Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı

aaron rodgers'tan sonra çaylak anthony richardson da takip etmeye değer bi qb'ti, onu da sakatlığa kurban verdik. neyse yeniden kaymak yerine topla koşmaya çalışıp bi sarsıntı geçirene kadar tua'yı dikkatle izleyelim bari, bu hafta içinden geçmişler gene broncos'un.

green bay de jordan love'la rodgers sonrası gene dört ayak üstüne düşmüş. herifin antrenman yaptığı bebe bile uçup gidiyo jets o kadar yatırıma adamı ilk maçın 2. dakikasında kaybediyo. bahtınızı ...

jets'in hücumu ve dolphins'in savunması acı veren türden. bu sene de eagles ve chiefs'ten başka ciddi aday yok gibi. diğer eli yüzüne bakılır takımların nerdeyse hepsinin qb'leri de perte çıkmış zaten.

Şerefsiz komite Alabama'yı playoffa alıcaz diye namağlup FSU'yu playoff dışı bıraktı. SEC yavşaklığı yüz yıllık hikaye ama bu kadarı da şerefsizlik kalleşliktir

Bu arada bizim atkı şov aslında FSU'dan hacılamadır. Tomahawk chop derler orada:

Bizim Lions’ı hafife aldın demek.
Rtaş Detroit'te ne işin var milletin götünü kestikleri bi yer değil mi öyle anlatıyolar.
49ers kadronun hakkını vermiyor chiefs da mahomes sayesinde buralarda gününde bi ravens ikisine de sıkıntı çıkarır maalesef, gönlüm 49ers şampiyonluğundan yana ama cmc olmasa ayvayı yemişlerdi bu sezon
Tüm sezon iyi top oynamaya gerek yok ki. Daha doğrusu şampiyonluk oradan geçmiyor. 49ers sezon ortası form arttırıp divisionı alınca kontağı kapadı. Şimdi yavaş yavaş ısınıyolar sonunu getirecekler gibi geliyor

Ben de McCaffrey şampiyon olsun çok istiyorum. Zamanında Barry Sanders'ın rekorunu kırdığı vakit Heisman vermemişlerdi herife ufak tefek beyaz bir adam diye. MVP de alamıcak zaten. Bari bi yüzüğü olsun garibanın

Rtaş Detroit'te ne işin var milletin götünü kestikleri bi yer değil mi öyle anlatıyolar.

Tüm sezon iyi top oynamaya gerek yok ki. Daha doğrusu şampiyonluk oradan geçmiyor. 49ers sezon ortası form arttırıp divisionı alınca kontağı kapadı. Şimdi yavaş yavaş ısınıyolar sonunu getirecekler gibi geliyor

Ben de McCaffrey şampiyon olsun çok istiyorum. Zamanında Barry Sanders'ın rekorunu kırdığı vakit Heisman vermemişlerdi herife ufak tefek beyaz bir adam diye. MVP de alamıcak zaten. Bari bi yüzüğü olsun garibanın
Detroit'te degilim ama 8 sene Suburb'unde yasadim. Zaten beyaz elit kesim Detroit'in disindaki suburblerde yasiyor :D

Neyse, bir Michigander olarak, yillar sonra hypelandik, o Super Bowl'u istiyoruz.

Montgomery ile rakip defansi insallah yikacak, Hutchinson ile rakip QB'nin ustune cullanacak ve Amon-Ra ile Touchdownlar alacagiz :D

In GOFF we trust!

Üst Alt