Amrabat'a karşılık Elmander + Eboue + 5 Milyon Euro!


Kayserispor yönetim kurulu üyesi İskender Belük, "Galatasaray bize Elmander ve Eboue’yi, üste de 5 milyon euro verirse Amrabat’ı göndermeyi düşünürüz. Melo kiralık olmasa onu da isterdik" dedi.Basın Sözcüsü Rifat Pehlivan ile birlikte yerel bir televizyonun spor programına katılan İskender Belük, şunları söşledi:"Galatasaray değişik sezonlarda oyuncularımız Gökhan Ünal, Mehmet Topuz, Ali Turan, Cangele ve son olarak da Amrabat’la birlikte etik olmayan, sözleşmesi süren futbolcularımıza çengel atıp, ayartmayı alışkanlık haline getirdi. Madem onlar Amrabat’a talip biz de onlardan Elmander ve Eboue’ye talibiz. Felipe Melo, Galatasaray’da kiralık olmasa onu da isterdik. Elmander ve Eboue ile birlikte üste de 5 milyon euro verirse Amrabat’ı takas ederiz. Bizim önerimiz ne kadar gerçeklerden uzaksa, onların da Amrabat konusundaki ısrarları bu kadar anlamsız ve mantıksız. Faslı oyuncumuzun bizimlye 2013 yılı sonuna kadar anlaşması var. Lig devam ederken böyle bir öneri, Kayserispor camiasına karşı bir ayıp."Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue ve 5 milyon euro!, galatasaray haberleri
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Küçük Melo'yu da verelim, doya doya kullanın. Yakın çevrenizdeki herkes kullanır.
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Gittikçe artan seviyede bir küstahlıkları var! Bu cesaretin dayanak noktasını doğrusu merak etmeye başladım:confused: Bu devirlerin de geçeceğinin farkında değiller mi acaba?
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!İnşallah tez zamanda düşerler bankasyaya. Kardeş takımlarıyla oynasınlar karşılıklı...
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Böyle rest cekmeye devam ederler insallah Amrabat yatısa baslar
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!ya kayseriden oyuncu almayı bırakın su adamların dötunu kaldırıyorsunuz bosyere kendilerini bişey sanıyolar
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Futbolcuya talip olmayı ayartmak sanan şehir kroları yönetici olursa üstüne tv ve gazetelere konuşursa butür açıklamalar çok doğal kaçar.Kaliteli insan eksikliğini yaşıyor Kayserispor zamanla düzelicek inşallah.
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Hiç erkek çocuğu olmayan kral , karısına ; eğer bu defa erkek doğurmazsan seni öldürürüm demiş. Kadın yine kız doğurmuş. Şansına aynı gün birde erkek çocuk doğurmuş kadının birisi. Ama bu kadın APTAL mış. Kralı kandırmışlar al sana erkek çocuk diye. Yıllar geçiyor çocuk büyüyor delikanlı oluyor ama ne kılıç kullanabiliyor ne yay. Yolda yürürken bir ağaca uzun uzun bakmış ve şöyle demiş: Bu ağacın dalından ne harika zurna olur ama.

Yani arkadaşlar Asalet doğuştan gelir.Adam APTAL yapacak bişey yok.
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Biz bu serefesizlere aynisini yapmaliyiz. Alt yapidan falan oyuncu isterlerse 5 milyon €. Isinize gelmezse hadi yolunuza. Kayseri'nin renkleri yanlis herhalde. Gercek sari kirmizi böyle serefsiz olmaz. Kirmizi yerine lacivert olmasi gerekiyormus.
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Aziz'in masasının altındaki kırıntıları herşeyden tatlı geliyor belliki..Adamlar onlara da böyle konuşsalardı ya zamanında..Takımlarını çok sevdikleri için Serdar Kesimal'i genç yaşta postaladılar Fener'e..
 
Cevap: Amrabat'a karşılık Elmander, Eboue + 5 Milyon Euro!Biliyorlar Amrabat'ın onunla ilgilendiğimizi öğrendiği andan itibaren Kayseriye faydalı olmayacağını.Bu yüzden ayartma mayartma diyip duruyorlar. Halbuki öyle birşey yok. Sadece talibiz.Unutmasınlar, Amrabat'ı bize vermezlerse kendileride hayrını göremezler.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt