Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Futbolu & Rugby Takip Başlığı

Ustat. New York Jets taraftariyim ve dun gece mactaydim. Canli canli izledim bu ani. Galatasaray sayesinde zaferlere alistim. Sevinme vergisini de Jets taraftari olarak veriyorum. Bize gulmek haram. Gitti umutlarimiz
Kendimi Patriots'a transfer etmeden once ben de Jets taraftariydim. Hala da severim aslinda. O zamanlardan kalma en sevdigim iki topcu vardi. Biri Testaverde, digeri Wayne Chrebet.

Kendimi Patriots'a transfer etmeden once ben de Jets taraftariydim. Hala da severim aslinda. O zamanlardan kalma en sevdigim iki topcu vardi. Biri Testaverde, digeri Wayne Chrebet.
Testevarde'nin yigeniyle arkadasim. O da 1999 yilinda ilk macta sakatlanip Superbowl sansimizi elimine etmisti. Chrebet sahane WR. Simdi Jets'in oyuncularindan birkac tanesi komsum. Zaten tesisleri yuruyerek bana 15 dakika. :)

Testevarde'nin yigeniyle arkadasim. O da 1999 yilinda ilk macta sakatlanip Superbowl sansimizi elimine etmisti. Chrebet sahane WR. Simdi Jets'in oyuncularindan birkac tanesi komsum. Zaten tesisleri yuruyerek bana 15 dakika. :)
NJ'de mi bunlarin tesisleri? Adini hatirlamadigim bi semtte kalmistim uc hafta kadar CT'ye tasinmadan once. Stadin az uzagindan geciyordu otobsum sehre gidip gelirken. Sanirim deniz kiyisina yakindi.

Üst Alt