Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı

Cevap: Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı

herkes bizim gibi degil sahin

biz istemeseydik arda biyere gidemezdi

lakin arda köle degil bizde köle ticareti yapmıyoruz

gel görki kayseri amarabatı köle gibi görüyor

ve adamı gönülsüz de olsa oynatmaya devam edecekler

Orasi oyledirde yalniz ne kadar tutmaya calissanda Doganin kurali boyle hic bir seyi tutamazsin

Bak meselea Cescide Barcaya vermek istemiyorlardi mesala en sonunda anlasdilar bir yerde

Biz Ardayi tuta bilirdik amma Ardadn bu yil verim ala bilirmiydik

orasi soru isareti?

Kayserispor yonetimindede hic konusma onlari insandan bile saymak olmaz nasil bir mahlukatlar anlamis degilim

3 noktaniny erine ne yazayim, aklima gelmedi ki.

hayvan gibi guclu oturdu, at gibi hizli oturdu, ama iste ne gibi teknik dicegimi bilemedim, ona da sen karar ver ))

ama harbiden, cok begendigim bir topcu bu cocuk, bizde cok daha iyi olacagini dusundugum bir topcu, bu yuzden cok istiyorum alinmasini.

Aynen uzun zamandır aranılan futbolcu etkisi yapabilir.

Dediklerine aynen katılıyorum. Hayvan gibi güçlü , at gibi hızlı , ... gibi teknik.. :)

3 noktaniny erine ne yazayim, aklima gelmedi ki.

hayvan gibi guclu oturdu, at gibi hizli oturdu, ama iste ne gibi teknik dicegimi bilemedim, ona da sen karar ver ))

ama harbiden, cok begendigim bir topcu bu cocuk, bizde cok daha iyi olacagini dusundugum bir topcu, bu yuzden cok istiyorum alinmasini.

yilan gibi teknik olurmu?;)

Zorlarına gidiyor biri bize geleceği zaman ruh hastası febe yalakları.

portala bunuda eklermisiniz..

Ama Kayserispor'dan ayrılırsam gitmek istediğim takım G.Saray. Bu konuda fikrim net"

Yazin yedigin HuRmAlar ,kisin biyerlerini tirmalar,, hurma kafali

Futbolcu gitmek istedikden sonra Klup hic bir sey yapamaz bakiniz:Arda Turan

Baskan nedi o kadar istiyorduki karsisinda duramazdik

Niye ?

Podolski'de gelmek istiyordu klübü izin vermedi adam karar değiştirdi. Amrabat şuan bize gelmeyi kafasına koymus gibi bir tavır sergilemiyor. Klübüm izin verirse Galatasaray'da oynamak isterim diyor. Demek ki klübü izin vermesse gelmeyecek.

Kimsenin ümidini kırmak istemem ama büyük beklentilere girmeye gerek yok.

Niye ?

Podolski'de gelmek istiyordu klübü izin vermedi adam karar değiştirdi. Amrabat şuan bize gelmeyi kafasına koymus gibi bir tavır sergilemiyor. Klübüm izin verirse Galatasaray'da oynamak isterim diyor. Demek ki klübü izin vermesse gelmeyecek.

Kimsenin ümidini kırmak istemem ama büyük beklentilere girmeye gerek yok.

podolski bizi cok isteseydi gelirdi emin ol adam köln için münihten ayrıldı

Amrabat Radyospora konuştu!

Kayserispor'un Fas asıllı yıldız futbolcusu Nordin Amrabat, transfer söylentileriyle ilgi Radyospor'a önemli açıklamalar yaptı. Amrabat, "Kayserispor izin verirse G.Saray'da oynamak'tan büyük mutluluk duyarım; ama herşey Kayserispor'un iznine bağlı. Ama Kayserispor'dan ayrılırsam gitmek istediğim takım G.Saray. Bu konuda fikrim net" dedi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Amrabat, G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalarla ilgili olarak, "Bu açıklamalardan haberim var ve bu durum beni gayet mutlu etti" dedi.

Kayserispor, resmi internet sitesinden:

"Galatasaray'a asla oyuncu satmayacağız"

Radyo Spor | News

Yıldız futbolcu Galatasaray'a transferi konusunda olumsuz açıklamalarda bulunan Süleyman Hurma'yla görüşüp görüşmediğinin sorulması üzerine, "Henüz kendisiyle görüşme fırsatmız olmadı. Hurma'yala gayet iyi bir ilişkimiz var. İlerleyen süreçte bu konuları kendisiyle konuşacağız" diye cevapladı.

G.Saray teknik direktörü Fatih Terim'in kendisini beğendiğinin hatırlatılması üzerine Amrabat, Fatih Terim gibi büyük bir antrernörün kedisini beğeniyor olamasın mutluk verici olduğunu söyledi.

"GERETS 'GALATASARAY BÜYÜK BİR KULÜP; DÜŞÜNEBİLİRSİN' DEDİ"

Konuşmasında Fas Milli Takım Teknik Direktörü Eric Gerets'in Galatasaray'a transferi konusunda aracı ve referans olduğu yönündeki söylentileri de değerlendiren Nordin Amrabat, "Bu tarz iddialarla ilgilenmiyorum. Şuan sadece futbola odaklanmış durumdayım. Ayrıca Galatasaray konusunda Sayın Gerets'le konuşmama gerek yok; Galatasaray büyük bir kulüp bunu herkes biliyor. Gerets bana sadece; milli takımda oynamam ve daha başarılı olabilmem için; daha büyük kulüplerde oynamamın daha iyi olacağını söyledi. Ayrıca 'Galatasaray da büyük bir kulüp; düşünebilirsin' dedi.

Radyo Spor | News

Amrabat Kayserispor izin verirse demeseydi daha iyi olurdu.

"Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum ve Kayserispor'un ozellikle Suleyman Hurma'nin buna saygi gostermesi gerekir. Ben kimsenin kolesi degilim, sadece futbolcusuyum. Zorla beni burada tutamazlar!"

gibi bir aciklama tam kapak olurdu Hurma'ya.

böyle adamları önceden keşfedip alacaksın, böyle çakallarla uğraşmak zorunda kalmayacaksın

"Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum ve Kayserispor'un ozellikle Suleyman Hurma'nin buna saygi gostermesi gerekir. Ben kimsenin kolesi degilim, sadece futbolcusuyum. Zorla beni burada tutamazlar!"

Medyaya yapmaz ama kendisine o açıklamayı yapar eğer istiyorsa.

nezaketen demiş zaten onu, eşşek değil ya anlar heralde diye düşünmüş amrabat. ama hurmanın bırak eşşek, eşşoleşşek olduğunu bilmiyo ki amrabat.

Üst Alt