AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Cevap: AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Böyle futbola böyle gazete..

Milliyet çenesini kapasın bu futbolu hep beraber yandaş medya ile bu hale getirenler onlar..

İnadına AMK

248172_10150942492726544_1875401862_n.jpg

klasspor.com sitesinin yöneticisinden yeni bir spor sitesi: GÖT :asd:

GÖT - Güven Özveri Tecrübe

https://twitter.com/#!/GOTSPOR

bu duruma yazabileceğim tek şey: iyice kokunu çıkardılar

''BOK'' bizde bunu çıkaralım ?

aldım bugün çizgilerini bozmazsalar çok güzel bir gazete basketbola tam sayfa tenise tam sayfa ayrılmış diğer spor gazetelerinde olduğu gibi kıyıda köşede amatör branşların haberleri yok

gazete gökmen özdemir'ise o zaman milito duyumu gercek.. cünkü gökmen melo ve eboue transferi ilk bilen oydu

İlk bomba haberlerinde hele Fener'le ilgili olursa kapattırırlar bu gazeteyi. İşleri zor.

adamlar biliyor bu kadar konuşulacagını ve bu reklamla fazlaca satıcaklarını . valla işlerine geliyor böyle yazılar falan . iyi piyasa yaptılar .

Aynen öyle. Tamamen ilgi çekmek için yapılmış, normal bir adla çıksalardı bu kadar ilgi görürler miydi?

Gazetede gökmen özdemir gibi birinin olması ayrıca sözcü gazetesinin olması diğer spor gazetelerinden bir adım önümde tutar benim gözümde kalıcı ve doğru haberler yaparlar umarım

Beyler A-me-ka demesekte A-Me-Ke desek.?

Türkçe harflerimiz arkasına e alır.

Üst Alt