AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Cevap: AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Gökmen Özdemir'in,genel yayın yönetmenliğini yaptığı gazeteyi almamak,olmazdı! Gittim aldım ben de.Sadri şener'in açıklamaları dikkat çekici ve bir okadar da saçma!

oktay mahmuti küfür etmiş. acaba ne kadar doğru. dany transferiyle ilgili özel fotoğrafta hoşmuş

gastenin adını ne olarak söylücez kii

ameka diyemi..

modlar karar verinde bizde ona göre bişe diyelim

Müdürü gökmen özdemirmiş.Galatasaray aleyhine haber yapılmaz o zaman heralde.

Zorlama olması bir yana, çok aşağılık bir isim. Ayıptan geçtim, futboldaki holiganizm ve şiddetin artık en uç noktası. Nedir bu kadınların cinsel organıyla uğraşma hastalığı?

yazmış milliyetin bir bayan köşe yazarı bu gazete hakkında :SS:

he onun yaptığı şiddetin en uç noktasıysa senin ki de feministliğin en uç noktası... o küfürün ne akalası var kadınla şimdi neyi savunacağımızı şaşırıdk yemin ederim :SS:

Hemen aldım bir Ameka :)

Gökmen Özdemir olduguna göre Galatasaray acısından iyi bir gazete olur heralde:)

ben almadım ama adamın teki amk isterken zorlandı:D bayanlarda vardı. ben cekindim istemeye almadım. güzel bir gazetemi bari:D

Terbiyesizliğin ve ahlaksızlığın spora yansımış hali. Bunun yayımlanması tam bir skandal. En kısa zamanda gerekenler yapılır umarım. Sonra Türkiye ned..........

"Türkiye Cumhuriyeti" olsaydı bu gazete yayınlanamazdı. Burada sözcü çok akıllıca davranıp bu gazeteyi çıkarmış. Altında çok ince göndermeler var. İnsanların bu ülkenin "Muz Cumhuriyeti"'ne dönüştüğünü görmelerini istiyorlar.

Ayrıca meraktan alayım dedim bayici ne aldın diye sordu "bi amk" dedim. Kötü bir niyetim yoktu ama cidden söylemesi bile zor. Karadenizde falan adam ne sattığını bilmese çeker vurur.

Üst Alt