Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı

Cevap: Amrabat Radyospor’a Önemli Açıklamalar Yaptı

Türkiye'deki yabancı kanat oyuncuları içerisinde 3. tercihim olur Amrabat ama sırf bunlara inat almak gerek.

Grosicki ,Popov bence daha iyi olur takım oyunu açısından. Amrabat çok bencil.

Kayseri çok iddaalı konuştu. Satsak bile Galatasaray'a asla satmayız dedi. Transferde işimiz çok zor. Ambarat'ın çok kararlı davranması lazım. Gerekirse kadro dışı kalmayı göze alabilmeli.

kayseri yine kendi bindiği dalı kesiyor. yahu bırak adam gidecekse gitsin, zorla oynatacak halin yok oyuncuyu, sen paranı kazanmaya bak kardeşim, bu moronlukları yapmaya değer mi

24 yaşında Kayseride sürenen bir oyuncu için koskoca GALATASARAY başkanı yalancı konumuna düşüyor :(

koskoca Galatasaray klübünün düşürüldüğü acziyete bakın sanki dünya üzerinde bir tek amrabat ve reyes kaldı gibi takım ne hallere düşürülüyor,yazık yazık ötesi bu kadar iş bilmez nasıl olunuyor bunu anlamak zor...

Gelmesin bu saatten sonra içim sıkıldı bunlarla uğraşmaktan.

Ben derbiden sonra muhtemelen yarın bu konuda şahin bir açıklama bekliyorum. Kayserisporun bu yönetimi zamanında birçok oyuncusuna 3 büyük kulübün de talip olmasına rağmen bu oyuncuları tek bir kulübe satmış olması gerçeği ve bu yöneticilerin kulübümüze haset ve düşmanlık içeren açıklamaları irdelenip bu insanların kayserispora zarar verdiğinin altı çizilebilir. Artık kılıçlar çekildi, geri durmak bize yakışmaz.

Ben derbiden sonra muhtemelen yarın bu konuda şahin bir açıklama bekliyorum. Kayserisporun bu yönetimi zamanında birçok oyuncusuna 3 büyük kulübün de talip olmasına rağmen bu oyuncuları tek bir kulübe satmış olması gerçeği ve bu yöneticilerin kulübümüze haset ve düşmanlık içeren açıklamaları irdelenip bu insanların kayserispora zarar verdiğinin altı çizilebilir. Artık kılıçlar çekildi, geri durmak bize yakışmaz.

Bir şekilde bize geri patlıyor böyle açıklamalar.Nedenini çözebilmiş değilim.

bunlar futbolcuyu köle olarak görüyo

yapılan resmi teklifi bile söylememişler adama

kayserili işte :asd:

paralı müşteri fener yok bu sene hurma... dün yedigin hurmalar bugun :lol:

keske bunlarin da adi sikeyle suclansa da kümeye düsürülseler...kayserispor gibi igrenc takim yoktur (yönetimi)...

Üst Alt