Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı

Cevap: Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı

o köleliği sadece ali turana yapabilrler. türk oyuncu ezdiriyor bunlara kendini. ama bir yabancı böyle tüccarlara boyun eğmez mneajerine gitmek istiyorum dediği an allam eder kallem ederler yine de bok gibi ortada bırakırlar kayseriyi. hurma da biryerlerini tırmalar.

Niye ?

Podolski'de gelmek istiyordu klübü izin vermedi adam karar değiştirdi. Amrabat şuan bize gelmeyi kafasına koymus gibi bir tavır sergilemiyor. Klübüm izin verirse Galatasaray'da oynamak isterim diyor. Demek ki klübü izin vermesse gelmeyecek.

Kimsenin ümidini kırmak istemem ama büyük beklentilere girmeye gerek yok.

Ben ambrabat icin cok umitlenmiyorum transferde futbolcu ne isterse o olur demek istiyorum

"Gerets bana sadece; milli takımda oynamam ve daha başarılı olabilmem için; daha büyük kulüplerde oynamam gerektiği uyarısında bulundu. Ayrıca ‘Galatasaray da büyük bir kulüp; düşünebilirsin’ dedi."

Gerets'de az çakal değil.:asd:

hurma uğraşma olum bizle adam akıllı fiyatı neyse söyle verelim alalım.

sen huysuz yaşlı teyzeler gibisin.

Hurma sesini kessin. Amrabat daha yaz transferi baslamadan Hollanda basininda "Kayseri'yi ziplama tahtasi olarak goruyorum. Turkiyenin buyuk kuluplerine gitmek istiyorum" dedi. Hurma istedigi kadar kivirtsin, oyuncu gitmek isterse gider. Ali Turan degil bu kadro disi birakasin.

Ambarat'ı istememin tek sebebi Hurma'nın alındıktan sonraki yüzünü görme isteğimden kaynaklanıyor. Yoksa Ambarat büyük takım oyuncusu değil oyun içinde kayboluyor hele Quaresma'yı beğenmeyen Galatasaray taraftarının Amrabat'ı istemesini şaşkınlıkla karşılıyorum.

Hurma sesini kessin. Amrabat daha yaz transferi baslamadan Hollanda basininda "Kayseri'yi ziplama tahtasi olarak goruyorum. Turkiyenin buyuk kuluplerine gitmek istiyorum" dedi. Hurma istedigi kadar kivirtsin, oyuncu gitmek isterse gider. Ali Turan degil bu kadro disi birakasin.

hatta o zamanlarda konusmutu, Galatasaray beni istiyor diye

Kayseri'ye gidecek futbolculara ibret olsun bu olay ayrıca. Kendilerine köle muamelesi yapılacağını bilsinler.

grosickinin bundan asagı kalır bi yanı yok

hatta kamil kardesimiz takım oyununa daha yatkın gibi sankim:ka21:

sırf hurmaya inat bu adamı takımımızda görmek istiyorum

reyese gerek yok bu adam alınabilir yaşı genç en azından

Üst Alt