdilar. Saygilar.

Üst Alt